منو
Your Cart

سینک

نقشینه  عرضه  کننده بهترین  سینکهای  ایرانی  و وارداتی  میباشد  , بهترین  سینک های ایرانی  که در نقشینه عرضه میشود  مربوط به شرکتهای  معروفی  چون :  اخوان  ( که  اولین  و قدیمی  ترین  و بزرگ ترین  شرکت  تولید  کننده  سینک  در ایران  میباشد  ), استیل البرز ( یکی از بزرگترین  مجموعه ها در تولید  ورق استیل میباشد  , که مجموعه هفت الماس زبانزد عام و خاص است  ) , ایلیا  استیل  ,  دیموند  , الماس  (  که  مناسب  ترین  سینک  را از لحاظ قیمتی  در ایران  تولید میکند  ؛  البته با کیفیت  بسیار  عالی  ) , شرکتهای دیگر از جمله شرکت تابان  , درسا  , بیمکث , کن , داتیس ,  هم اقدام به تولید سینک  نموده  اند  که  سینکهای این شرکتها نیز در مجموعه نقشینه عرضه میشود  . سینکهای  واردای  که توسط نقشینه عرضه میشود  به  چند قسم تقسیم میشود  ؛1- سینکهای  اروپایی  :  که شامل سینکهای  فرانکه  (franke )  ؛  بلانکو  (  blanco  )  ؛  زیگما  (  sigma )  ؛ لامیرا  (  lamira )  ؛  اپل  (apell )  ؛ سی ام  (  cm ) ؛ شاک  ( schock)  تمامی این سینکها  که درنقشینه عرضه میشود  شاخته شده در اروپا میباشد  2-  سینکهای  ترکیه ای  :  که شامل سینکهای  شرکتهای  لتو  ( leto  ) ,   فرامکو  ( framco ) ,  الین  ( oulin )   که این سه شرکت قدیمی  ترین شرکتها  در زمینه واردات  سینک از ترکیه  میباشند  .  و طی یک  سال اخیر  شرکت میلان  ( milan ) هم  اقدام  به واردات سینک از کشور ترکیه  نموده  است  که سینکهای  میلان نیز  در مجموعه نقشینه  عرضه میشود  . 3 - سینکهای  چینی  :  که مجموعه نقشینه اقدام  به عرضه برندهای  فرانس (  france) ,  کلایبرگ ( clayberg)  ,  کندین  ( canadian )  , آروما  (  aroma )  ,    که از جمله  بهترین  سینکهای ساخت کشور چین  میباشد  . سینک های ظرفشویی درمدل های مختلف و جنس های متفاوت تولید می شوند,  سینک های شیشه ای که ورق روی این سینک ها از جنس شیشه و لگن های آن از استیل می باشند , سینک استیل , که دارای کیفیت های متفاوت و اندازه ومدل های میباشد  ,سینک های استیل  دارای اندازه و عمق لگن های متفاوت می باشندو از لحاظ کیفیتنیز سینکهادارای ضخامت ورق گوناگون می باشند و هر چه ضخامت ورق استیل سینک بیشتر باشد سینک از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد واز لحاظ مدل سینک به چند دسته تفسیم میشوند.سینک روکار.توکار.زیر صفحه ای, فلش مونت می باشند .نوع دیگری از سینک ها سینکهای  گرانیتی است که از جنس گرانیت ساخته شده اند که دارای طرح هاو و رنگ بندیهای
متفاوت و زیبا میباشند ؛
 شرکت نقشینه توانسته است با تجربه ای که در خصوص عرضه  سینک ها  با  کیفیت ها و برندهای  مختلف در سالهای گذشته  کسب نماید  .  طیف وسیع و گسترده ای ار مشتریان خود را تحت پوشش قرار دهد  . 

Brand: LETO+ مدل: TX 11
محصول سینک ظرفشویی-توکار-lLETO-TX-11 از شرکت - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک ظرفشویی-توکار-lLETO-TX-11 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوان..
1,500,000 تومان
Brand: LETO+ مدل: TX 10
سینک توکار لتو مدل TX 10 یکی از مدل های توکار شرکت لتو می باشد که در سایز 100 در 50 سانتیمتر می باشد  . جنس استیل از نوع استیل استنلس بوده و از ضخامت 0/8 میلیمتر برخوردار است . دارای دو لگن مجزا با عمق 19 سانتیمتر و دارای جهت های چپ و راست می باشند . این مدل سینک ها محصول کشور ترکیه می باشند&nb..
1,800,000 تومان
سینک توکار لتو  TX 14
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: TX 14
محصول سینک ظرفشویی-توکار-lLETO-TX-14 از شرکت - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک ظرفشویی-توکار-lLETO-TX-14 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوان..
0 تومان
Brand: LETO+ مدل: TM 2
سینک استنلس استیل زیر صفحه ای لتو مدل TM 2 سینکی مناسب صفحه های کورین می باشد . لبه سینک پس از نصب زیر صفحه کابینت قرار می گیرد . این سینک دارای عمق 21 سانتی متر و ابعاد 40 در 34 سانتی متر می باشد    محصولات شرکت لتو دارای گواهینامه کیفیت اروپا و استاندارد ایران می باشد و از 10 سال گ..
1,950,000 تومان
Brand: LETO+ مدل: TM 8
سینک استنلس استیل زیر صفحه ای لتو مدل TM 8 سینکی مناسب صفحه های کورین می باشد . لبه سینک پس از نصب زیر صفحه کابینت قرار می گیرد . این سینک دارای عمق 21 سانتی متر و ابعاد 40 در 68 سانتی متر می باشد  محصولات شرکت لتو دارای گواهینامه کیفیت اروپا و استاندارد ایران می باشد و از 10 سال گارانتی..
5,350,000 تومان
 سینک تو کار فرامکو 21  سینک تو کار فرامکو 21
ناموجود
Brand: فرامکو مدل: 21
محصول سینک-توکار مدل 21 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 21 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
0 تومان
 سینک تو کار فرامکو 22  سینک تو کار فرامکو 22
ناموجود
Brand: فرامکو مدل: 22
محصول سینک-توکار مدل 22 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 22 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
0 تومان
 سینک تو کار فرامکو 35  سینک تو کار فرامکو 35
ناموجود
Brand: فرامکو مدل: 35
محصول سینک-توکار مدل 35 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 35 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
0 تومان
 سینک تو کار فرامکو 38  سینک تو کار فرامکو 38
ناموجود
Brand: فرامکو مدل: 38
محصول سینک-توکار مدل 38 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 38 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
0 تومان
 سینک تو کار فرامکو 46  سینک تو کار فرامکو 46
ناموجود
Brand: فرامکو مدل: 46
محصول سینک-توکار مدل 46 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 46 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
0 تومان
 سینک توکار آروما 1101
--12 % ناموجود
Brand: AROMA مدل: 1101
محصول سینک ظرفشویی مدل 1101 از شرکت AROMA - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت AROMA تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک ظرفشویی مدل 1101 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه ا..
728,000 تومان 650,000 تومان
Brand: APEX مدل: 1013L+R
محصول سینک ظرفشویی مدل 1013L+R از شرکت APEX - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک ظرفشویی مدل 1013L+R کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند ..
2,004,800 تومان 1,790,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 771 (65 صفحه)