منو
Your Cart

خرید سینک اخوان ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک اخوان

سینک اخوان یکی از محصولات با کیفیت ایرانی است که برای استفاده در آشپزخانه طراحی و تولید شده است. می توانیم آشپزخانه را به عنوان قلب یک خانه معرفی نماییم.

به همین دلیل کیفیت محصولات مورد استفاده در این مکان باید بسیار زیاد باشد تا باعث حفظ سلامت افراد خانواده شود. سینک ظرفشویی یکی از محصولاتی است که به دلیل اینکه مستقیم در ارتباط با مواد غذایی و ظروف است، اهمیت بالایی دارد.

با استفاده از سینک های اخوان زندگی شما در سطح بالاتری از کیفیت قرار خواهد گرفت.

 

انواع سینک اخوان

سینک ظرفشویی اخوان در مدل ها مختلفی تولید شده است تا بتواند پاسخگوی نیاز همه مشتریان باشد.

انواع مختلف سینک آشپزخانه اخوان به شرح زیر است:

  • سینک توکار
  • سینک روکار
  • سینک زیر کرین

 

سینک توکار اخوان

سینک توکار اخوان یکی از کالاهایی است که تنوع بسیار گسترده ای دارد، تنوع مدل های سینک توکار به صورت فانتزی و معمولی طبقه بندی می شود.

شما می توانید با مشاهده نمونه های این سینک بهترین گزینه را با توجه به نوع کابینت خود انتخاب نمایید.

 

 

سینک روکار اخوان

سینک های روکار به مدل هایی گفته می شود که دارای قرنیز هستند.

این مدل سینک لبه استیل دارد که به صورت مماس با دیوار قرار خواهد گرفت. در قسمت جلوی سینک نیز یه لبه وجود دارد که هم راستا با لبه بیرونی کابینت می باشد.

سینک روکار اخوان در دسته بندی های فانتزی،‌یک تکه و معمولی تولید می شود.

 

 

سینک زیر کرین اخوان

اگه به دنبال خرید یک سینک خاص، مدرن و متفاوت هستید، سینک زیر کرین اخوان یک انتخاب خوب برای شماست.

این سینک که به سینک زیرکابینتی نیز معروف می باشد، دارای لگن هایی است که در زیر کابینت قرار می گیرد. برخی افراد به این مدل سینک رویه کُرین نیز می گویند.

 

 

خرید سینک آشپزخانه اخوان با تخفیف از کدام فروشگاه بهتر است؟

سینک را می توانید از فروشگاه های مختلفی به صورت حضوری یا اینترنتی تهیه نمایید. اما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال خرید سینک اخوان با بهترین قیمت و کیفیت هستید، به فروشگاه اینترنتی نقشینه مراجعه نمایید. 

پس از خرید می توانید محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

قیمت سینک ظرفشویی اخوان را از چه کسی بپرسم؟

همانطور که شما نیز مطلع هستید،‌ سینک با قیمت های مختلفی در بازار موجود است. برای اطلاع از قیمت به روز سینک اخوان می توانید با دفتر فروشگاه تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

سینک اخوان کد 4سینک اخوان کد 4 در دسته محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد و با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی، یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلا..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 1سینک اخوان کد ۱ یکی از محصولات تولید شده در داخل ایران است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود قطعات ممکن است تغییراتی داشته باش..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک روکار اخوان کد 10050-9CR از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 10050-9CR کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک روکار اخوان کد 10060-9CR از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 10060-9CR کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک روکار اخوان کد 12050-6CR از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 12050-6CR کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک روکار اخوان کد 355 از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 355 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 376 sسینک یکی از کالاهای ضروری در آشپزخانه است، خرید سینک باکیفیت اهمیت زیادی دارد. سینک اخوان کد 376 s در داخل ایران تولید شده است و علاوه بر کیفیت دارای قیمت خوبی نیز می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل  504 sسینک توکار اخوان مدل 504 s محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 504سینک توکار اخوان مدل 504 محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به ت..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 506 s سینک توکار اخوان مدل 506 s محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 506سینک توکار اخوان مدل 506 محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تنوعی ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 508 sسینک توکار اخوان مدل 508 s محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تن..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 508سینک توکار اخوان مدل 508 محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به ت..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 510 sسینک توکار اخوان مدل 510 s محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تن..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 2سینک اخوان کد 2 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 6سینک اخوان کد 6 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان داخلی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی و دو لگن است، طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 6NEW این سینک یکی از سینک های توکار شرکت اخوان و از نوع  فانتزی می باشد . ابعاد آن 116 در 50 سانتی متر و از عمق لگن 17 سانتی متر برخوردار می باشد . ضخامت ورق آن نیز 0.7 میلیمتر می باشد . ویژگی های سینک توکار اخوان مدل 6 : دارا بودن ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 8سینک اخوان کد 8 یکی از محصولات مورد نیاز آشپزخانه تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد ۸ دارای یک لگن به همراه میوه شور و تخته گوشت است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد. &nbs..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 10سینک اخوان کد 10 جزو محصولاتی است که با توجه به نیاز آشپزخانه ایرانی تولید شده است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 10 دارای یک لگن به همراه میوه شور و یک عدد سینی است، طراحی این سینک نیز به&nb..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 12سینک اخوان کد 12 جزو لوازم آشپزخانه است که با توجه به نیاز خانواده ایرانی تولید شده است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 12 دارای دو عدد لگن و فاقد سینی است، طراحی این سینک نیز به صور..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 14سینک اخوان کد 14 یکی از لوازمی است که نصب آن در آشپزخانه ضروری است؛ این سینک یک کالای ایرانی باکیفیت است و با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 14 دارای یک لگن و یک عدد سینی است، طراحی این سینک به صورت ..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 24 از 242 (11 صفحه)