منو
Your Cart

خرید سینک اخوان ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک اخوان

سینک اخوان یکی از محصولات با کیفیت ایرانی است که برای استفاده در آشپزخانه طراحی و تولید شده است. می توانیم آشپزخانه را به عنوان قلب یک خانه معرفی نماییم.

به همین دلیل کیفیت محصولات مورد استفاده در این مکان باید بسیار زیاد باشد تا باعث حفظ سلامت افراد خانواده شود. سینک ظرفشویی یکی از محصولاتی است که به دلیل اینکه مستقیم در ارتباط با مواد غذایی و ظروف است، اهمیت بالایی دارد.

با استفاده از سینک های اخوان زندگی شما در سطح بالاتری از کیفیت قرار خواهد گرفت.

 

انواع سینک اخوان

سینک ظرفشویی اخوان در مدل ها مختلفی تولید شده است تا بتواند پاسخگوی نیاز همه مشتریان باشد.

انواع مختلف سینک آشپزخانه اخوان به شرح زیر است:

  • سینک توکار
  • سینک روکار
  • سینک زیر کرین

 

سینک توکار اخوان

سینک توکار اخوان یکی از کالاهایی است که تنوع بسیار گسترده ای دارد، تنوع مدل های سینک توکار به صورت فانتزی و معمولی طبقه بندی می شود.

شما می توانید با مشاهده نمونه های این سینک بهترین گزینه را با توجه به نوع کابینت خود انتخاب نمایید.

 

 

سینک روکار اخوان

سینک های روکار به مدل هایی گفته می شود که دارای قرنیز هستند.

این مدل سینک لبه استیل دارد که به صورت مماس با دیوار قرار خواهد گرفت. در قسمت جلوی سینک نیز یه لبه وجود دارد که هم راستا با لبه بیرونی کابینت می باشد.

سینک روکار اخوان در دسته بندی های فانتزی،‌یک تکه و معمولی تولید می شود.

 

 

سینک زیر کرین اخوان

اگه به دنبال خرید یک سینک خاص، مدرن و متفاوت هستید، سینک زیر کرین اخوان یک انتخاب خوب برای شماست.

این سینک که به سینک زیرکابینتی نیز معروف می باشد، دارای لگن هایی است که در زیر کابینت قرار می گیرد. برخی افراد به این مدل سینک رویه کُرین نیز می گویند.

 

 

خرید سینک آشپزخانه اخوان با تخفیف از کدام فروشگاه بهتر است؟

سینک را می توانید از فروشگاه های مختلفی به صورت حضوری یا اینترنتی تهیه نمایید. اما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال خرید سینک اخوان با بهترین قیمت و کیفیت هستید، به فروشگاه اینترنتی نقشینه مراجعه نمایید. 

پس از خرید می توانید محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

قیمت سینک ظرفشویی اخوان را از چه کسی بپرسم؟

همانطور که شما نیز مطلع هستید،‌ سینک با قیمت های مختلفی در بازار موجود است. برای اطلاع از قیمت به روز سینک اخوان می توانید با دفتر فروشگاه تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

سینک اخوان کد 4سینک اخوان کد 4 در دسته محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد و با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی، یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلا..
1,921,000 تومان
سینک اخوان کد 1سینک اخوان کد ۱ یکی از محصولات تولید شده در داخل ایران است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود قطعات ممکن است تغییراتی داشته باش..
1,064,000 تومان
سینک اخوان کد 2سینک اخوان کد 2 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود..
1,645,000 تومان
سینک اخوان کد 6سینک اخوان کد 6 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان داخلی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی و دو لگن است، طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند ..
2,123,000 تومان
سینک توکار اخوان مدل 6NEW این سینک یکی از سینک های توکار شرکت اخوان و از نوع  فانتزی می باشد . ابعاد آن 116 در 50 سانتی متر و از عمق لگن 17 سانتی متر برخوردار می باشد . ضخامت ورق آن نیز 0.7 میلیمتر می باشد . ویژگی های سینک توکار اخوان مدل 6 : دارا بودن ..
2,004,000 تومان
سینک اخوان کد 8سینک اخوان کد 8 یکی از محصولات مورد نیاز آشپزخانه تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد ۸ دارای یک لگن به همراه میوه شور و تخته گوشت است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد. &nbs..
2,374,000 تومان
سینک اخوان کد 10سینک اخوان کد 10 جزو محصولاتی است که با توجه به نیاز آشپزخانه ایرانی تولید شده است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 10 دارای یک لگن به همراه میوه شور و یک عدد سینی است، طراحی این سینک نیز به&nb..
1,716,000 تومان
سینک اخوان کد 12سینک اخوان کد 12 جزو لوازم آشپزخانه است که با توجه به نیاز خانواده ایرانی تولید شده است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 12 دارای دو عدد لگن و فاقد سینی است، طراحی این سینک نیز به صور..
2,161,000 تومان
سینک اخوان کد 14سینک اخوان کد 14 یکی از لوازمی است که نصب آن در آشپزخانه ضروری است؛ این سینک یک کالای ایرانی باکیفیت است و با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 14 دارای یک لگن و یک عدد سینی است، طراحی این سینک به صورت ..
1,555,000 تومان
سینک اخوان کد 15سینک اخوان کد 15 یکی از لوازم مورد نیاز برای استفاده در آشپزخانه است؛ این سینک کالای ایرانی باکیفیت است و با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 15 دارای دو لگن است و بدون سینی طراحی شده است، طراحی ا..
1,766,000 تومان
سینک اخوان کد 16سینک اخوان کد 16 یکی از لوازمی است برای استفاده در آشپزخانه مورد نیاز است؛ این سینک کالای تولید شده در داخل ایران و بسیار باکیفیت است، همچنین با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 16 دارای دو ل..
2,443,000 تومان
سینک اخوان کد 20سینک اخوان کد 20 یکی از کالاهایی است که استفاده از آن در آشپزخانه ضروری است؛ این سینک محصولی است که در داخل ایران تولید شده و بسیار باکیفیت است، با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 20 دارای یک لگن است ..
1,239,000 تومان
سینک اخوان کد 21استفاده از سینک در آشپزخانه جزو ضروریات است، سینک اخوان کد 21 محصولی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت آن بسیار خوب است، با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 21 بدون سینی می باشد و دارای یک لگن است، طرا..
1,071,000 تومان
سینک اخوان کد 22خرید سینک برای آشپزخانه یکی از ضروریات زندگی است، سینک اخوان کد 22 کالایی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت آن خیلی خوب است. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 22 بدون سینی می باشد و دار..
649,000 تومان
سینک اخوان کد 23خرید سینک برای آشپزخانه یکی از ضروریات زندگی است، سینک اخوان کد 23 کالایی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت آن خیلی خوب است. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک روکار کد 23  دارای یک لگن و سی..
2,055,000 تومان
سینک اخوان کد 25خرید سینک برای آشپزخانه یکی از لوازم مورد نیاز برای زندگی است، سینک اخوان کد 25 محصولی تولید شده در داخل ایران است و کیفیت آن قابل توجه است. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک روکار کد 25  دارای ..
2,273,000 تومان
سینک اخوان کد 27یکی از لوازم مورد نیاز برای آشپزخانه، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 27 یکی از کالاهایی است که در داخل ایران تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک روکار کد 27..
1,790,000 تومان
سینک اخوان کد 29یکی از لوازمی که در هنگام نصب دکوراسیون آشپزخانه توجه به آن ضروری است، سینک ظرفشویی می باشد، سینک اخوان کد 29 یکی از کالاهایی است که توسط تولید کنندگان ایرانی تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخان..
2,174,000 تومان
سینک اخوان کد 31یکی از لوازمی که در زمان تجهیز آشپزخانه خرید آن ضروری است، سینک ظرفشویی می باشد، سینک اخوان کد 31 یکی از محصولاتی است که توسط تولید کنندگان ایرانی تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی ..
1,603,000 تومان
سینک اخوان کد 32یکی از لوازم پرکاربرد در آشپزخانه که خرید آن ضروری است، سینک ظرفشویی می باشد، سینک اخوان کد 32 یکی از کالاهای ایرانی است که در داخل کشور تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی ..
1,818,000 تومان
سینک اخوان کد 33یکی از پرکاربردترین لوازم در آشپزخانه که خرید آن ضروری است، سینک ظرفشویی می باشد، سینک اخوان کد 33 یکی از محصولات ایرانی است که در داخل کشور تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه م..
2,555,000 تومان
سینک اخوان کد 36یکی از تجهیزات پرکاربرد و ضروری در آشپزخانه که خرید آن اهمیت زیادی دارد، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 36 یکی از محصولات ایرانی است که در داخل کشور تولید شده است و کیفیت آن خوب می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخان..
1,939,000 تومان
سینک اخوان کد 37یکی از وسایل پرکاربرد و ضروری برای نصب در آشپزخانه که خرید آن اهمیت زیادی دارد، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 37 یکی از محصولات با کیفیت است که در ایران تولید شده است و کیفیت آن خوب می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوا..
945,000 تومان
سینک اخوان کد 38یکی از وسایل ضروری برای نصب در آشپزخانه که خرید آن اهمیت زیادی دارد و بسیار پرکاربرد است، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 38 یکی از  با کیفیت ترین کالاهای موجود در بازار است که در ایران تولید شده است و کیفیت آن خوب می باشد. این سی..
997,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 227 (10 صفحه)