منو
Your Cart

خرید اینترنتی اجاق گاز

اجاق گاز

خرید لوازم آشپزخانه یکی از ضروری ترین نیاز های خانواده است. می توان گفت خرید اجاق گاز در اولویت هر آشپزخانه می باشد. داشتن یک اجاق گاز خوب تاثیر مهمی در بخش تغذیه هر خانه دارد. پس لازم است برای خرید، کالاهای باکیفیت را انتخاب کنیم.

 

اجاق گاز - خرید اجاق گاز - انواع اجاق گاز

 

انواع اجاق گاز

اجاق گازها از نظر نوع طراحی به سه دسته تقسیم می شوند:

 • اجاق گاز رومیزی
 • اجاق گاز صفحه ای (توکار)
 • اجاق گاز مبله (ایستاده)

در ادامه هر کدام را توضیح می دهیم و می گوییم برای آشپزخانه شما خرید کدام نوع مناسب است.

 

اجاق گاز رومیزی 

اجاق گازهای رومیزی را می توان کوچکترین نوع اجاق گاز دانست. این کالا معمولا با شعله های اندک (یک یا شعله) تولید می شود و قابل استفاده در فضاهای کوچک است. 

با توجه به ابعاد این مدل اجاق گاز و تعداد شعله آن استفاده از آن برای منازل توصیه نمی شود. 

البته اگر شما به تنهایی زندگی می کنید و نیاز چندانی به پخت و پز و غذاهای با حجم زیاد ندارید انتخاب این مدل اجاق گاز می تواند به صرفه باشد.

 

اجاق گاز رو میزی

 

اجاق گاز مبله 

همه ما در منازل خود و در آشپزخانه مادرانمان این نوع از اجاق گاز را مشاهده کرده ایم. اجاق گاز های ایستاده که در مدل های چهار شعله و پنج شعله به فروش می رسد.

این مدل اجاق گاز در دو نوع فردار و بدون فر تولید می شود.

البته امروزه این کالا جای خود را به اجاق گاز های صفحه ای داده است و تولید و استفاده از این محصول بسیار کمتر از گذشته است.

 

انواع اجاق گاز - اجاق گاز مبله

 

اجاق گاز صفحه ای

با توجه به تغییرات زیاد در دکوراسیون آشپزخانه، استفاده از لوازم توکار به منظور بهینه سازی فضا و زیباتر شدن فضا رواج بیشتری پیدا کرده است.

استفاده از اجاق گاز های مبله قدیمی در آشپزخانه فضای زیادی را اشغال می کرد و  عدم هماهنگی طرح و رنگ آن با کابینت جلوه زیبایی نداشت. 

برای حل این مشکل استفاده از اجاق گاز صفحه ای توصیه می شود.

این مدل اجاق گاز فضای مشخصی از روی کابینت را به خود اختصاص می دهد. تنوع زیادی در طرح، تعداد شعله و نوع انرژی مصرفی دارد. می تواند هر شخص با سلیقه و انتظار خاص را راضی کند.

در ادامه انواع مختلف این محصول را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

انواع گاز صفحه ای از نظر انرژی مصرفی

اجاق گاز را با توجه به نوع انرژی مصرفی در دو نوع گازی و برقی تولید می شوند. 

استفاده از هر نوع انرژی برای پخت و پز مزایا و معایبی دارد که در ادامه شرح می دهیم.

 

اجاق برقی

مهم ترین مزیت اجاق گاز های برقی که افراد از آن نام می برند تمیز کردن راحت آن است. سطح این مدل از گاز صاف است و قرار دادن ظروف روی آن راحت تر است. 

سرعت اشتعال و گرم شدن این مدل اجاق گاز نیز خوب است و به راحتی تنها با چرخاندن یک دکمه می توانید شدت گرمای آن را کنترل کنید.

توزیع یکنواخت حرارت در اجاق گاز برقی باعث می شود پخت غذا بهتر باشد.

یکی از بزرگترین معایب این نوع اجاق گاز این است که چنانچه به هر دلیلی برق منزل شما قطع شود استفاده از گاز غیر ممکن خواهد شد.

نکته دیگر طول عمر این کالاست. حساسیت صفحه این مدل اجاق گاز زیاد است و در صورت استفاده از قابلمه های سنگین سطح گاز خراب می شود.

 

اجاق گاز برقی - گاز صفحه ای برقی

 

اجاق گازی

سرعت روشن شدن شعله و کنترل حرارت در این مدل اجاق گاز به شما کمک می کند تا بتوانید گرما را مطابق میل خود کنترل کنید.

این مدل اجاق از منبع انرژی ارزان و در دسترس استفاده  می کند. انرژی گاز در ایران معمولا قطع نمی شود و قیمت بسیار مناسبی دارد.

استفاده از این مدل اجاق گاز برای سرخ کردن غذا مناسب تر است.

مشکل استفاده از این اجاق گاز عدم پخش یکنواخت حرارت است. در برخی قسمتهای شعله حرارت بیشتری وجود دارد و هنگام پخت غذا باید مراقب باشید تا نسوزد.

مورد دیگری که ممکن است در استفاده از این مدل اجاق گاز دردسر ساز باشد تمیز کردن آن است. به دلیل استفاده از میله های آهنی و مشعل ها باید با دقت و وسواس بیشتری تمیز شود.

 

گاز صفحه ای - مزایای اجاق گازی - تعداد شعله در انواع اجاق گاز

تعداد شعله در گاز صفحه ای

یکی دیگر از دسته بندی ها برای اجاق گاز تعداد شعله به کار رفته در آن است.

این گازها در انواع دو شعله، سه شعله، چهار شعله، پنج شعله تولید می شوند. 

مدلهای پنج شعله گاز توکار طرفداران بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد. استفاده ار یک شعله بزرگ در وسط  و چهار شعله کوچک تر در اطراف باعث می شود کاربرد این مدل بسیار بیشتر از نوع دو یا سه شعله باشد.

 

جنس گاز توکار از چیست؟

جنس مدل های اجاق گاز صفحه ای توکار معمولا در دسته های زیر طبقه بندی می شوند:

 • گاز توکار استیل
 • گاز توکار شیشه ای
 • گاز توکار استیل و شیشه
 • گاز توکار سرامیکی

 

اجاق گاز استیل

می توان گفت بیشترین تولید گاز توکار را این مدل به خود اختصاص داده است. طرفداران این محصول نیز بسیار بیشتر از سایر مدل هاست.

مدل های گاز استیل دوام بالاتری دارند، علاوه بر بادوام بودن تمیز کردن این مدل نیز بسیار راحت تر از سایر مدل ها می باشد.

گاز استیل ساده و گاز استیل آجدار دو مدل گاز استیل می باشند.

گاز استیل ساده سطح صاف و صیقلی دارد. تمیز کردن آن راحت است. امکان ایجاد خط و خش در آن بسیار بیشتر است.

گاز آجدار سطح ناهموار دارد. خط و خش ایجاد شده روی  آن قابل مشاهده نیست. نظافت این مدل اندکی سخت است.

 

اجاق گاز توکار شیشه ای

طرز کار این اجاق گاز تفاوتی با گاز استیل ندارد. تنها تفاوت در ظاهر محصول است، در این مدل سطح سکوریت اجاق گاز با یک صفحه شیشه ای به ضخامت 8 میلیمتر پوشانده شده است. 

از نظر زیبایی باید گفت اجاق گاز شیشه ای مقام اول را در بین مدل های فوق دارد. اما حساسیت استفاده از آن و امکان اسیب در اثر ضربه بسیار بیشتر است. 

مدل سرامیکی نیز نسبت به نوع شیشه ای مقاومت بهتری دارد و برخی افراد نیز طرفدار این مدل از گاز هستند.

 

اجاق گاز صفحه شیشه ای - گاز توکار صفحه استیل و شیشه

گاز صفحه ای استیل و شیشه

همانطور که از نام این محصول مشخص است از ترکیب شیشه و استیل درست می شود. طراحی زیباتری دارد و گرانتر از مدل های ساده است. در یک جمله می توان گفت این مدل گاز طراحی منحصر به فرد، زیبایی و مقاومت خوبی دارد.

 

گاز سرامیکی

در چند سال اخیر تولید یک مدل گاز با جنس سرامیک و در رنگ های سفید، بژ، کرم، مشکی و قهوه ای رواج بیشتری پیدا کرده است. اما این مدل هنوز نتوانسته است به محبوبیت زیادی دست پیدا کند.

نظافت راحت، عدم ایجاد خط و خش و ظاهر متفاوت این گاز از مزایای آن است.

 

ابعاد اجاق گاز

همانطور که گفتیم خرید اجاق گاز، بیشتر در دو نوع مبله و توکار انجام  می شود. لازم است اندازه استاندارد انواع مختلف این کالا را بدانیم تا بتوانیم به راحتی برای چیدمان آشپزخانه تصمیم بگیریم.

 

ابعاد گاز مبله

این مدل گاز معمولا عمق 60 سانتی متر و ارتفاع بین 84 تا 88 سانتی متر دارد. البته پایه های قابل تنظیم برای آن قرار می دهند تا بتوانید ارتفاع مناسب با کابینت خود را تنظیم کنید.

عرض این گاز بستگی به تعداد شعله آن دارد:

 • اجاق گاز مبله 4 شعله: 60 تا 70 سانتی متر
 • اجاق گاز مبله 5 شعله: 80 تا 90 سانتی متر
 • اجاق گاز ۶ شعله: حدود 100 سانتی متر

 

ابعاد استاندارد اجاق گاز صفحه ای - اندازه اجاق گاز

 

 

ابعاد گاز توکار

دانستن اندازه این مدل گاز به دلیل اینکه باید داخل کابینت نصب شود از مدل قبلی ضروری تر است.

 • گاز توکار 2 شعله: این مدل گاز با عرض 30 سانتی متر و عمق 50 سانتی متر تولید می شود. 
 • گاز توکار 4 شعله: این گاز 58 سانتی متر عرض و 50 سانتی متر عمق دارد.
 • گاز توکار 5 شعله: عرض گاز صفحه ای پنج شعله، 86 سانتی متر و عمق آن 50 سانتی متر است.

به طور کلی درباره محدوده سایزگاز می توانیم بگوییم مدل های مختلف گاز تولید شده فارغ از نوع و جنس به صورت زیر است:

 • گاز بزرگ تر از 60 سانتی متر
 • گاز بین 60 سانتی متر و 85 سانتی متر
 • گاز بزرگ تر از 85 سانتی متر

 

 

خرید اجاق گاز 

مهم ترین نکته ای که پیش از خرید باید در نظر بگیرید این است که اجاق گاز مبله برای شما مناسب است یا اجاق گاز توکار.

پیشنهاد ما به شما خرید اجاق گاز توکار است. زیرا این مدل گاز تنوع و کیفیت بهتری دارد و زیباتر است.

مورد بعدی که باید به آن دقت کنید قیمت کالاست.

قیمت اجاق گاز صفحه ای

تعیین قیمت این کالا با توجه به نوع و جنس مواد به کار رفته در آن متغیر است. همچنین ایرانی یا خارجی بودن کالای خریداری شده نیز در قیمت اثر گذار می باشد.

قیمت این کالا در حال حاضر از حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان شروع می شود.

خرید اجاق گاز صفحه ای زیر قیمت بازار

فروشگاه های مختلفی برای فروش لوازم خانه و آشپزخانه وجود دارد که کالاهای مختلف با قیمت های متفاوت را عرضه می کنند. فروشگاههای معتبر قیمت مناسب تری نسبت به سایر فروشندگان ارائه می دهند.

کدام فروشگاه برای خرید گاز مناسب است؟

پیشنهاد ما به شمااین است که اگر می خواهید یک خرید با کیفیت و مطمئن داشته باشید حتما از فروشگاه هایی خرید کنید که به عنوان نمایندگی برندهای مختلف فعالیت می کنند. کالا را با ضمانت و گارانتی اصل به شما تحویل می دهند. قبل از خرید به سوالات شما پاسخ صحیح می دهند. خدمات پس از فروش مناسب دارند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه نمایندگی فروش برندهای معتبر می باشد و می توانید کالای مورد نظر خود را از این فروشگاه با قیمت مناسب خریداری نمایید.

 

خرید آنلاین اجاق گاز - خرید با مناسب ترین قیمت بازار

 

خرید آنلاین اجاق گاز

با توجه به شرایط خاص پیش آمده ممکن است بپرسید چگونه اجاق گاز را به صورت آنلاین بخرم؟

چنانچه قصد دارید به صورت اینترنتی کالای خود را سفارش دهید علاوه بر خرید اینترنتی از سایت نقشینه  می توانید با شماره های 02122337753 – 02122337754 تماس بگیرید تا همکاران ما برای خرید و ارسال کالا درب منزل شما را راهنمایی کنند.

 

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای G1 از شرکت اخوان یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید با تخفیف ویژه خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز صفحه ای شیشه ای G1 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد م..
3,665,000 تومان
اجاق گاز استیل البرز G1301 از شرکت استیل البرز یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید با تخفیف ویژه خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز G1301 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی..
3,051,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز G2302 مدل G2302 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز G2302 مدل G2302 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
3,788,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل G2303 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز G2303 مدل G2303 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
2,300,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل G3501 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز مدل G3501 کرده است که با توجه به امکاناتی که این م..
5,552,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدل G4601 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل G4601 کرده است که با توجه به امکاناتی که این م..
7,186,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل G5703 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل G5703 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
7,885,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدل G5901/S از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل G5901/S کرده است که با توجه به امکاناتی که ا..
9,038,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدل G 5904/S از شرکت استیل البرز ، یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل G 5904/S کرده است که با توجه به ا..
8,828,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل G5905 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز مدل G5905 کرده است که با توجه به امکاناتی که این م..
7,675,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز G5907 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز G5907 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قی..
8,339,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل S4603 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل S4603 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
6,406,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدل S5901 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز مدل S5901 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول د..
8,372,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز S5907 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز S5907 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قی..
7,475,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدلS6901 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز مدلS6901 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دار..
8,950,000 تومان
 گاز استیل البرز مدلC 5902 محصولی از شرکت استیل البرز ، یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید گاز استیل البرز مدلC 5902 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
6,900,000 تومان
- اجاق  گاز استیل البرز مدل G 4602سری جدید اجاق گاز های شیشه ای استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل G4602 در ابعاد 64 در 52 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز  از شیشه سکوریت مشکی مقاوممی باشد .&n..
7,540,000 تومان
 گاز استیل البرز مدلG 5909 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید  گاز استیل البرز مدلG 5909 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد ..
8,444,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل داتیس مدل DS-514 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل داتیس مدل DS-514 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت..
8,820,000 تومان
اجاق گاز لتو مدل PS19 DEFENDI یک گاز از نوع صفحه ای استیل توکار می باشد . گاز های دیفندی مجهز به سر شعله ساخت ایتالیا بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد . گاز های لتو دارای ترموکوپل بوده که درصورت خاموش شدن شعله به هر نحو ، سنسور ترموکوپل ، جریان گاز را بطور اتوماتیک قطع می کند .فندک اتوماتیک گ..
17,000,000 تومان
محصول اجاق گاز مدل G 760 X از شرکت gorenje - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت gorenje تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل G 760 X کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد می..
0 تومان
محصول اجاق گاز مدل G 960 AX1 از شرکت gorenje - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت gorenje تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل G 960 AX1 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
0 تومان
محصول اجاق گاز مدل EM 300 E از شرکت gorenje - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت gorenje تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل EM 300 E کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
0 تومان
محصول اجاق گاز مدل KC 630 AC از شرکت gorenje - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت gorenje تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل KC 630 AC کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
0 تومان
نمايش 1 تا 24 از 1264 (53 صفحه)