منو
Your Cart

خرید سینک بیمکث ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک بیمکث

سینک بیمکث با عمق لگن زیاد و ضخامت ورق بالا،‌یکی از محبوب ترین مدل های سینک در بازار است. ویژگی بسیار خوب این سینک استفاده از سریز سینی و سریز لگن است.

سینک ظرفشویی بیمکث در فروشگاه نقشینه با گارانتی اصالت بیمکث و سلامت فیزیکی عرضه می شود. نصب و نگهداری این سینک بسیار راحت است و شما می توانید آن را به راحتی تمیز کنید.

 

انواع سینک بیمکث

سینک ظرفشویی بیمکث انواع سینک فانتزی و نیمه فانتزی را در دسته بندی های زیر تولید و عرضه کرده است:

  • سینک توکار
  • سینک روکار
  • سینک شیشه ای
  • سینک گرانیتی

 

سینک توکار بیمکث

سینک توکار بیمکث یکی از مدل های پرطرفدار است که در انواع تک لگن و چند لگن تولید می شود.

برای خرید سینک توکار می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

 

 

سینک روکار بیمکث

سینک روکار بیمکث مدل های دارای لبه هستند. قسمت بیرونی سینک مماس با لبه کابینت است و قسمت دیگر آن به دیوار متصل می شود.

سینک روکار را نیز می توانید در مدل های تک لگن و چند لگنه تهیه نمایید.

 

 

سینک شیشه ای بیمکث

امروزه بسیاری از افراد به دلیل توجه به زیبایی آشپزخانه به خرید سینک شیشه ای بیمکث تمایل دارند. 

با اضافه شدن یک صفحه کریستال روی استیل مدل های زیبای سینک شیشه ای تولید می شوند. مدل های سینک شیشه ای بیمکث را از اینجا بخرید.
 

 

سینک گرانیتی بیمکث

سینک گرانیتی بیمکث یکی از لوازمی است که در آشپزخانه های لوکس به کار می رود.

سینک های گرانیتی به دلیل استفاده از مواد باکیفیت دارایمقاومت خوبی هستند. این سینک را می توانید در انواع تک لگنه یا دو لگنه از لینک زیر خریداری نمایید.

 

 

خرید سینک ظرفشویی بیمکث از کدام فروشگاه بهتر است؟

سینک بیمکث را می توانید  به صورت حضوری یا اینترنتی خریداری نمایید. پیشنهاد ما به شما برای خرید یک سینک باکیفیت و گارانتی اصلی خرید از فروشگاه اینترنتی نقشینه است.

در این فروشگاه، انواع سینک با بهترین کیفیت به فروش می رسد، پس از خرید و واریز وجه سینک به آدرس مورد نظر شما ارسال می شود.

 

قیمت سینک آشپزخانه بیمکث را از کجا بپرسم؟

برای اطلاع از قیمت به روز انواع سینک بیمکث و آشنایی با روش های انتخاب بهترین سینک می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

- سینک دست ساز توکاربیمکث BS 722سینک 722 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیفیت از جمله ..
6,800,000 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS511سینک ظرفشویی 511 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 511 بیمکث در ابعاد 120 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می ب..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS512سینک ظرفشویی 512 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 512 بیمکث در ابعاد 120 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می ب..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS515سینک ظرفشویی 515 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 515 بیمکث در ابعاد 116 در 52 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می ب..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS517سینک ظرفشویی 517 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 517 بیمکث در ابعاد 100 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می ب..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS519سینک ظرفشویی 519 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 519 بیمکث در ابعاد 80 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می با..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS520سینک ظرفشویی 520 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 520 بیمکث در ابعاد 80 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می با..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS521سینک ظرفشویی 521 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 521 بیمکث در ابعاد 120 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می ب..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS523سینک ظرفشویی 523 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 523 بیمکث در ابعاد 120 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می ب..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS525سینک ظرفشویی 525 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 525 بیمکث در ابعاد 120 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می ب..
0 تومان
- سینک نیمه فانتزی توکار بیمکث مدل BS527سینک ظرفشویی 527 بیمکث از تولیدات یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه ، سینک ظرفشویی ، گاز صفحه ای ، فر توکار و شیرآلات بهداشتی می باشد . سینک 527 بیمکث در ابعاد 100 در 50 سانتی متر و عمق لگن 17 سانتی متر می ب..
0 تومان
- سینک دست ساز توکاربیمکث BS 720سینک 720 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیفیت از جمله ..
4,081,000 تومان
- سینک دست ساز توکاربیمکث BS 721سینک 721 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیفیت از جمله ..
6,076,000 تومان
سینک توکار بیمکث مدل BS723سینک توکار بیمکث مدل BS723 از سری 7 سینک های شرکت بیمکث می باشد. برای سفارش این محصول شما می توانید به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه اقدام نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تنوعی که محصولات سینک به لحاظ طرا..
9,240,000 تومان
سینک توکار بیمکث مدل BS725سینک توکار بیمکث مدل BS725 یک سینک کورین از سری 7 سینک های شرکت بیمکث می باشد. شما می توانید برای سفارش این محصول به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه اقدام نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تنوعی که محصول..
6,076,000 تومان
- سینک دست ساز توکاربیمکث BS 726سینک 726 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیفیت از جمله ..
3,809,000 تومان
- سینک دست ساز توکار بیمکث BS 740سینک 740 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیف..
4,821,000 تومان
- سینک دست ساز توکار بیمکث BS 741سینک 741 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیف..
4,821,000 تومان
- سینک دست ساز توکار بیمکث BS 742سینک 742 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیف..
0 تومان
- سینک دست ساز توکاربیمکث BS 750سینک 750 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیفیت از جمله ..
13,149,000 تومان
- سینک دست ساز توکاربیمکث BS 751سینک 751 توکار بیمکث یک سینک دست ساز از شرکت بیمکث که یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در کشور می باشد . این شرکت توانست با تکیه بر دانش خود در زمینه تولید لوازم آشپزخانه و استفاده از مواد با مرغوبیت بالا موفق به تولید محصولاتی با کیفیت از جمله ..
12,225,000 تومان
- سینک توکار بیمکث مدل BS911سینک BS911 بیمکث یک سینک توکار از نوع فانتزی بوده که در ابعاد 116 در 52 سانتی متر و عمق لگن 20 سانتی متر می باشد . جنس استیل سازنده این سینک از نوع استیل ضد خش یا استنلس استیل بوده و دارای ضخامت ورق 0.7 میلی متر می باشد . سینک توکار فانتز..
0 تومان
سینک توکار بیمکث مدل BS912سینک توکار بیمکث مدل BS912 یک سینک از سری 9 محصولات شرکت بیمکث می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تنوعی که محصولات سینک به لح..
0 تومان
نمايش 1 تا 24 از 67 (3 صفحه)