بهترین فر تو کار اخوان

برای افراد زیادی این سوال پیش می آید که بهترین فر توکار اخوان کدام مدل آن می باشد. مطمئنا شخصی که قصد خرید فر را دارد می خواهد بداند که از بین فرهای برقی، فرهای گازی و یا فرهای برق و گاز اخوان، کدام یک را انتخاب کند.

برای همه این افراد کیفیت فر توکار اخوان بسیار مهم بوده و نقش اصلی را در خرید آن ها ایفا می کند. برای خرید بهترین مدل فر توکار اخوان که متناسب با آشپزخانه شما باشد، سایز فر اخوان نیز اهمیت دارد. هنگام خرید این سوال پیش می آید که بهترین مدل فر توکار اخوان کدام است؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین فر برقی توکار اخوان و همین طور بهترین مارک فر توکار گاز و برق اخوان آشنا سازیم. شما در این مقاله که به همراه فیلم ارائه شده است، می توانید پیش از خرید خود، با بهترین مدل فر توکار برقی، گازی و گاز و برق اخوان آشنا شوید. 

 

بهترین فر اخوان

ما در این مقاله قصد داریم تا شما ما را  با بهترین مدل های فر توکار اخوان، آشنا کنیم. پس همراه ما باشید تا بهترین انتخاب را در خرید خود داشته باشید. 

پیش از اقدام به خرید ممکن است این سوال را از خود بپرسید که هنگام خرید فر چه نکاتی را مد نظر قرار دهم؟

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از انتخاب هر مدل فر، راهنمای خرید فر توکار را مطالعه کنید.

 


تعداد کمی از مشتریان به هنگام خرید فر، تمایل به خرید فر توکار تمام گاز اخوان را دارند، این افراد بیشتر این سوال را مطرح می کنند که آیا اگر فر برقی خریداری کنیم، هزینه برق مصرفی بسیار زیاد خواهد شد؟


خوب است بدانید که میزان مصرف انرژی برق در فرهای برقی  که به تازگی تولید می شوند مانند سابق نیست و در واقع زمانی که شما از فر برقی استفاده می کنید مثل این است که ماشین ظرفشویی شما روشن است با مصرف انرژی حدودا بیست درصد بالاتر. 


به این معنی که میزان مصرف برق آن ها بهینه شده و اکثر فرهای برقی  دارای گرید مصرفی A می باشند. در نتیجه نباید نگران میزان مصرف برق در فرهای برقی باشید.


خوب است این نکته را بدانید که در صورت انتخاب فر برق و گاز، شما بایستی یک انشعاب جداگانه مخصوص فر خود ایجاد کنید. لذا انتخاب فرهای برقی به خصوص برای مشتریان عزیزی که در منزل خود امکان ایجاد انشعاب جداگانه گاز برای فر خود را ندارند، بسیار مناسب می باشند. 


نکته ای که باید در مورد پخت غذا در فرهای برق و گاز به آن اشاره کرد این است که در این فرها وظیفه اصلی پخت غذا، بر عهده حرارت ایجاد شده توسط شعله پخش کن گازی می باشد. به این معنی که اگر در این فرها گاز به کار گرفته نشود، انرژی برق کاری برای پخت غذا انجام نمی دهد. 

 

خرید بهترین فر اخوان


در بحث مقایسه فرهای برق و گاز و تمام برق می توانیم بگوییم که تنوع برنامه پخت در فرهای برقی بیشتر از فرهای برق و گاز است و دلیل آن واضح است؛ تغییر دمای پخت در فرهای برقی بسیار راحت تر از فرهای برق و گاز صورت می گیرد. به این دلیل که رسیدن به دمایی خاص با گاز زمانبر خواهد بود. 

 

با توجه به نکات بیان شده نتیجه می گیریم که خرید فرهای برقی نسبت به فرهای برق و گاز بیشتر توصیه می شوند. فر برقی مورد نظر بایستی دارای کانوکشن باشند تا بتوانیم پختی مطبوع و یکنواخت در این فر داشته باشیم. برای اطلاع از نکات مهم راجع به خرید فر توکار اخوان در ادامه با ما همراه باشید. شما می توانید در سایت نقشینه خرید اینترنتی فر توکار اخوان را با کمترین قیمت بازار انجام دهید.

 

در صورت تمایل به آشنایی با تمامی فرهای اخوان لینک زیر را مشاهده نمایید:

 

 

انتخاب و خرید بهترین فر برقی توکار اخوان

ممکن است بخواهیم بهترین فر توکار برقی اخوان را از بین فرهای متنوع اخوان که به سه مدل گازی، گاز و برق و فرهای برقی تقسیم می شوند، انتخاب کنیم.

 

بهترین فر توکار اخوان

 

نمایش فیلم بهترین فر برقی اخوان

شما در این بخش می توانید فیلم بهترین فر برقی اخوان را مشاهده نمایید. در ادامه نیز، توضیحات مربوط به فر برقی اخوان، به صورت کامل بیان شده است. حتما قبل از خرید فر برقی اخوان، این فیلم را مشاهده کنید:

 

فرهای برقی به دو دسته تقسیم می شوند:

 • فرهای برقی دارای فن داخلی یکنواخت کننده حرارت یا کانوکشن
 • فرهای برقی بدون فن داخلی یکنواخت کننده حرارت یا کانوکشن


از میان فرهای برقی اخوان، تنها یک فر برقی وجود دارد که ساده است و فن داخلی کانوکشن، یخ‌زدایی و حسگر پخت را ندارد. این فر، فر برقی اخوان مدل F19 می باشد که دارای ۳ المنت، جوجه گردان و یک تایمر لمسی با برنامه ریزی مختصر دارد. این فر، که فر برقی ساده ای است، ارزان ترین فر اخوان می باشد.

 

فر برقی اخوان مدل f19

بهترین فر برقی توکار اخوان کدام مدل است؟

پیشنهاد ما برای فردی که به دنبال خرید بهترین فر برقی اخوان است، فری می باشد که دارای خصوصیات زیر است:

 • فن داخلی یکنواخت کننده حرارت یا کانوکشن داشته باشد
 • دارای حسگر پخت باشد
 • برنامه یخ زدایی داشته باشد
 • تایمر تاچ اسکرین همراه با قابلیت برنامه ریزی داشته باشد
 • ریل تلسکوپی داشته باشد
 • داشتن ۴ المنت حرارتی نسبت به ۳ المنت
 • برنامه های پخت (فرها دارای ۸ برنامه، ۱۰ برنامه و یا ۱۲ برنامه هستند)

فرهای F20، F32، F35، F36، F38 و F39 دارای ۱۲ برنامه پخت بوده و حسگر برنامه پخت، برنامه یخ زدایی، تایمر تاچ اسکرین و فن داخلی را دارند.

 

فر برقی اخوان مدل f38

معرفی بهترین مدل فر توکار برقی اخوان

از قوی ترین و بهترین فرهای اخوان فر برقی اخوان مدل F35 و فر برقی اخوان مدل F36 هستند. این دو فر تمامی مشخصات ذکر شده برای بهترین فر را دارا می باشند. قابلیت دیگری که به این فرها اضافه شده است، قابلیت باز شدن درب فر بصورت دستی و الکتریکی می باشد. در این دو فر برقی درب به صورت افقی نیز باز می شود. درب سایر فرهای برقی مثل F20، F25، F30، F31، F32، F38 و F39 به صورت دستی باز می شوند. 


دو فر برقی اخوان مدل F35 و  F36 دارای بیشترین برنامه پخت هستند، ۴ المنت حرارتی، حسگر پخت، یخ‌زدایی، فن داخلی، تایمر تاچ اسکرین، جوجه گردان و ریل تلسکوپی دارند. در نتیجه این دو فر، کامل ترین فرهای اخوان هستند.


سوالی که در بسیاری از مواقع پرسیده می شود این است که اگر این دو فر به هر دلیلی در دسترس مشتری نباشند،

آیا فرهای دیگر مثل فر برقی اخوان مدل F20 و فر برقی اخوان مدل F38 و F39 تفاوت زیادی با این دو فر دارند؟


پاسخ این است که در واقع این فرها تفاوت چندانی ندارند و تنها تفاوت آن ها بحث باز شدن درب ها به صورت الکتریکی و به شکل افقی است. این مورد نمی تواند آپشن زیاد متفاوت و خاصی باشد. در واقع کیفیت فرهای F20 و F38 و فر برقی اخوان مدل F39 با فرهای F35 و F36 یکسان می باشد. 


لذا می توان فرهای برقی اخوان مدل F20، F32، F36، F38 و F39 را به عنوان بهترین و کامل ترین فرهای اخوان معرفی کرد. شما با انتخاب یکی از این مدل ها فر بسیار خوبی خواهید داشت.

 

شاید قصد داشته باشید از بین تولیدات جدید فر اخوان بهترین فر را انتخاب کنید. برای این کار می توانید در لینک زیر مدل های تازه تولید شده اخوان را مشاهده نمایید.

 


سه مدل فر برقی باقی مانده که از فرهای پرفروش اخوان هستند فر برقی اخوان مدل F30 ، فر برقی F25 و فر برقی اخوان F31 می باشند. این فرها نیز بسیار فرهای خوبی هستند. فر برقی اخوان مدل F25 همان ۴ المنت را دارد و به جای ۱۲ برنامه پخت، ۸ برنامه پخت دارد.


نکته بسیار مهمی که بهتر است مد نظر قرار دهید این است که باید ببینیم چه توقع و انتظاری از فر خود داریم. تمامی فرهای برقی که دارای کانوکشن هستند، نمونه ای عالی از فر می باشند. 


به طور مثال بانویی که قصد دارد تنها برای پخت پیتزا و کیک و آن هم نهایتا یک یا دو بار در هفته استفاده کند، نیازی به خرید فرهای گران تر و با برنامه های پخت بیشتر ندارد. در چنین مواقعی بدون پرداخت هزینه بیشتر کاربرد لازم از فر حاصل می شود. 


اما افرادی هستند که صبح ها به محض بیدار شدن، حتی نان مصرفی خود را با استفاده از قابلیت یخ‌زدایی فر گرم کرده و مصرف کرده و در طول روز نیز چندین بار از فر به منظورهای مختلف استفاده می کنند، که تعداد این افراد بسیار کم است. 

 

فر برقی اخوان مدل f36

 

بهترین فر توکار گازی اخوان کدام است؟

فر تمام گاز اخوان فقط یک مدل دارد که فر گازی اخوان مدل F28 می باشد. از امکانات این فر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فن داخلی یکنواخت کننده هوا
 • شعله پخش کن گازی
 • موتور جوجه گردان
 • ترموکوپل دو زمانه
 • شیلنگ ایمنی استنلس استیل
 • شیر ترموستات
 • شیشه ایتالیایی

 

فر گازی اخوان مدل f28

 

بهترین مدل فر گاز و برق اخوان کدام است؟

اگر قصد خرید فر گاز و برق اخوان را دارید بایستی قبل از خرید به نکاتی که در ادامه آمده است، توجه کنید. 

 

نمایش فیلم بهترین فر گاز و برق اخوان

شما در این بخش می توانید فیلم بهترین فر گاز و برق اخوان را مشاهده نمایید. در ادامه نیز، توضیحات مربوط به فر گاز و برق اخوان، به صورت کامل بیان شده است. حتما قبل از خرید فر گاز و برق اخوان، این فیلم را مشاهده کنید:

 

معرفی بهترین مارک فر گاز و برق اخوان

در مورد خرید فرهای گاز و برق اخوان که در بالا المنت برقی و در پایین شعله پخش کن گازی دارند. فر اخوان مدل F3، فر F4 اخوان، فر F5 اخوان، فر F7 اخوان، فر F8 اخوان، فر F11 اخوان، فر F12 اخوان، فر F13 اخوان، فر F15 اخوان، فر F16 اخوان، فر F17 اخوان، فر اخوان مدل F18 همگی فرهای گاز و برق اخوان هستند که فن داخلی یا کانوکشن را ندارند. این فرها دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر فرهای گاز و برق اخوان هستند.

 

فر گاز و برق اخوان مدل f4

و اما در مورد خرید بهترین فر گاز و برق اخوان می توان مدل های زیر را نام برد:

 فر F21 اخوان، فر F22 اخوان، فر F23 اخوان، فر F24 اخوان، فر F33 اخوان که فر گاز و برق سفید است و فر F34 اخوان

این فرها بهترین فرهای گاز و برق اخوان هستند که فن داخلی یکنواخت کننده حرارت را دارند که باعث می شود غذای طبخ شده در آن ها بسیار مطبوع شود. 

 

از امکانات این فرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گریل برقی
 • شعله پخش کن گازی
 • موتور جوجه گردان
 • ترموکوپل دو زمانه
 • شلنگ ایمنی استنلس استیل
 • شیر ترموستاتیک
 • شیشه ایتالیایی
 • تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه ریزی برنامه پخت


از بین فرهای گاز و برق اخوان فر F21 اخوان تا فر F34 اخوان فرهای بسیار خوبی هستند. این فرها از نظر فنی همه در یک سطح هستند، تنها تفاوت این فرها در پنل جلویی آن ها می باشد. ترکیب بین شیشه، شیشه و استیل، مشکی و تمام سفید بودن که مربوط به نمای ظاهری می باشد و بستگی به سلیقه شما و رنگ کابینت های شما یکی از آن ها برای شما مناسب می باشد. 


پس هر کدام از این فرها را انتخاب کنید در واقع یکی از بهترین فرهای گاز و برق اخوان را خریداری کرده اید.

 

فر گاز و برق اخوان مدل f21

معرفی بهترین مارک فر توکار اخوان

با توجه به توضیحات ارائه شده در این مقاله می توانیم از هر کدام از فرهای گاز و برق، گازی و برقی اخوان مدل هایی را به عنوان بهترین فر انتخاب کنیم. در این بخش سعی خواهیم نمود تا شما را بهترین مدل های فر توکار اخوان، آشنا کنیم. 

برای انتخاب و خرید بهترین مدل فر اخوان، فیلم زیر تهیه شده است که می توانید به جای خواندن بخش زیر، به تماشای آن بپردازید.

 

نمایش فیلم بهترین فر اخوان

شما در این بخش می توانید فیلم بهترین فر اخوان را مشاهده نمایید. در ادامه نیز، توضیحات مربوط به بهترین فر اخوان، به صورت کامل بیان شده است. حتما قبل از خرید فر اخوان، این فیلم را مشاهده کنید:

 

 

فرهای اخوان دارای تنوع بسیار زیاد بوده و با توجه به نیاز و سلیقه مشتری یکی از مدل ها پیشنهاد داده خواهد شد. شما می توانید در سایت نقشینه به صورت اینترنتی فر توکار مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت بازار خریداری نمایید. 

 


از میان فرهای برقی اخوان، بهترین فرها از نظر فنی مدل های زیر می باشند:

 • فر اخوان مدل F20
 • فر اخوان مدل F35
 • فر اخوان مدل  F36
 • فر اخوان مدل F38
 • فر اخوان مدل F39

 

این فرها دارای ۴ المنت هستند که باعث ایجاد حرارت یکنواخت داخل فر شده است. همه این فرها دارای ۱۲ برنامه پخت، فن داخلی کانوکشن، شلف به همراه ریل تلسکوپی که باعث قرار دادن غذا و درآوردن راحت آن می شود، حسگر پخت، برنامه یخ‌زدایی، موتور جوجه گردان هستند. 


ظاهرهای متفاوت این فرها باعث شده اند که شما بتوانید انتخاب های خوب و متنوعی را داشته باشید که متناسب با نمای ظاهری آشپزخانه شما باشد. 
فر برقی اخوان مدل F20 تمام تاچ با نمای شیشه مشکی، F35 تمام تاچ با نمای شیشه رفلکتیو و استیل، F36 تمام تاچ با نمای شیشه مشکی، F38 تمام تاچ با نمای شیشه مشکی و استیل و F39 تمام تاچ با نمای شیشه مشکی می باشند.

 

فر برقی اخوان مدل f35


درب فرهای F35 و F36 علاوه بر این که به صورت دستی باز می شوند، قابلیت باز شدن به صورت الکتریکی هم دارند و درب آن ها به صورت افقی نیز باز می شود.

 

برای انتخاب بهترین فر تمام گاز اخوان بایستی فر مدل F28 را خریداری نمایید. این فر دارای فن داخلی کانوکشن، موتور جوجه گردان، ترموکوپل دو زمانه، تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت، گریل و شعله پخش کن گازی، شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی می باشد.

 

بهترین مدل های فر برق و گاز اخوان، مدل های F33 و F34 می باشند. F33 دارای نمای شیشه سفید و F34 دارای نمای شیشه مشکی می باشد و شما می توانید متناسب با رنگ کابینت خود یکی از این دو مدل را انتخاب نمایید. ویژگی اصلی فر که همان فن کانوکشن هست در این دو مدل وجود دارد. ترموکوپل دو زمانه، شلف به همراه ریل تلسکوپی، موتور جوجه گردان، گریل برقی، شعله پخش کن گازی در این دو مدل وجود دارند.

شما می توانید برای دیدن مدل های فر توکار اخوان به سایت رسمی اخوان مراجعه نمایید.

 

پاسخ به سوالات شما

بهترین فر اخوان با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

نقشینه فروشگاه معتبر خرید لوازم آشپزخانه می باشد که نمایندگی برندهای معروف را بر عهده دارد. برای خرید فر با قیمت مناسب همین الان به ما سر بزنید.

 

به روز ترین قیمت خرید فر توکار اخوان را از کجا بپرسم؟

برای کسب اطلاع از قیمت به روز و دقیق مدل های فر اخوان می توانید با  شماره های  02122337753 - 02122337754 تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند سوالات شما را پیش از خرید، پاسخگو باشند. 

 

نتیجه گیری برای انتخاب بهترین مدل فر توکار اخوان

در این مقاله سعی کردیم که بهترین فر توکار اخوان را به شما معرفی کنیم. در صورتی که هنوز شک دارید که برای خرید، بهترین مدل فر توکار اخوان کدام است، می توانید همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید تا پیش از خرید، بهترین مارک فر توکار اخوان را به شما معرفی نمایند.