منو
Your Cart

خرید اینترنتی بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

در سال های اخیر تولید و استفاده از بلوک شیشه ای با طرح، رنگ و اندازه های مختلف برای استفاده در تزئینات ساختمان رواج زیادی داشته است. استفاده از شیشه در میان دیوارهای سفالی به روشنایی ساختمان به روشنایی محیط و زیباتر شدن آن کمک زیادی می کند.

بلوک شیشه ای در اندازه و انواع مختلفی ساخته می شود و برای قرار دادن آن در دیوار از چسب استفاده می شود. 

بلوک شیشه ای چیست؟ از چه ترکیبی برای ساخت ان استفاده می شود؟

بلوک شیشه ای با استفاده از چهار ماده تولید می شود.

  1. شیشه بازیافتی
  2. شن
  3. خاکستر سودا
  4. سنگ آهک

همه مواد فوق ترکیب می شوند و حرارت می بینند و برای تبدیل شدن به بلوک درون قالب ریخته می شوند. بلوک ها به صورت تو خالی ساخته می شوند.

بلوک هایی که برای استفاده در کف ساخته می شود توپر هستند.

مزایای بلوک شیشه ای

جدا کردن فضاهای داخلی

حفظ روشنایی محیط

به دلیل ضخامت کم فضای بیشتری از محیط در اختیار شما قرار می گیرد.

نصب با سرعت بالاتر

قیمت مناسب

نظافت راحت

امنیت بالا

 

معایب بلوک 

از معایب بلوک های شیشه ای این است که چنانچه یکی از بلوک ها دچار ایراد شود قابل تعمیر نیست.

کاربرد بلوک شیشه ای

از بلوک شیشه ای برای استفاده در کف پیاده رو و روشن نمودن بخش هایی از آن استفاده می شود.

همچنین در سقف و به عنوان نورگیر کاربرد خوبی دارد.

برای نمای داخلی و خارجی دیوار نیز مناسب است.

در اماکن مسکونی، تجازی، اداری ، رستوران ها و سایر اماکن عمومی یا خصوصی قابل استفاده است.

 

یکی از بهترین تولیدات این کالا در ایران بلوک شیشه ای کاوه است.

 

انواع بلوک شیشه ای

  • بلوک شیشه ای مات
  • بلوک شیشه ای طرح دار
  • بلوک شیشه ای شفاف
  • بلوک شیشه ای رنگی
  • بلوک شیشه ای توپر
  • بلوک شیشه ای نشکن

 

بلوک شیشه ای مات

این نوع از بلوک به صورتی ساخته می شود که پشت آن دیده نخواهد شد. نور کمتری از خود عبور می دهد و معمولا در رنگ سفید یا شیری تولید می شود. کاربرد بلوک شیشه ای مات به عنوان دیوار جدا کننده در اتاق، حمام و یا سرویس بهداشتی است.

 

بلوک شیشه ای طرح دار

این بلوک ها درطرح های مختلف تولید می شود. میزان عبور نور از آنها خوب است و دید کمتری نسبت به بلوک شیشه ای ساده دارد.

 

بلک شیشه ای شفاف

عبور نو در بلوک شفاف بسیار خوب است. این بلوک ها به صورت ساده تولید می شود و استفاده از آن در مکان هایی رواج دارد که لازم است دید بیشتری داشته باشد.

 

بلوک شیشه ای توپر

استفاده از این بلوک به دلیل مقاومت بیشتری که دارد برای کف توصیه می شود.

 

بلوک شیشه ای نشکن

این بلوک با استفاده از چند لایه شیشه ای تولید می شود و به دلیل ایمنی بالا و ضدگلوله بودن استفاده از آن در بانکها کاربرد بیشتری دارد.

 

پنجره بلوک شیشه ای

استفاده از بلوک شیشه ای برای پنجره زیبایی بیشتری نسبت به پنجره دوجداره دارد. از نظر قیمت و مصرف انرژی نیز کاربردی تر و مقرون به صرفه است.

 

ابعاد بلوک شیشه ای

اندازه بلوک شیشه ای معمولا ۱۹ سانتی متر در ۱۹ سانتی متر است. 

البته بلوک های نیمه نیز وجود دارد که در اندازه ۹ در ۱۹ سانتی متر تولید می شود.

بهتر است فضایی که برای استفاده از بلوک شیشه ای در نظر می گیرید ضریبی از ۱۰ یا ۲۰ باشید.

نصب بلوک شیشه ای

 

نحوه اجرای بلوک شیشه ای به این صورت است که ابتدا باید به نوع و مکان نصب آن توجه کرد. نصب بلوک شیشه ای روی سقف با یک روش انجام می شود و نصب بلوک در نمای ساختمان با روشی دیگر.

به طور کلی برای نصب بلوک شیشه ای از اسپیسر استفاده می شود تا فاصله بین بلوک ها مشخص شود. این فاصله پس از قرار دادن بلوک ها در جای خود با ملات و چسب مخصوص پر خواهد شد.

به هر حال برای نصب بلوک ها شیشه ای بهتر است از متخصص این کار کمک بگیرید تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

 

خرید بلوک شیشه ای 

 

قیمت بلوک شیشه ای با توجه به اینکه بلوک ایرانی می خواهید یا بلوک خارجی متفاوت است. ممکن است برای تهیه لیست قیمت بلوک شیشه ای به مرکز فروش بلوک شیشه ای در تهران سر بزنید. اما پیشنهاد ما به شما یک راه ساده تر است.

فروشگاه نقشینه مدل های مختلف بلوک شیشه ای را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد. با توجه به اینکه قیمت هر مترمربع بلوک شیشه ای ۲۰*۲۰ با توجه به رنگ، طرح و جنس آن متفاوت است. علاوه بر فروش و پخش بلوک در تهران این فروشگاه امکان ارسال بلوک شیشه ای در یزد، مشهد و سایر شهرهای کشور را نیز فراهم کرده است.

برای اطلاع از قیمت به روز این محصولات می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

 

02122337753

02122337754

 

 

Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: اسپیسر بلوک شیشه ای کاوه
- اسپیسر بلوک شیشه ای کاوه اسپیسر برای استفاده در بلوک شیشه ای ها می باشد ، به این صورت که بین هر بلوک قرار گرفته و فاصله یک سانتی متری را ایجاد می نماید . تعداد مورد نیاز اسپیسر در برابر بلوک ها 1.5 برابر تعداد بلوک ها می باشد یعنی اگر شما 4 بلوک خریدید باید به تعداد 6 عدد اسپیسر نیز ته..
2,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای مدل دوستاره برفی پوست پیازی
بلوک شیشه ای مدل دوستاره برفی پوست پیازی یمحصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در ..
27,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای مدل کلودی پوست پیازی
بلوک شیشه ای مدل کلودی پوست پیازی یمحصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه..
27,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی پوست پیازی
بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی پوست پیازی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در..
27,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل کوبیسم پوست پیازی
بلوک شیشه ای کاوه مدل کوبیسم پوست پیازیمحصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر ..
27,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای مدل چکشی برنز
بلوک شیشه ای مدل چکشی برنز محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه از خانه..
27,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای مدل کلودی مات
بلوک شیشه ای مدل کلودی مات کاوه معرفی اجمالی :  بلوک شیشه ای کاوه (Glass Block) به قطعات ساخته شده از شیشه گفته می شود که جنبه های تزیینی و کاربردی زیادی دارند. اتصال آن با استفاده از ملات و چسب به همراه اسپیسر یا جدا کننده انجام می شود. بلوک شیشه ای در گذشته بیشتر برای تأمین ..
42,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای نیمه حبابی
بلوک شیشه ای کاوه مدل نیمه حبابی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول 19 سانتی متر و عرض 9 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت د..
15,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای نیمه چکشی برفی
بلوک شیشه ای کاوه مدل نیمه چکشی برفی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول 19  و عرض 9 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار ..
15,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل نیمه کلودی پوست پیازی
بلوک شیشه ای کاوه مدل نیمه کلودی پوست پیازی    ..
19,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای نیمه کوبیسم
بلوک شیشه ای کاوه مدل نیمه کوبیسم محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول 19 سانتی متر و عرض 9 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار..
15,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل نیمه کوبیسم پوست پیازی
بلوک شیشه ای کاوه مدل نیمه کوبیسم پوست پیازی  ..
19,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای چکشی آبی
بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی آبی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقط..
37,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای چکشی زرد
بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی زرد محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقط..
37,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی سبز
بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی سبز محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقط..
37,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای چکشی قرمز
بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی قرمز محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نق..
37,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی نارنجی
بلوک شیشه ای کاوه مدل چکشی نارنجی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه ..
37,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کلودی آبی
بلوک شیشه ای کاوه مدل کلودی آبی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه از..
35,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کلودی برنز
بلوک شیشه ای کاوه مدل کلودی برنز محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر ن..
27,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کلودی دودی
بلوک شیشه ای کاوه مدل کلودی دودی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه ا..
27,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای مدل کلودی
بلوک شیشه ای مدل کلودی ساخت شرکت چینی آلات کاوه می باشد.شرکت چینی آلات کاوه سازنده چینی آلات و ظروف شیشه ای می باشد که تولید بلوک شیشه ای با کیفیت بالا در اقلام تولید شرکت قرار دهد.شرکت کاوه نخستین تولید کننده بلوک شیشه ای در ایران باشد.اندازه بلوک های شیشه ای ها 19x19 می باشد که بلوک ها نیمه در ابع..
30,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل کلودی بنفش
بلوک شیشه ای کاوه مدل کلودی بنفش محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه ا..
37,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 49 (3 صفحه)