منو
Your Cart

خرید سینک باکسی اخوان ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک باکسی اخوان

همانطور که می دانید سینک ظرفشویی یکی از ضروری ترین لوازم آشپزخانه است؛ به همین دلیل تولید محصولات سینک متنوع می باشد. 

سینک باکسی اخوان نیز یکی از محصولات با کیفیت ایرانی است که از نظر ظاهری شکل جعبه دارد. جنس سینک باکسی ممکن است از استیل یا گرانیت باشد، این سینک به دو صورت توکار یا زیر کابینتی نصب می شود.

سینک باکسی در مدل های تک لگن یا دو لگن ساخته می شود، عمق سینک باکسی نسبت به دیگر مدل ها بیشتر است و فضای بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

 

سینک باکسی چی بخرم؟

انواع سنک باکسی اخوان با قیمت مناسب در این سایت به فروش می رسد. اگر هنوز نمی دانید کدام جنس سینک یا چه تعداد لگن برای شما مناسب است، پیشنهاد می کنم راهنمای خرید سینک ظرفشویی که به همراه یک فیلم تهیه شده است را مشاهده نمایید.

 

قیمت سینک باکسی اخوان

یکی از پارامترهای تاثیر گذار برای خرید سینک، قیمت این محصول است. سینک باکسی اخوان با توجه به ابعاد، جنس و لوازم جانبی که همراه آن ارائه می شود، قیمت متفاوتی دارد.

برای اطلاع از قیمت سینک باکسی اخوان و خرید آن با ما تماس بگیرید.

 

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

 سینک توکار کد 336 اخوان شرکت اخوان با به کارگیری از مواد اولیه با کیفیت در ساخت سینک، نیاز هر آشپزخانه ایرانی را می تواند فراهم کند. این سینک را از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید تهیه کنید. سینک توکار کد 336 اخوان سینکی تک لگنه است که مناسب برای آشپزخانه های س..
3,896,000 تومان
محصول سینک روکار اخوان کد 355 از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 355 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه..
9,794,000 تومان
سینک اخوان کد 376 sسینک یکی از کالاهای ضروری در آشپزخانه است، خرید سینک باکیفیت اهمیت زیادی دارد. سینک اخوان کد 376 s در داخل ایران تولید شده است و علاوه بر کیفیت دارای قیمت خوبی نیز می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش ..
3,230,000 تومان
 سینک توکار کد 300 اخوان اخوان با تولید سینک های مدرن و سنتی سبک های مختلفی از سینک را به بازار عرضه کرده است.   سینک توکار کد 300 اخوان باکسی از استیل ضدزنگ و ضدضربه ساخته شده است که به دلیل ماهیت بادوام خود گزینه ای محبوب است. دولگنه بودن این سینک فضای قابل توجه ای د..
4,276,000 تومان
 سینک توکار کد 300s اخوان اخوان برای تمامی سینک های تولیدی خود گارانتی ده ساله قرار داده است، تا کیفیت محصولات خود را تضمین کند. از امکانات اضافی سینک های باکسی لوازم جانبی همراه است که بر روی لگن قرار می گیرند و هنگام کار راحتی و رفاه بیشتری را برای شما به وجود می آورد.    ..
3,757,000 تومان
 سینک توکار کد 302 اخوان شرکت اخوان از قدیمی ترین تولید کننده های داخلی سینک است. اخوان سختی و دوام کافی سینک های تولیدی خود را تضمین می کند. سینک توکار کد 302 اخوان به دلیل اینکه لبه های آن درون سینک قرار می گیرند زیبایی چشمگیری به آشپزخانه می دهد. در ساخت سینک های اخوان از استیل مع..
4,276,000 تومان
 سینک توکار کد 302s اخوان سینک اخوان از برندهای معتبر و محبوب در بازار فروش سینک به حساب می آید . در طراحی سینک توکار کد 302s اخوان زیرآب بزرگی تعبیه شده است که به سرعت آب درون سینک را تخلیه می کند.  در ساخت سینک از استیل معمولی استفاده شده است. همچنین سینکی دو لگنه و عمیق است ک..
3,757,000 تومان
 سینک روکار کد 303 اخوان سینک های باکسی اخوان نسل جدید سینک های مورداستفاده آشپزخانه های مدرن است که علاوه بر زیبایی از کیفیت خوبی هم برخوردار هستند.  در ساخت سینک روکار کد 303 اخوان از استیل معمولی استفاده شده است که دوام کافی برای انجام کارهای سخت را دارد. سینک روکار اخوان نصب..
4,508,000 تومان
 سینک روکار کد 303s اخوان اخوان برای همه ی سینک های تولیدی خود گارانتی ده ساله قرار داده است، تا کیفیت محصولات خود را تضمین کند. سینک روکار کد 303s اخوان سینکی دو لگنه است، در ساخت آن از استیل ضدزنگ و ضدضربه استفاده شده است که دوام خوبی در برابر گرما و سرما دارد. از مزیت سینک های باک..
3,989,000 تومان
 سینک توکار کد 304 اخوان اخوان کیفیت استاندارد ساخت سینک های داخلی را تضمین می کند و همچنین خدمات عالی به مشتریان ارائه می دهد. لوازم جانبی همراه سینک توکار کد 304 اخوان بر روی لگن قرار می گیرند که کار را برای شما راحت تر می کند.      در ساخت سینک های اخوان زیرآب بزرگی..
4,276,000 تومان
 سینک توکار کد 304s اخوان اخوان با تولید سینک های مطابق مد روز محدودیت انتخاب در سینک را برای شما از بین می برد. سینک توکار کد 304s اخوان سینکی دو لگنه است که مناسب برای آشپزخانه های سنتی و مدرن است و در ساخت آن از استیل ضدزنگ و ضدخش استفاده شده است. سینک اخوان در فروشگاه اینترنتی لو..
3,757,000 تومان
 سینک توکار کد 306 اخوان اخوان با تضمین کیفیت محصولات تولیدی خود می تواند انتخاب مناسبی برای آشپزخانه های ایرانی باشد. سینک روکار کد 306 اخوان دارای طراحی نوار آب بندی استاندارد است که از نفوذ آب جلوگیری می کند.  استیل ضدزنگ به کار برده شده در این محصول مقاومت خوبی در برابر گرما..
3,961,000 تومان
 سینک توکار کد 306s اخوان سینک اخوان از برندهای معتبر و محبوب در بازار فروش سینک به حساب می آید که با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. سینک توکار کد 306s اخوان به دلیل اینکه لبه های آن درون سینک قرار می گیرند زیبایی چشمگیری به آشپزخانه می دهد...
3,441,000 تومان
 سینک توکار کد 308 اخوان اخوان کیفیت سینک های تولیدی خود را تضمین می کند. و برای همه ی محصولات خود گارانتی ده ساله قرار داده است.  سینک توکار کد 308 اخوان به دلیل اینکه لبه های آن درون سینک قرار می گیرد زیبایی چشمگیری به آشپزخانه می دهد. سینک های توکار مناسب افرادی است که به دنب..
3,961,000 تومان
 سینک توکار کد 308s اخوان اخوان با ضمانت کیفیت محصولات تولیدی خود، می تواند انتخاب هر آشپزخانه ای باشد.  اگر قصد خرید سینک اخوان را دارید برای تهیه آن به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. سینک توکار کد 308s اخوان از استیل ضدزنگ و ضدضربه ساخته شده است که اس..
3,441,000 تومان
 سینک توکار کد 310 اخوان شرکت اخوان از قدیمی ترین تولید کننده های داخلی لوازم آشپزخانه است. سینک اخوان از سینک های شناخته شده در میان مردم است. سینک توکار کد 310 اخوان دارای یک لگن بزرگ عمیق و یک لگن میوه شور می باشد. عمیق بودن لگنی که در طراحی سینک های باکسی استفاده شده است کار با س..
3,961,000 تومان
 سینک توکار کد 310s اخوان اخوان تولید کننده ی قدیمی سینک های ظرفشویی است که سینک های مدرن و سنتی را تولید می کند. در طراحی سینک توکار کد 310s اخوان از استیل معمولی به کاربرده شده که قابلیت ضدخش و ضدلک دارد. زیرآب بزرگی که در طراحی این سینک استفاده شده است با سرعت بیشتری آب درون سینک ..
3,441,000 تومان
 سینک توکار کد 312 اخوان اخوان با ضمانت کیفیت محصولات خود می تواند انتخاب هر آشپزخانه ای باشد. سینک  توکار کد 312 اخوان از سری سینک های باکسی مدرن است.  زیرآب بزرگی که در طراحی این سینک استفاده شده است آب درون سینک را به سرعت تخلیه می کند و همین امر باعث می شود آب در یک قسم..
2,772,000 تومان
 سینک توکار کد 316 اخوان اخوان با قرار دادن گارانتی ده ساله کیفیت محصولات خود را تضمین می کند. اگر قصد خرید یک سینک کاربردی را دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. سینک توکار کد 316 اخوان سینکی است که در ساخت آن از استیل ضد زنگ و ضد ضربه استفاده..
2,772,000 تومان
 سینک توکار کد 318 اخوان اخوان برای تمامی سینک های تولیدی خود گارانتی ده ساله قرار داده است، تا کیفیت محصولات خود را تضمین نماید. سینک توکار کد 318 اخوان سینکی دو لگنه و تک سینی است.  لوازم جانبی که همراه سینک های باکسی عرضه شده است بر روی لگن قرار می گیرند و کار را برای مشتری ر..
3,908,000 تومان
 سینک توکار کد 318s اخوان اخوان قدیمی ترین تولیدکننده سینک های ظرفشویی ایرانی است که با قرار دادن گارانتی ده ساله کیفیت محصولات خود را تضمین می کند. سینک توکار کد 318s اخوان سینکی دو لگنه است که دارای طراحی نوار آب بندی استاندارد است که از نفوذ آب جلوگیری می کند. استیل ضدزن..
3,388,000 تومان
 سینک روکار کد 320 اخوان سینک اخوان کد 320 محصول تولیدی جدید شرکت اخوان است که با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.  در ساخت سینک روکار کد 320 اخوان از استیل ضدزنگ و ضدخش استفاده شده است که دوام کافی مقابل کارهای سخت را دارد.  ا..
4,149,000 تومان
 سینک روکار کد 320s اخوان در هنگام خرید سینک اخوان امکان انتخاب جهت لگن دلخواه وجود دارد. می توانید سینک کد 320 اخوان را با جهت دلخواه از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب تهیه کنید.  همچنین سینک روکار کد 320s اخوان استقامت خوبی در برابر انجام کارهای سخت ..
3,630,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 54 (3 صفحه)