منو
Your Cart

خرید سینک استیل اخوان ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک استیل اخوان

سینک ظرفشویی در طرح های گوناگونی تولید شده ست، اما هنوز سینک استیل طرفداران خاص خود را دارد. سینک استیل اخوان به راحتی می تواند با دکور آشپزخانه هماهنگ شود.

اگر از اجاق استیل استفاده می کنید سینک ظرفشویی  استیل هماهنگی خوبی با آن دارد.

 

سینک اخوان استیل از نظر جنس دو دسته زیر را دارد:

  • سینک استیل مات
  • سینک استیل براق

 

با مطالعه مطالب زیر می توانید تصمیم بگیرید سینک مات خوبه یا براق؟

سینک استیل مات

سینک استیل مات به دلیل جنسی که دارد کمتر لک می شود، ذرات آب روی سینک باقی نمی ماند و اثر خط و خش روی آن کمتر است.

 

سینک استیل براق

سینک براق استیل به دلیل درخشندگی جذابیت زیادی به اشپزخانه می دهد. 

 

سینک استیل مات بخرم یا براق؟

اگر قصد خرید سینک استیل اخوان را دارید، در بازار با انواع مختلف این سینک مواجه خواهید شد. انتخاب از بین سینک های تک لگن، بدون سینی و سینک روکار استیل یا توکار بستگی به سبک آشپزخانه شما دارد.

برای خرید سینک استیل با همکاران ما در واتساپ در تماس باشید تا بهترین سینک استیل اخوان را به شما معرفی کنند.

 

09025182933

 

قیمت سینک استیل مات و براق

سینک استیل با توجه به ابعاد، تعداد لگن، جنس سینک و کارخانه سازنده قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت به روز انواع سینک استیل مات و براق و مدل های سینک روکار استیل با ما تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

سینک اخوان کد 4سینک اخوان کد 4 در دسته محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد و با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی، یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلا..
2,320,000 تومان
سینک اخوان کد 1سینک اخوان کد ۱ یکی از محصولات تولید شده در داخل ایران است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود قطعات ممکن است تغییراتی داشته باش..
0 تومان
محصول سینک روکار اخوان کد 355 از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 355 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه..
8,767,000 تومان
سینک اخوان کد 376 sسینک یکی از کالاهای ضروری در آشپزخانه است، خرید سینک باکیفیت اهمیت زیادی دارد. سینک اخوان کد 376 s در داخل ایران تولید شده است و علاوه بر کیفیت دارای قیمت خوبی نیز می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش ..
2,891,000 تومان
سینک اخوان کد 2سینک اخوان کد 2 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود..
0 تومان
سینک اخوان کد 6سینک اخوان کد 6 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان داخلی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی و دو لگن است، طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند ..
2,564,000 تومان
سینک اخوان کد 53سینک ظرفشویی یکی از کالاهایی می باشد که نصب آن در آشپزخانه بسیار ضروری است، خرید سینک اخوان کد 53 با قیمت بسیار خوبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه امکان پذیر است.سینک روکار کد 53 دو لگن  و دو سینی دارد و ابعاد این سینک بزرگ است،&..
2,273,000 تومان
سینک اخوان کد 57خرید سینک ظرفشویی برای آشپزخانه جزو خریدهای ضروری می باشد. فروش سینک اخوان کد 57 با قیمت بسیار خوبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود.سینک روکار کد 57 یکی از مدل های سینک بزرگ است که دارای دو لگن، یک سینی و یک میوه شور است. ا..
3,096,000 تومان
سینک ظرفشویی رو کار اخوان مدل 59شرکت اخوان بزرگ ترین تولید کننده سینک در خاورمیانه است که استانداردهای اروپا و ایران را از آن خود کرده است. اخوان با تنوع بسیار در ساخت انواع سینک ها، توانسته هر سبک سلیقه را پوشش دهد. مدل های مختلف سینک اخوان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آش..
2,113,000 تومان
 سینک روکار اخوان کد ۶۰سینک روکار اخوان کد ۶۰ شکل هندسی آن مستطیلی که در واقع می توان گفت از خانواده فانتزی می باشد و این محصول با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم اشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.در کل خانواده رو کار سینک ها از جمله سینک روکار اخوان کد ۶۰ مناسب فضاهایی با کابین..
2,519,000 تومان
سینک اخوان کد 65 توکار با ابعاد 84 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای یک لگن بزرگ و یک لگن کوچک است و نصب آن  به صورت کنج می باشد .یک لگن بزرگ به همراه یک لگن میوه شور و سرریز بر روی سینی می باشد...
2,240,000 تومان
سینک اخوان کد 67 توکار با ابعاد 84 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای یک لگن و یک لگن کوچک است و نصب آن  به صورت کنج می باشد .شکل ظاهری سینک اخوان کد 67 توکار استیل فانتزی می باشد...
2,464,000 تومان
سینک اخوان کد 71 توکار با ابعاد 84 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای دو لگن و نصب آن به صورت کنج می باشد . ..
0 تومان
سینک ظرفشویی توکار اخوان کد 72 شرکت صنعتی اخوان با در نظر گرفتن سلیقه افراد، توانسته به ارائه انواع طراحی و سبک متنوع در تولید سینک ظرفشویی بپردازد. سینک اخوان از محصولات با کیفیت و پر افتخار ایرانی می باشد که برنده تندیس کیفیت از سوئیس و آلمان شده است. انواع مدل های مختلف&..
2,410,000 تومان
سینک اخوان کد 74خرید سینک ظرفشویی برای آشپزخانه یکی از ضروری ترین کارها می باشد. فروش سینک اخوان کد 74  در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت بسیار مناسب به همراه تخفیف ویژه انجام می شود.سینک روکار کد 74 یکی از مدل های سینک فانتزی تولید شده در شرکت اخوان است ک..
2,461,000 تومان
سینک اخوان کد 75سینک ظرفشویی یکی از لوازم مورد نیاز برای آشپزخانه است که خرید آن بسیار ضروری می باشد. فروش سینک اخوان کد 75 در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب با تخفیف ویژه انجام می شود.سینک روکار کد 75 یکی از انواع سینک فانتزی است که در شرکت اخو..
2,324,000 تومان
سینک اخوان کد 88 توکار با ابعاد 100 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای یک لگن بزرگ و یک لگن کوچک است و نصب آن  به صورت کنج می باشد .نوع استیل این سینک  استیل آجدار می باشد...
2,521,000 تومان
سینک اخوان کد 100 از نوع سینک های فانتزی و رو کار است، ابعاد این سینک 100*50 و ضخامت آن در حدود ۰/۶ میلیمتر است. ..
1,624,000 تومان
سینک اخوان کد 103یکی از خریدهای ضروری برای آشپزخانه، سینک است. به دلیل حفظ بهداشت خریدن یک سینک خوب و باکیفیت اهمیت زیادی دارد. فروش سینک اخوان کد 103 در فروشگاه های زیادی انجام می شود. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با قیمت مناسب با تخفیف ویژه عرضه می کند. ..
1,681,000 تومان
سینک اخوان کد 108سینک اخوان کد 108 یکی از لوازم ضروری برای آشپزخانه است؛ این سینک محصولی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت بسیار خوبی دارد. همچنین با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 108 دارای یک لگن است و به همر..
2,064,000 تومان
سینک اخوان کد 109در هنگام دیزاین و طراحی آشپزخانه یکی از بخش هایی که اهمیت بالایی دارد سینک ظرفشویی است. سینک اخوان کد 109 به دلیل کیفیت و زیبایی منحصر به فردی که دارد، می تواند جلوه خوبی به آشپزخانه شما ببخشد. این محصول با بهترین قیمت بازار و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخ..
1,990,000 تومان
سینک اخوان کد 111برای اینکه دکوراسیون آشپزخانه طراحی خوبی داشته باشد، یکی از قسمت های مهم، سینک ظرفشویی است. سینک اخوان کد 111 یکی از مدل های زیبای سینک است که توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را جلب کند. این محصول با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آش..
1,976,000 تومان
سینک اخوان کد 112دکوراسیون آشپزخانه نقش مهمی در زیبایی کل منزل دارد، طراحی سینک نیز بخش مهمی از این دکوراسیون است، یکی از بهترین مدل های سینک ظرفشویی، سینک اخوان کد 112 است، این مدل زیبا توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را جلب کند. این محصول با قیمت مناسب و تخفیف ویژه&n..
2,129,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 131 (6 صفحه)