منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

روشویی پارس سرام

روشویی پارس سرام :

Brand: پارس سرام مدل: روشویی آتوسا پارس سرام
- روشویی آتوسا پارس سرامیکی از محصولات شرکت چینی آلات پارس سرام ، روشویی آتوسا پارس سرام می باشد که دارای طراحی منحصر به این شرکت می باشد . کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی چینی بهداشتی می باشد و توانسته با بکارگیری از متخصصین مجرب و متریال های مر..
151,519 تومان 178,258 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی درسا پارس سرام
- روشویی درسا پارس سرامیکی از محصولات شرکت چینی آلات پارس سرام ، روشویی درسا پارس سرام می باشد که دارای طراحی منحصر به این شرکت می باشد . کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی چینی بهداشتی می باشد و توانسته با بکارگیری از متخصصین مجرب و متریال های مرغو..
0 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی دیاموند پارس سرام
- روشویی دیاموند پارس سرامیکی از محصولات شرکت چینی آلات پارس سرام ، روشویی دیاموند پارس سرام می باشد که دارای طراحی منحصر به این شرکت می باشد . کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی چینی بهداشتی می باشد و توانسته با بکارگیری از متخصصین مجرب و متریال ها..
220,167 تومان 259,020 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی روکابینتی آبنوس پارس سرام
- روشویی روکابینتی آبنوس پارس سرامروشویی روکابینتی آبنوس پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد مرغوب می ب..
186,198 تومان 219,057 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی روکابینتی السا پارس سرام
- روشویی روکابینتی السا پارس سرامروشویی روکابینتی السا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد مرغوب م..
203,459 تومان 239,364 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی روکابینتی النا پارس سرام
- روشویی روکابینتی النا پارس سرامروشویی روکابینتی النا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد مرغوب م..
210,695 تومان 247,876 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی روکابینتی رونیکا پارس سرام
- روشویی روکابینتی رونیکا پارس سرامروشویی روکابینتی رونیکا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد مرغ..
201,253 تومان 236,768 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی روکابینتی زیبا پارس سرام
- روشویی روکابینتی زیبا پارس سرامروشویی روکابینتی زیبا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد مرغوب م..
103,904 تومان 122,240 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی روکابینتی کاترینا پارس سرام
- روشویی روکابینتی کاترینا پارس سرامروشویی روکابینتی کاترینا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد م..
131,678 تومان 154,915 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی روکابینتی کارولین پارس سرام
- روشویی روکابینتی کارولین پارس سرامروشویی روکابینتی کارولین پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد م..
132,706 تومان 156,125 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی زیر سنگی بزرگ پارس سرام
- روشویی زیر سنگی بزرگ پارس سرامروشویی زیر سنگی بزرگ پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد مرغوب می ..
137,844 تومان 162,169 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی زیر سنگی درسا پارس سرام
- روشویی زیر سنگی درسا پارس سرامروشویی زیر سنگی درسا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات پارس سرام که تولید کننده انواع روشویی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی و ... می باشد . این رو کابینتی دارای طراحی منحصر به این کارخانه و ساخته شده توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از مواد مرغوب می ..
149,694 تومان 176,111 تومان
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)