منو
Your Cart

بلوک شیشه ای شفاف ☀️ خرید با بهترین ✔️ قیمت بازار

بلوک شیشه ای مدل کلودی ساخت شرکت چینی آلات کاوه می باشد.شرکت چینی آلات کاوه سازنده چینی آلات و ظروف شیشه ای می باشد که تولید بلوک شیشه ای با کیفیت بالا در اقلام تولید شرکت قرار دهد.شرکت کاوه نخستین تولید کننده بلوک شیشه ای شفاف و سایر مدل های بلوک شیشه ای در ایران باشد.اندازه بلوک های شیشه ..
50,000 تومان
بلوک شیشه ای کاوه طرح جیول یکی از مدل های بلوک خارجی است که در فروشگاه نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد.برای کسب اطلاعات بیشتر و توضیحات تکمیلی درباره کیفیت بلوک طرح جیول و قیمت آن با ما تماس بگیرید...
130,000 تومان
بلوک شیشه ای نیمه چکشی پوست پیازیاین مدل دارای طول 19،عرض 9 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر می باشد...
42,000 تومان
بلوک شیشه ای کاوه مدل نیمه کلودی ساخت شرکت چینی آلات کاوه می باشد.شرکت چینی آلات کاوه سازنده چینی آلات و ظروف شیشه ای می باشد که تولید بلوک شیشه ای با کیفیت بالا در اقلام تولید شرکت قرار دهد.شرکت کاوه نخستین تولید کننده بلوک شیشه ای شفاف و سایر مدل های بلوک شیشه ای در ایران باشد.اندازه بلوک..
38,000 تومان
بلوک شیشه ای مدل نیمه کلودی پوست پیازی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد .این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در ..
42,000 تومان
بلوک شیشه ای شفاف و ساده محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه از خ..
50,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)