فروشگاه شرکت مدنی نقشینه-حفظ حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی نقشینه

مرجع تخصصی نقد؛ بررسی و فروش اینترنتی لوازم آشپزخانه در ایران است

گروه های مختلف کالا درلوازم آشپزخانه سینک؛هود؛گاز؛فر؛ماکروفر وشیرآلات وسایر لوازم آشپزخانه در نقشینه عرضه میشود.
نقشینه با دراختیار داشتن سهم عمده ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در لوازم آشپزخانه با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف در همرامی مشتریان در فرآیند خرید وحفظ جایگاه بی طرفانه در میان آنها نهایت تلاش خود را میکند  . 
نقشینه توانسته است با حذف واسطه های فروش؛محصولات را با قیمتی بسیارمناسب و رقابتی وکیفیتی درخور شایسته به هموطنان عزیز در سراسر کشور ارائه  نماید
کاربران ومشتریان نقشینه میتوانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود؛ وب سایت نقشینه را بررسی نمایند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خریداری نمایند
فروشگاه اینترنتی نقشینه انواع سینک؛هود؛گاز؛فر؛شیرآلات را در تمامی برندهای معتبر اروپایی ؛ایرانی ؛ ترک وکالاهای مرغوب کشورچین عرضه  کند

 

برندهای معتبر اروپایی بوش؛الیکا؛زیگما؛آریستون؛میکس؛ انزو؛مایرباخ؛ لامیرا ؛ گرنیه؛
برندهای معتبر کشور ترکیه:لتو؛ فرامکو؛اپکس
برندهای معتبرایرانی:استیل البرز؛اخوان؛کن؛بیمکث؛درسا؛ناب استیل؛داتیس؛مستر پلاس؛ایلیا استیل؛میلان

 

همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات شایسته شما مشتریان عزیزنقشینه میباشد.

آشپزخانه ای آرمانی وایده آل  برای شما هموطنان عزیز آرزوی قلبی کارکنان نقشینه میباشد.

شرایط حفظ حریم شخصی کاربران فروشگاه:

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران


نقشینه تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که نقشینه از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران نقشینه را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها


شما با ثبت‌نام در نقشینه مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار نقشینه قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در نقشینه و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به‌اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت نقشینه، به‌عنوان کاربر نقشینه شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار نقشینه خواهد بود. لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها مواردی نیست که نقشینه آن‌ها را نگهداری خواهد کرد.
نقشینه اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد، غیر از نقشینه قرار نخواهد گرفت.
نقشینه اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد به‌جز در مواردی که شما از قوانین منعکس‌شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و نسبت به عملکرد شما شاکی قانونی وجود داشته باشد.


ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی


شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به‌حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت نقشینه وارد کرده‌اید؛ اما حساب شما توسط شما قابل‌حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.


محدودیت دسترسی به اطلاعات


نقشینه دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، به کلیه اطلاعات دسترسی خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به‌صورت رمز شده در پایگاه‌های داده نقشینه نگهداری می‌شوند. در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته صورت پذیرفته است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم نقشینه در زیرساخت‌های محافظت‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم نقشینه را داده باشیم. در صورت هرگونه سؤال و یا پرسش، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

نماد اعتماد الکترونيکي