منو
Your Cart

بلوک شیشه ای کاوه

بلوک شیشه ای کاوه :


بلوک شیشه ای کاوه محصولی از شرکت چینی آلات کاوه می باشد که دارای طرح ها و رنگ های مختلف بوده که می توانید به زیبایی دو چندانی به محل نصب شما بدهد . بلوک های کاوه دارای ایزولاسیون صدا و حرارت می باشد . به این صورت که مقابل عبور صدا و حرارت از خود مقاومت بالایی دارد . 


بلوک شیشه ای کاوه از نظر قیمت نیز کاملا مقرون به صرفه می باشد . به این صورت که هزینه نصب آن در هر متراژی کاملا محاسبه شده می باشد و هیچ هزینه اضافی دیگری ندارد و همچنین قابلیت نصب آسانی نیز دارد .


ویژگی های بلوک شیشه ای کاوه : 

  • ایزولاسیون صدا و حرارت بالا
  • طرح و رنگ بندی متنوع و زیبا
  • قیمت مقرون به صرفه
  • نصب آسان


شما میتوانید درصورت داشتن هر گونه سوال راجعبه بلوک شیشه ای کاوه ، با شماره تلفن های دفتر مدنی نقشینه که در قسمت تماس با ما ذکر شده تماس حاصل فرمایید .

Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: اسپیسر بلوک شیشه ای کاوه
- اسپیسر بلوک شیشه ای کاوهاسپیسر برای استفاده در بلوک شیشه ای ها می باشد ، به این صورت که بین هر بلوک قرار گرفته و فاصله یک سانتی متری را ایجاد می نماید . تعداد مورد نیاز اسپیسر در برابر بلوک ها 1.5 برابر تعداد بلوک ها می باشد یعنی اگر شما 4 بلوک خریدید باید به تعداد 6 عدد اسپیسر نیز تهیه نمایی..
1,120 تومان 1,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای حبابی
بلوک شیشه ای مدل حبابی  ساخت شرکت چینی آلات کاوه می باشد.شرکت چینی آلات کاوه سازنده چینی آلات و ظروف شیشه ای می باشد که تولید بلوک شیشه ای با کیفیت بالا در اقلام تولید شرکت قرار دهد.شرکت کاوه نخستین تولید کننده بلوک شیشه ای در ایران باشد.اندازه بلوک های شیشه ای ها 19x19 می باشد که بلوک ها نیمه ..
13,440 تومان 12,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای مدل کلودی
بلوک شیشه ای مدل کلودی ساخت شرکت چینی آلات کاوه می باشد.شرکت چینی آلات کاوه سازنده چینی آلات و ظروف شیشه ای می باشد که تولید بلوک شیشه ای با کیفیت بالا در اقلام تولید شرکت قرار دهد.شرکت کاوه نخستین تولید کننده بلوک شیشه ای در ایران باشد.اندازه بلوک های شیشه ای ها 19x19 می باشد که بلوک ها نیمه در ابع..
14,560 تومان 13,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای باران
بلوک شیشه ای کاوه مدل باران ( رین ) محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقط..
13,440 تومان 12,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای باران برنز
بلوک شیشه ای کاوه مدل باران برنز محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه ا..
22,400 تومان 20,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل جیولی
بلوک شیشه ای کاوه مدل جیولی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه ا..
15,680 تومان 14,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای حبابی آبی
بلوک شیشه ای کاوه مدل حبابی آبی محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نق..
16,800 تومان 15,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای دو ستاره برفی
بلوک شیشه ای کاوه مدل دو ستاره محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه از ..
13,440 تومان 12,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای دو ستاره
بلوک شیشه ای کاوه مدل دو ستاره محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه از ..
16,800 تومان 15,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای کاوه مدل دوچیا
بلوک شیشه ای کاوه مدل دوچیا محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه ا..
15,680 تومان 14,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای ساده
بلوک شیشه ای کاوه مدل شیشه ساده محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نق..
13,440 تومان 12,000 تومان
Brand: چینی آلات شرکت کاوه مدل: بلوک شیشه ای موج و حباب
بلوک شیشه ای کاوه مدل موج و حباب محصول گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد . این مدل دارای طول و عرض 19 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر بوده و از ایزولاسیون بالا ( صوتی ، گرمایی ) برخوردار است . از مزایای این بلوک های شیشه ای سبک بودن نسبت به بلوک های آجری می باشد که کار با آن را برای ساخت دیوار در هر نقطه ا..
13,440 تومان 12,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)