منو
Your Cart

خرید سینک توکار اخوان ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک توکار اخوان

اگر به دنبال یک سینک مدرن و کاربردی هستید، سینک توکار اخوان گزینه ای مناسب برای خرید می باشد.
عموما افراد همیشه دوست دارند خانه و آشپزخانه خود مجهز به بهترین و جدیدترین لوازم و وسایل باشد.
سینک توکار اخوان علاوه بر داشتن کلیه ویژگی های یک سینک کاربردی زیبایی چشمگیری دارد و مناسب آشپزخانه های مدرن است.
از آنجایی که بخش بزرگی از روز شما به پخت و پز و شستن ظروف می گذرد، توجه کنید که سینک ظرفشویی یکی از نقاط اصلی در آشپزخانه به شمار می رود.

 

سینک توکار اخوان


سینک توکار اخوان مناسب چه افرادی است؟

سینک توکار اخوان با استفاده از استیل مرغوب کیفیت مطلوبی دارد و به همین سبب می تواند توجه هر سلیقه ای را به خود جذب کند.
به علت گوناگونی زیاد سینک های توکار اخوان نمی توانیم تمامی موارد و نکات به کار برده شده در ساخت سینک های توکار اخوان را شرح دهیم اما چند نکته اساسی را برای شما بازگو می کنیم.
اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع سینک اخوان دارید به لینک زیر مراجعه کنید و راهنمای خرید سینک اخوان را در سایت نقشینه مطالعه کنید.

 

 


ابعاد سینک ظرفشویی توکار اخوان

تنوع سایز سینک توکار اخوان به حدی بالا است که فرقی ندارد آشپزخانه شما کوچک و یا بزرگ باشد، در هر حال شما می توانید، سینک مورد نیاز خود را مطابق سلیقه انتخاب کنید. 
سینک توکار اخوان در ابعاد متنوعی ساخته می شود از سایز 43 سانتی متر تا سایز 140 سانتی متر در بازار موجود است.


تعداد لگن سینک توکار اخوان

سینک توکار اخوان در طرح های تک لگن و دو لگن تولید می شود. کافی است براساس آشپزخانه و نیاز سینک مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
اگر به دنبال سینک تک لگن هستید انتخاب های زیادی پیش روی شما قرار دارد. 
اگر به دنبال سینک توکار دو لگن اخوان هستید محدودیتی در انتخاب ندارید.

 

سینک توکار اخوان با چه قیمتی به فروش می رسد؟

سینک توکار اخوان تنوع محصولات بالایی دارد پس هر محصول با توجه به ویژگی های در نظر گرفته شده در ساخت آن، قیمت متفاوتی با دیگر محصولات دارد.
برای مشاهده قیمت انواع سینک توکار اخوان به این صفحه مراجعه کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

سینک توکار اخوان را از کجا بخرم؟

اگر می خواهید سینک آشپزخانه با دوام و با کیفیت بخرید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید.
مشاورین فروشگاه اینترنتی نقشینه در همه حال پاسخگو سوالات و نیازهای شما هستند.
برای اطلاع بیشتر به شماره زیر در واتساپ پیام دهید.

 

09025182933


 

سینک اخوان کد 4سینک اخوان کد 4 در دسته محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد و با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی، یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلا..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 1سینک اخوان کد ۱ یکی از محصولات تولید شده در داخل ایران است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود قطعات ممکن است تغییراتی داشته باش..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک روکار اخوان کد 355 از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 355 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 376 sسینک یکی از کالاهای ضروری در آشپزخانه است، خرید سینک باکیفیت اهمیت زیادی دارد. سینک اخوان کد 376 s در داخل ایران تولید شده است و علاوه بر کیفیت دارای قیمت خوبی نیز می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل  504 sسینک توکار اخوان مدل 504 s محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 504سینک توکار اخوان مدل 504 محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به ت..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 506 s سینک توکار اخوان مدل 506 s محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 506سینک توکار اخوان مدل 506 محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تنوعی ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 508 sسینک توکار اخوان مدل 508 s محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تن..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 508سینک توکار اخوان مدل 508 محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به ت..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 510 sسینک توکار اخوان مدل 510 s محصولی از شرکت اخوان تولید کننده بزرگ سینک در کشور می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد. با توجه به تن..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 2سینک اخوان کد 2 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک لگن به همراه میوه شور است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 6سینک اخوان کد 6 یکی از محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان داخلی است که با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.این سینک دارای یک سینی و دو لگن است، طراحی آن به صورت فانتزی می باشد.  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار اخوان مدل 6NEW این سینک یکی از سینک های توکار شرکت اخوان و از نوع  فانتزی می باشد . ابعاد آن 116 در 50 سانتی متر و از عمق لگن 17 سانتی متر برخوردار می باشد . ضخامت ورق آن نیز 0.7 میلیمتر می باشد . ویژگی های سینک توکار اخوان مدل 6 : دارا بودن ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 8سینک اخوان کد 8 یکی از محصولات مورد نیاز آشپزخانه تولید شده توسط تولیدکنندگان ایرانی است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد ۸ دارای یک لگن به همراه میوه شور و تخته گوشت است و طراحی آن به صورت فانتزی می باشد. &nbs..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 10سینک اخوان کد 10 جزو محصولاتی است که با توجه به نیاز آشپزخانه ایرانی تولید شده است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 10 دارای یک لگن به همراه میوه شور و یک عدد سینی است، طراحی این سینک نیز به&nb..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 12سینک اخوان کد 12 جزو لوازم آشپزخانه است که با توجه به نیاز خانواده ایرانی تولید شده است، این کالا با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 12 دارای دو عدد لگن و فاقد سینی است، طراحی این سینک نیز به صور..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 14سینک اخوان کد 14 یکی از لوازمی است که نصب آن در آشپزخانه ضروری است؛ این سینک یک کالای ایرانی باکیفیت است و با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 14 دارای یک لگن و یک عدد سینی است، طراحی این سینک به صورت ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 15سینک اخوان کد 15 یکی از لوازم مورد نیاز برای استفاده در آشپزخانه است؛ این سینک کالای ایرانی باکیفیت است و با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 15 دارای دو لگن است و بدون سینی طراحی شده است، طراحی ا..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 16سینک اخوان کد 16 یکی از لوازمی است برای استفاده در آشپزخانه مورد نیاز است؛ این سینک کالای تولید شده در داخل ایران و بسیار باکیفیت است، همچنین با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 16 دارای دو ل..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 20سینک اخوان کد 20 یکی از کالاهایی است که استفاده از آن در آشپزخانه ضروری است؛ این سینک محصولی است که در داخل ایران تولید شده و بسیار باکیفیت است، با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 20 دارای یک لگن است ..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک اخوان کد 21استفاده از سینک در آشپزخانه جزو ضروریات است، سینک اخوان کد 21 محصولی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت آن بسیار خوب است، با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک توکار کد 21 بدون سینی می باشد و دارای یک لگن است، طرا..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 24 از 132 (6 صفحه)