منو
Your Cart

بلوک شیشه ای ☀️ خرید با بهترین ✔️ قیمت بازار

بلوک شیشه ای

در سال های اخیر تولید و استفاده از بلوک شیشه ای با طرح، رنگ و اندازه های مختلف برای استفاده در تزئینات ساختمان رواج زیادی داشته است. استفاده از شیشه در میان دیوارهای سفالی به روشنایی ساختمان به روشنایی محیط و زیباتر شدن آن کمک زیادی می کند.

بلوک شیشه ای در اندازه و انواع مختلفی ساخته می شود و برای قرار دادن آن در دیوار از چسب استفاده می شود. 

بلوک شیشه ای چیست؟ از چه ترکیبی برای ساخت ان استفاده می شود؟

بلوک های شیشه ای از دو جداره شیشه وکیوم شده تشکیل شده است، فضای بین این جداره ها خالی است؛ وجود جداره باعث می شود این بلوک ها عایق خوبی برای سرما، گرما، رطوبت و صدا باشند.

بلوک شیشه ای با استفاده از چهار ماده تولید می شود:

 1. شیشه بازیافتی
 2. شن
 3. خاکستر سودا
 4. سنگ آهک

همه مواد فوق ترکیب می شوند و حرارت می بینند و برای تبدیل شدن به بلوک درون قالب ریخته می شوند. بلوک ها به صورت تو خالی ساخته می شوند.

بلوک هایی که برای استفاده در کف ساخته می شود توپر هستند.

مزایای بلوک شیشه ای

 1. جدا کردن فضاهای داخلی
 2. حفظ روشنایی محیط
 3. به دلیل ضخامت کم فضای بیشتری از محیط در اختیار شما قرار می گیرد.
 4. نصب با سرعت بالاتر
 5. قیمت مناسب
 6. نظافت راحت
 7. امنیت بالا

 

معایب بلوک 

از معایب بلوک های شیشه ای این است که چنانچه یکی از بلوک ها دچار ایراد شود قابل تعمیر نیست.

 

کاربرد بلوک شیشه ای در کجاست؟

از بلوک شیشه ای برای استفاده در کف پیاده رو و روشن نمودن بخش هایی از آن استفاده می شود؛ در اماکن مسکونی، تجازی، اداری ، رستوران ها و سایر اماکن عمومی یا خصوصی قابل استفاده است.

برای نمای داخلی و خارجی دیوار نیز مناسب است. همچنین در سقف و به عنوان نورگیر کاربرد خوبی دارد.

 

یکی از بهترین تولیدات این کالا در ایران بلوک شیشه ای کاوه است.

 

انواع بلوک شیشه ای

 • بلوک شیشه ای مات
 • بلوک شیشه ای طرح دار
 • بلوک شیشه ای شفاف
 • بلوک شیشه ای رنگی
 • بلوک شیشه ای توپر
 • بلوک شیشه ای نشکن

 

بلوک شیشه ای مات

این نوع از بلوک به صورتی ساخته می شود که پشت آن دیده نخواهد شد. نور کمتری از خود عبور می دهد و معمولا در رنگ سفید یا شیری تولید می شود. کاربرد بلوک شیشه ای مات به عنوان دیوار جدا کننده در اتاق، حمام و یا سرویس بهداشتی است.

 

بلوک شیشه ای طرح دار

بلوک شیشه ای طرح دار در مدل های مختلف تولید می شود. میزان عبور نور از آنها خوب است و دید کمتری نسبت به بلوک شیشه ای ساده دارد.

 

بلک شیشه ای شفاف

عبور نور در بلوک شفاف بسیار خوب است. این بلوک ها به صورت ساده تولید می شود، استفاده از بلوک شیشه ای شفاف در مکان هایی رواج دارد که لازم است دید بیشتری داشته باشد.

 

بلوک شیشه ای توپر

استفاده از این بلوک به دلیل مقاومت بیشتری که دارد برای کف توصیه می شود.

 

بلوک شیشه ای نشکن

این بلوک با استفاده از چند لایه شیشه ای تولید می شود و به دلیل ایمنی بالا و ضدگلوله بودن استفاده از آن در بانکها کاربرد بیشتری دارد.

 

پنجره بلوک شیشه ای

استفاده از بلوک شیشه ای برای پنجره زیبایی بیشتری نسبت به پنجره دوجداره دارد. از نظر قیمت و مصرف انرژی نیز کاربردی تر و مقرون به صرفه است.

 

ابعاد بلوک شیشه ای چقدر است؟

اندازه بلوک شیشه ای معمولا ۱۹ سانتی متر در ۱۹ سانتی متر است. 

البته بلوک های نیمه نیز وجود دارد که در اندازه ۹ در ۱۹ سانتی متر تولید می شود.

بهتر است فضایی که برای استفاده از بلوک شیشه ای در نظر می گیرید ضریبی از ۱۰ یا ۲۰ باشید.

 

نصب بلوک شیشه ای چگونه است؟

به طور کلی برای نصب بلوک شیشه ای از اسپیسر استفاده می شود تا فاصله بین بلوک ها مشخص شود. این فاصله پس از قرار دادن بلوک ها در جای خود با ملات و چسب مخصوص پر خواهد شد.

به هر حال برای نصب بلوک ها شیشه ای بهتر است از متخصص این کار کمک بگیرید تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

نحوه اجرای بلوک شیشه ای به این صورت است که ابتدا باید به نوع و مکان نصب آن توجه کرد. نصب بلوک شیشه ای روی سقف با یک روش و نصب بلوک در نمای ساختمان با روشی دیگر انجام می شود.

 

بلوک شیشه ای با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

فروشگاه نقشینه مدل های مختلف بلوک شیشه ای را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد. با توجه به اینکه قیمت هر مترمربع بلوک شیشه ای ۲۰*۲۰ با توجه به رنگ، طرح و جنس آن متفاوت است. علاوه بر فروش و پخش بلوک در تهران این فروشگاه امکان ارسال بلوک شیشه ای در یزد، مشهد و سایر شهرهای کشور را نیز فراهم کرده است.

شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه، انواع مختلف بلوک را با مناسب ترین قیمت بازار تهیه کنید.

 

قیمت به روز بلوک شیشه ای را از کجا بپرسم؟

قیمت بلوک شیشه ای با توجه به اینکه بلوک ایرانی می خواهید یا بلوک خارجی متفاوت است. ممکن است برای تهیه لیست قیمت بلوک شیشه ای به مرکز فروش بلوک شیشه ای در تهران سر بزنید.

برای اطلاع از قیمت به روز این محصولات می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

بلوک شیشه ای کاوه مدل گل یخ محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه از خان..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای طرح دار کاوه مدل چکشی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای کاوه مدل دو ستاره محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه از ..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای مدل کلودی ساخت شرکت چینی آلات کاوه می باشد.شرکت چینی آلات کاوه سازنده چینی آلات و ظروف شیشه ای می باشد که تولید بلوک شیشه ای با کیفیت بالا در اقلام تولید شرکت قرار دهد.شرکت کاوه نخستین تولید کننده بلوک شیشه ای شفاف و سایر مدل های بلوک شیشه ای در ایران باشد.اندازه بلوک های شیشه ..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای طرحدار کاوه مدل کوبیسم محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقط..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای مدل حبابی یکی از مدل های بلوک شیشه ای طرح دار ساخت شرکت چینی آلات کاوه می باشد.شرکت چینی آلات کاوه سازنده چینی آلات و ظروف شیشه ای می باشد که تولید بلوک شیشه ای با کیفیت بالا در اقلام تولید شرکت قرار دهد.شرکت کاوه نخستین تولید کننده بلوک شیشه ای در ایران باشد.اندازه بلوک های شی..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای کاوه مدل جیولی ( طرح جواهر ) محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در ..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای کاوه مدل لاتیس محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد .این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه از ..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای مدل دوستاره برفی پوست پیازی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد .این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است .از مزایای بلوک شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار د..
60,000 تومان
بلوک شیشه ای مدل کلودی پوست پیازی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد .این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نق..
60,000 تومان
بلوک شیشه ای طرحدار کاوه مدل چکشی پوست پیازی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت د..
60,000 تومان
- اسپیسر بلوک شیشه ای کاوهاسپیسر برای استفاده در بلوک شیشه ای ها می باشد ، به این صورت که بین هر بلوک قرار گرفته و فاصله یک سانتی متری را ایجاد می نماید . تعداد مورد نیاز اسپیسر در برابر بلوک ها 1.5 برابر تعداد بلوک ها می باشد یعنی اگر شما 4 بلوک خریدید باید به تعداد 6 عدد اسپیسر نیز ته..
4,000 تومان
بلوک شیشه ای کاوه طرح جیول یکی از مدل های بلوک خارجی است که در فروشگاه نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد.برای کسب اطلاعات بیشتر و توضیحات تکمیلی درباره کیفیت بلوک طرح جیول و قیمت آن با ما تماس بگیرید...
130,000 تومان
بلوک شیشه ای مدل دوستاره سبز ( کارخانه ای )بلوک شیشه ای (Glass Block) به قطعات ساخته شده از شیشه گفته می شود که جنبه های تزیینی و کاربردی زیادی دارند. اتصال آنها با استفاده از ملات و چسب به همراه اسپیسر یا جدا کننده انجام می شود. در گذشته بیشتر برای تأمین نور و روشنایی کاربرد داشتند که امروز..
58,000 تومان
بلوک شیشه ای مدل کلودی مات کاوهمعرفی اجمالی : بلوک شیشه ای کاوه (Glass Block) به قطعات ساخته شده از شیشه گفته می شود که جنبه های تزیینی و کاربردی زیادی دارند. اتصال آن با استفاده از ملات و چسب به همراه اسپیسر یا جدا کننده انجام می شود. بلوک شیشه ای در گذشته بیشتر برای تأمین ..
75,000 تومان
بلوک شیشه ای مدل کلودی درو رنگ طلایی:معرفی اجمالی :  بلوک شیشه ای کاوه (Glass Block) به قطعات ساخته شده از شیشه گفته می شود که جنبه های تزیینی و کاربردی زیادی دارند. اتصال آن با استفاده از ملات و چسب به همراه اسپیسر یا جدا کننده انجام می شود. بلوک شیشه ای در گذشته بیشتر برای تأ..
75,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 77 (4 صفحه)