ارزانترین فر توکار

در این مقاله جامع به همراه فیلم می خواهیم ارزان ترین فر توکار بازار را به شما معرفی نماییم. در این فیلم شما با ارزان قیمت ترین فرهای بازار آشنا خواهید شد.  

 از آن جا که ممکن است بودجه در دسترس برای برخی از افراد محدود باشد، پیدا کردن فر توکار با پایین ترین قیمت از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا در این مقاله سعی کردیم تا شما را با ارزان ترین فر توکار گازی و همین طور ارزان ترین فر توکار برقی آشنا نماییم. 

 

قیمت: فاکتوری تعیین کننده در خرید انواع فر 

در حال حاضر با افزایش قیمت ها و گرانی اجناس یکی از مهم ترین فاکتورها برای خرید لوازم مختلف مانند لوازم آشپزخانه، قیمت آن ها می باشد. دانستن قیمت فر توکار می تواند نقش زیادی در انتخاب بهتر فر آشپزخانه داشته باشد.

 

خوب است به این نکته دقت کنیم که لزوما یک فر توکار با قیمت پایین تر، از کیفیت کمتری برخوردار نیست. به عنوان این مقرون به صرفه بودن می تواند به دلیل کمتر بودن تعداد برنامه های پخت باشد.


در ادامه به معرفی تعدادی از برندهای معروف که پایین ترین قیمت ها را در بین مدل های خود دارند، می پردازیم. شما می توانید مدل ها و قیمت آن ها را را در سایت نقشینه مشاهده کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید. 

 

مشاهده فیلم ارزانترین فر توکار ایرانی

شما در این بخش می توانید فیلم ارزانترین فر توکار ایرانی را مشاهده نمایید. در ادامه نیز، توضیحات مربوط به آن  به صورت کامل بیان شده است. حتما قبل از خرید فر توکار برای بررسی قیمت فر توکار، این فیلم را مشاهده کنید:

 

 

ارزانترین برندهای فر کابینتی 

در این قسمت قصد داریم چند برند فر توکار که ارزان ترین مدل ها را دارند به شما معرفی کنیم. از این برندها می توانیم به برندهای: فر توکار اخوان؛ فر توکار ایلیا استیل و فر توکار پرنیان استیل اشاره کنیم.

 

فر توکار اخوان

فر آشپزخانه اخوان یکی از معروف ترین و محبوب ترین برندهای فر کابینی می باشد. این برند دارای تنوع بسیار زیادی در انواع پنل جلویی فر و امکانات می باشد.


این فر توکار دارای سه نوع مختلف فر گاز و برق اخوان، فر گازی اخوان و فر برقی اخوان می باشد. تمامی این انواع فر نسبت به سایر برندها قیمت مناسبی دارند. لازم به ذکر است که فرهای این برند از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند.

 

با مقایسه قیمت فر توکار برند اخوان، می توانیم نتیجه گیری کنیم که فرهای زیر، کمترین قیمت فر های موجود برای برند اخوان می باشند. این موارد عبارتند از:

در ادامه شما را با این فر ها و مشخصات آن ها، آشنا خواهیم کرد. 

 

 ارزان ترین فر گاز و برق اخوان کدام مدل می باشد؟

برای ارزان ترین فر گاز و برق اخوان، ما مدل F2 را به شما پیشنهاد می کنیم. برای دیدن مشخصات کامل این فر به همراه قیمت و فیلم آن، می توانید از این لینک استفاده کنید. 

از فرهای این برند که دارای پایین ترین قیمت می باشند، می توان به این فر اشاره کرد. این فر توکار قیمتی در حدود 2 میلیون و 850 هزار تومان دارد.

 

فر توکار اخوان مدل F2

 

از امکانات این فر آشپزخانه که گاز و برق می باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شعله پخش کن گازی
 • گریل برقی 
 • جوجه گردان
 • تایمر دیجیتال
 • شلنگ ایمنی استنلس استیل
 • ترموکوپل دو زمانه
 • شیر ترموستاتیک

نمای این فر توکار اخوان استیل بوده و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می بخشد.

 

برای فر توکار ارزان قیمت ایرانی چه مدلی را پیشنهاد می دهید؟ 

ما به شما فر توکار اخوان مدل F14 را معرفی می کنیم. برای دیدن مشخصات کامل و قیمت این فر به همراه فیلم آن، می توانید از این لینک استفاده کنید. 

فر دیگر اخوان که دارای قیمت مناسبی است، فر توکار اخوان مدل F14 می باشد. این فر گاز و برق قیمت تقریبی 2 میلیون و 440 هزار تومان دارد.

 

فر توکار اخوان مدل F14

 

از امکانات این فر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • شعله پخش کن گازی
 • گریل برقی
 • موتور جوجه گردان
 • قابلیت تنظیم برنامه پخت
 • 2 برنامه پخت
 • شلف

 

از دیگر امکانات این فر کابینتی می توانیم شلنگ ایمنی استنلس استیل؛ ترموکوپل دو زمانه؛ شیر ترموستاتیک و تایمر دیجیتال را نام ببریم.

این فر که برای پخت غذا از گاز و برق به طور همزمان استفاده می کند، دارای نمای استیل است. 

 

 فر توکار گاز و برق ارزان چه مدلی را پیشنهاد می دهید؟

ما به شما فر توکار اخوان مدل F11 را پیشنهاد می دهیم. برای دیدن مشخصات کامل فر F11 و همین طور آگاهی از قیمت آن و دیدن فیلم محصول، می توانید از این لینک استفاده کنید. 

این مدل نیز یکی دیگر از فرهای گاز و برق اخوان بوده که قیمت آن در حدود 2 میلیون و 870 هزار تومان می باشد. فر اخوان مدل F11 دارای نمای شیشه مشکی و استیل است. زیبایی ظاهری این فر به آشپزخانه شما جذابیت می بخشد.

 

 

فر توکار اخوان مدل F11


در ادامه برخی از امکانات این فر توکار را مشاهده می فرمایید:

 • 2 برنامه پخت
 • تایمر تاچ اسکرین
 • شلف
 • 1 عدد المنت برقی
 • شعله پخش کن گازی

 

خوب است بدانید که اکثر فرهای اخوان دارای ترموکوپل دو زمانه هستند و این یک مزیت ویژه محسوب می شود. همچنین شیر ترموستاتیک و شلنگ ایمنی استنلس استیل نیز از دیگر امکانات این فر کابینتی می باشند.

 

فر کابینتی ارزان گاز و برق چه مدلی را پیشنهاد می دهید؟

ما به شما فر توکار اخوان مدل F12 را پیشنهاد می دهیم. برای دیدن کامل مشخصات این فر به همراه قیمت آن و همین طور فیلم محصول آن، می توانید به این لینک مراجعه کنید. 

این فر گاز و برق نیز از فرهای اخوان است که نسبت به سایر آن ها دارای قیمتی ارزان تر می باشد. قیمت این فر حدود 2 میلیون و 440 هزار تومان بوده که کمترین قیمت در میان فرهای اخوان است.

 

 

فر توکار اخوان مدل F12

 

ظاهر فر توکار اخوان مدل F12 ترکیبی از شیشه مشکی و استیل است. شیشه این فر مقاوم به حرارت و ضربه می باشد. 

می توانید امکانات این فر را در زیر مشاهده کنید:

 • گریل برقی
 • شعله پخش کن گازی
 • موتور جوجه گردان
 • تایمر تاچ اسکرین
 • 2 برنامه پخت
 • شلف

 

یکی از ویژگی های این فر خاصیت Easy Clean آن می باشد. این خاصیت به شما کمک می کند که با راحتی بتوانید محفظه فر را تمیز کنید.

 

ارزانترین فر توکار گازی موجود در بازار چیست؟

فر توکار اخوان مدل F28 ارزان ترین فر توکار گازی موجود در بازار می باشد. برای دیدن مشخصات کامل این فر می توانید از این لینک استفاده کنید.

تنها فر توکار تمام گاز اخوان، فر اخوان مدل F28 می باشد. در این فر فقط از شعله پخش کن برای پخت غذا استفاده می شود و هیچ گونه المنت برقی به کار نرفته است. این فر را می توانید با قیمتی در حدود 3 میلیون و 80 هزار تومان خریداری نمایید.

 

ارزانترین فر گازی اخوان مدل f28

 

این فر آشپزخانه دارای نمای شیشه مشکی می باشد. از امکانات این فر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جوجه گردان
 • تایمر دیجیتال
 • 6 برنامه پخت
 • ترموکوپل دو زمانه
 • شعله پخش کن

 

مدل های نام برده شده از فر اخوان را می توانید با قیمتی پایین تر از سایر فرهای این برند خریداری نمایید. در واقع ارزان ترین فر توکار ایرانی در بین مدل های برند اخوان دیده می شود. باید این نکته را در نظر بگیرید که فرهای این برند دارای کیفیت ساخت بالایی هستند و پایین بودن  قیمت آن ها به دلیل نداشتن برخی امکانات است. 

 

تمامی این فرها دارای گرید انرژی A هستند و از نظر مصرف انرژی، بهینه می باشند. همچنین ضمانت 24 ماهه که برای تمامی این فرها در نظر گرفته شده است می تواند باعث اطمینان خاطر مشتریان عزیز شود.

 

شخصی که قصد دارد در موارد محدودی از فر آشپزخانه خود استفاده کند و تنها برای تهیه یک کیک یا پاستا در آخر هفته آن را روشن می کند، نیازی به خریداری فرهای بسیار گران ندارد. 

برای مشاهده قیمت تمام فرهای اخوان می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

 

فر توکار ایلیا استیل

یکی دیگر از برندهای ایرانی که دارای قیمتی مناسب و اقتصادی نسبت به سایر فرهای توکار است، فر توکار ایلیا استیل می باشد. این برند توسط شرکت فردوس کاران امید تولید می شود. این برند دارای دو نوع فر برقی و فر گاز و برق ایلیا استیل می باشد. شما برای خرید فر توکار ارزان قیمت ، می توانید یکی از مدل های این برند را نیز انتخاب کنید.

 

فرهای کابینتی ایلیا استیل دارای نماهای مختلف شیشه مشکی، ترکیب شیشه مشکی و استیل و شیشه سفید می باشند.

با بررسی قیمت های فر ایلیا استیل، می توانیم به این نتیجه برسیم که پایین ترین قیمت برای فرهای توکار این برند، شامل دو دستگاه زیر می باشد:

در ادامه به شرح مشخصات این فرها، از فرهای ایلیا استیل که نسبت به سایر آن ها قیمت کمتری تری دارند، می پردازیم:

 

فر توکار ارزان برقی ایرانی، چه مدلی را پیشنهاد می دهید؟

ما به شما فر توکار ایلیا استیل مدل IO 107 را پیشنهاد می دهیم. شما می توانید با استفاده از این لینک به کلیه مشخصات فر به همراه قیمت و فیلم آن دسترسی داشته باشید. 

این فر توکار، فر برقی ایلیا استیل می باشد. قیمت این فر در حدود 3 میلیون و 435 هزار تومان بوده که دارای کمترین قیمت در بین فر این برند می باشد.

 

 

فر توکار ایلیا استیل مدل IO 107

 

فر آشپزخانه ایلیا استیل مدل IO 107 دارای ویژگی مهم فرهای توکار می باشد. این ویژگی همان فن کانوکشن می باشد. داشتن فن کانوکشن به توزیع یکنواخت هوای داغ در محفظه فر کمک می کند. در نتیجه این توزیع، غذای موجود در فر به صورت یک دست پخته و در نهایت پخت مطبوعی به شما خواهد داد.

 

نمای این فر شیشه مشکی بوده و با بسیاری از دکوراسیون ها هماهنگ می شود. از دیگر ویژگی های این فر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت برنامه ریزی
 • جوجه گردان
 • 5 عملکرد پخت
 • صفحه کنترل کلیدی

 

فر توکار ارزان گاز و برق ایرانی، چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟

ما به  شما فر توکار ایلیا استیل مدل IO 201 را معرفی می کنیم. برای دیدن کامل اطلاعات دستگاه به همراه فیلم آن و همین طور قیمت فروش نهایی، می توانید از این لینک استفاده کنید. 

فر گاز و برق ایلیا استیل مدل IO 201 یکی دیگر از فرهای با قیمت پایین این برند می باشد. این فر برای پخت غذا از شعله پخش کن گازی و المنت برقی کمک می گیرد. این فر قیمتی در حدود 4 میلیون و 75 هزار تومان دارد.

 

 

فر توکار ایلیا استیل مدل IO 201

 

این فر که دارای حجمی معادل 65 لیتر است، دارای درب 3 جداره می باشد. این درب 3 جداره سبب می شود که فر عایق بندی خوبی در برابر هدر رفتن حرارت داشته باشد. این فر نیز دارای نمای شیشه مشکی می باشد.

این فر آشپزخانه دارای ویژگی ها و امکانات زیر نیز می باشد:

 • 6 برنامه پخت
 • جوجه گردان
 • ظرفیت 65 لیتر
 • فن خنک کننده

 

برای مشاهده قیمت تمام فرهای ایلیا استیل می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

 

فر توکار پرنیان استیل

این برند نیز جزء برندهایی است که ارزانترین فر توکار ایرانی را در فرهای خود جای داده است. فر توکار پرنیان استیل توسط شرکت یاس استیل نیکوکار تولید شده و به بازار عرضه می شود. برند پرنیان استیل دارای دو نوع فر برقی و فر گاز و برق می باشد. 

 

فرهای برند پرنیان استیل نیز دارای سه نمای مختلف پنل جلویی هستند. این فرها با نماهایی مانند شیشه مشکی، ترکیب شیشه و استل و شیشه سفید تولید می شوند.

 

با توجه به قیمت فر های این برند، می توان به این نکته رسید که کمترین قیمت خرید فرهای پرنیان استیل، در دو مدل زیر می باشند:

 

 ارزانترین فر توکار برقی چه مدلی می باشد؟

ما برای ارزان ترین فر برقی توکار، فر پرنیان استیل مدل PO 104 را معرفی می کنیم. شما می توانید از اینجا به امکانات کامل این فر به همراه فیلم و قیمت آن، دسترسی داشته باشید

فر پرنیان استیل مدل PO 104 یکی از مدل های فر برقی پرنیان استیل می باشد. بودجه ای که برای خرید این فر نیاز دارید در حدود 3 میلیون و 90 هزار تومان می باشد. نمای این فر شیشه مشکی بوده و دارای ظرفیتی معادل 65 لیتر می باشد.

 

 

فر توکار پرنیان استیل مدل PO 104

 

از امکانات این فر برقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فن کانوکشن
 • ریل تلسکوپی 
 • قفل کودک
 • جوجه گردان
 • حسگر پخت

 

دیگر امکانات این فر شامل دیواره Self Clean؛ درب شیشه ای 3 جداره؛ 5 برنامه پخت و سنسور حرارتی می باشند.

این فر پرنیان استیل تنها از المنت برقی برای ایجاد حرارت استفاده می کند و فاقد شعله پخش کن گازی است.

 

فر توکار ارزان قیمت شیشه مشکی، چه مدلی را توصیه می کنید؟

ما به شما فر گاز و برق پرنیان استیل مدل PO 201 را پیشنهاد می کنیم. برای دیدن مشخصات این فر به همراه قیمت و فیلم تکمیلی، می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

فر گاز و برق پرنیان استیل مدل PO 201 نزی دارای نمای شیشه مشکی زیبایی می باشد. این فر نیز دیواره Self Clean داشته و دارای فن خنک کننده؛ قابلیت یخ زدایی؛ قفل کودک و تایمر دیجیتال با قابلیت خاموش شدن اتوماتیک می باشد.

 

فر توکار پرنیان استیل مدل PO 201

 

شما می توانید تنها با داشتن 3 میلیون و 930 هزار تومان این فر توکار را خریداری کنید و از امکانات زیاد آن بهره مند شوید.

 

امکانات و ویژگی های این فر گاز و برق پرنیان استیل را در ادامه مشاهده می کنید:

 • ریل تلسکوپی
 • حسگر پخت
 • سنسور حرارتی
 • درب شیشه ای 3 جداره
 • برنر 
 • 6 برنامه پخت

 

برای مشاهده قیمت تمام فرهای پرنیان استیل می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

 

معایب ارزانترین فر توکار

شاید یکی از معایبی که می توان برای این فرها نام برد، تنوع پایین در نمای پنل جلویی فر باشد. البته تعداد امکانات فرهای ارزان تر نسبتا کمتر از سایر فرها می باشد.

 

در مورد کیفیت فرها باید گفت که این فرها نیز مانند سایر مدل های برند خود دارای کیفیت بالایی هستند. به عنوان مثال ممکن است به خاطر نداشتن ریل تلسکوپی و یا فن کانوکشن قیمت آن ها مقرون به صرفه باشد.

 

نتیجه گیری برای انتخاب ارزانترین فر توکار

در این مقاله به بررسی ارزانترین فر توکار پرداختیم. 3 برند که دارای فرهایی با پایین ترین قیمت ها می باشند را به شما معرفی کردیم. همچنین نماها و امکانات مختلف این فرها را بیان کردیم.

 

در این مقاله قیمت ارزانترین مدل های فر آشپزخانه را بیان کردیم. از میان تمای این مدل ها، فر توکار اخوان مدل F14 کمترین قیمت را به خود اختصاص داده است.

در این مقاله ما به معرفی ارزان ترین فر توکار گازی و همین طور ارزان ترین فر برقی توکار پرداختیم. همچنین برندهایی که ارزان ترین فر توکار ایرانی را داشتند، معرفی کردیم. 

 

در صورتی که می خواهید از قیمت ارزان ترین فر توکارموجود در بازار مطلع شوید، می توانید همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید تا پیش از خرید،قیمت ارزانترین فر آشپزخانه را به شما ارائه نمایند. 

 

همکاران ما بی صبرانه منتظر تماس های شما می باشند. شما می توانید با شماره های 02122337753 - 02122337754 تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند سوالات شما را پیش از خرید، پاسخگو باشند.