منو
Your Cart

خرید سینک توکار اخوان ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک توکار اخوان

اگر به دنبال یک سینک مدرن و کاربردی هستید، سینک توکار اخوان گزینه ای مناسب برای خرید می باشد.
عموما افراد همیشه دوست دارند خانه و آشپزخانه خود مجهز به بهترین و جدیدترین لوازم و وسایل باشد.
سینک توکار اخوان علاوه بر داشتن کلیه ویژگی های یک سینک کاربردی زیبایی چشمگیری دارد و مناسب آشپزخانه های مدرن است.
از آنجایی که بخش بزرگی از روز شما به پخت و پز و شستن ظروف می گذرد، توجه کنید که سینک ظرفشویی یکی از نقاط اصلی در آشپزخانه به شمار می رود.

 

سینک توکار اخوان


سینک توکار اخوان مناسب چه افرادی است؟

سینک توکار اخوان با استفاده از استیل مرغوب کیفیت مطلوبی دارد و به همین سبب می تواند توجه هر سلیقه ای را به خود جذب کند.
به علت گوناگونی زیاد سینک های توکار اخوان نمی توانیم تمامی موارد و نکات به کار برده شده در ساخت سینک های توکار اخوان را شرح دهیم اما چند نکته اساسی را برای شما بازگو می کنیم.
اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع سینک اخوان دارید به لینک زیر مراجعه کنید و راهنمای خرید سینک اخوان را در سایت نقشینه مطالعه کنید.

 

 


ابعاد سینک ظرفشویی توکار اخوان

تنوع سایز سینک توکار اخوان به حدی بالا است که فرقی ندارد آشپزخانه شما کوچک و یا بزرگ باشد، در هر حال شما می توانید، سینک مورد نیاز خود را مطابق سلیقه انتخاب کنید. 
سینک توکار اخوان در ابعاد متنوعی ساخته می شود از سایز 43 سانتی متر تا سایز 140 سانتی متر در بازار موجود است.


تعداد لگن سینک توکار اخوان

سینک توکار اخوان در طرح های تک لگن و دو لگن تولید می شود. کافی است براساس آشپزخانه و نیاز سینک مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
اگر به دنبال سینک تک لگن هستید انتخاب های زیادی پیش روی شما قرار دارد. 
اگر به دنبال سینک توکار دو لگن اخوان هستید محدودیتی در انتخاب ندارید.

 

سینک توکار اخوان با چه قیمتی به فروش می رسد؟

سینک توکار اخوان تنوع محصولات بالایی دارد پس هر محصول با توجه به ویژگی های در نظر گرفته شده در ساخت آن، قیمت متفاوتی با دیگر محصولات دارد.
برای مشاهده قیمت انواع سینک توکار اخوان به این صفحه مراجعه کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

سینک توکار اخوان را از کجا بخرم؟

اگر می خواهید سینک آشپزخانه با دوام و با کیفیت بخرید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید.
مشاورین فروشگاه اینترنتی نقشینه در همه حال پاسخگو سوالات و نیازهای شما هستند.
برای اطلاع بیشتر به شماره زیر در واتساپ پیام دهید.

 

09025182933


 

سینک اخوان کد 4سینک اخوان کد 4 در دسته محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد و با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی، یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلا..
1,921,000 تومان
سینک اخوان کد 1سینک اخوان کد ۱ یکی از محصولات تولید شده در داخل ایران است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود قطعات ممکن است تغییراتی داشته باش..
1,064,000 تومان
سینک اخوان کد 2سینک اخوان کد 2 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود..
1,645,000 تومان
سینک اخوان کد 6سینک اخوان کد 6 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان داخلی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی و دو لگن است، طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند ..
2,123,000 تومان
سینک توکار اخوان مدل 6NEW این سینک یکی از سینک های توکار شرکت اخوان و از نوع  فانتزی می باشد . ابعاد آن 116 در 50 سانتی متر و از عمق لگن 17 سانتی متر برخوردار می باشد . ضخامت ورق آن نیز 0.7 میلیمتر می باشد . ویژگی های سینک توکار اخوان مدل 6 : دارا بودن ..
2,004,000 تومان
سینک اخوان کد 8سینک اخوان کد 8 یکی از محصولات مورد نیاز آشپزخانه تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد ۸ دارای یک لگن به همراه میوه شور و تخته گوشت است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد. &nbs..
2,374,000 تومان
سینک اخوان کد 10سینک اخوان کد 10 جزو محصولاتی است که با توجه به نیاز آشپزخانه ایرانی تولید شده است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 10 دارای یک لگن به همراه میوه شور و یک عدد سینی است، طراحی این سینک نیز به&nb..
1,716,000 تومان
سینک اخوان کد 12سینک اخوان کد 12 جزو لوازم آشپزخانه است که با توجه به نیاز خانواده ایرانی تولید شده است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 12 دارای دو عدد لگن و فاقد سینی است، طراحی این سینک نیز به صور..
2,161,000 تومان
سینک اخوان کد 14سینک اخوان کد 14 یکی از لوازمی است که نصب آن در آشپزخانه ضروری است؛ این سینک یک کالای ایرانی باکیفیت است و با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 14 دارای یک لگن و یک عدد سینی است، طراحی این سینک به صورت ..
1,555,000 تومان
سینک اخوان کد 15سینک اخوان کد 15 یکی از لوازم مورد نیاز برای استفاده در آشپزخانه است؛ این سینک کالای ایرانی باکیفیت است و با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 15 دارای دو لگن است و بدون سینی طراحی شده است، طراحی ا..
1,766,000 تومان
سینک اخوان کد 16سینک اخوان کد 16 یکی از لوازمی است برای استفاده در آشپزخانه مورد نیاز است؛ این سینک کالای تولید شده در داخل ایران و بسیار باکیفیت است، همچنین با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 16 دارای دو ل..
2,443,000 تومان
سینک اخوان کد 20سینک اخوان کد 20 یکی از کالاهایی است که استفاده از آن در آشپزخانه ضروری است؛ این سینک محصولی است که در داخل ایران تولید شده و بسیار باکیفیت است، با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 20 دارای یک لگن است ..
1,239,000 تومان
سینک اخوان کد 21استفاده از سینک در آشپزخانه جزو ضروریات است، سینک اخوان کد 21 محصولی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت آن بسیار خوب است، با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 21 بدون سینی می باشد و دارای یک لگن است، طرا..
1,071,000 تومان
سینک اخوان کد 22خرید سینک برای آشپزخانه یکی از ضروریات زندگی است، سینک اخوان کد 22 کالایی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت آن خیلی خوب است. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 22 بدون سینی می باشد و دار..
649,000 تومان
سینک اخوان کد 43سینک اخوان کد 43 یکی از محصولات سینک تولید شده در داخل ایران است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.   امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود قطعات ممکن است تغییر..
0 تومان
سینک اخوان کد 44یکی از محصولات سینک تولید شده در داخل ایران سینک اخوان کد 44 است که با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد. سینک مدل ۴۴ فاقد سینی است.  امکانات این محص..
2,424,000 تومان
سینک اخوان کد 65 توکار با ابعاد 84 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای یک لگن بزرگ و یک لگن کوچک است و نصب آن  به صورت کنج می باشد .یک لگن بزرگ به همراه یک لگن میوه شور و سرریز بر روی سینی می باشد...
1,948,000 تومان
سینک اخوان کد 67 توکار با ابعاد 84 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای یک لگن و یک لگن کوچک است و نصب آن  به صورت کنج می باشد .شکل ظاهری سینک اخوان کد 67 توکار استیل فانتزی می باشد...
2,143,000 تومان
سینک اخوان کد 69 توکار با ابعاد 84 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای دو لگن و نصب آن  به صورت کنج می باشد .شکل ظاهری سینک اخوان کد 69 توکار استیل فانتزی می باشد...
2,176,000 تومان
سینک اخوان کد 71 توکار با ابعاد 84 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای دو لگن و نصب آن به صورت کنج می باشد . ..
2,210,000 تومان
سینک ظرفشویی توکار اخوان کد 72 شرکت صنعتی اخوان با در نظر گرفتن سلیقه افراد، توانسته به ارائه انواع طراحی و سبک متنوع در تولید سینک ظرفشویی بپردازد. سینک اخوان از محصولات با کیفیت و پر افتخار ایرانی می باشد که برنده تندیس کیفیت از سوئیس و آلمان شده است. انواع مدل های مختلف&..
1,996,000 تومان
سینک توکار اخوان کد 73همانطور که می دانید سینک ظرفشویی کامل کننده آشپزخانه است و اگر آشپزخانه سینک نداشته باشد مانند خودرویی است که چرخ نداشته و به همین دلیل حرکت نخواهد کرد.بنابراین انتخاب سینک ظرفشویی را همگام با خواسته و سلیقه خود در اولویت بگذارید ، سینک ظرفشویی اخوان توانسته جای خوبی را..
1,880,000 تومان
سینک اخوان کد 88 توکار با ابعاد 100 در 50 سانتی متر محصول شرکت اخوان این محصول دارای یک لگن بزرگ و یک لگن کوچک است و نصب آن  به صورت کنج می باشد .نوع استیل این سینک  استیل آجدار می باشد...
2,088,000 تومان
سینک اخوان کد 108سینک اخوان کد 108 یکی از لوازم ضروری برای آشپزخانه است؛ این سینک محصولی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت بسیار خوبی دارد. همچنین با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 108 دارای یک لگن است و به همر..
1,709,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 121 (6 صفحه)