منو
Your Cart

سینک توکار استیل البرز

سینک توکار استیل البرز در دو نوع فانتزی و نیمه فانتزی تولید می شود.که سینک های فانتزی به دلیل داشتن ضخامت ورق و عمق لگن بالا جزء سینک های با کیفیت می باشد
سینک استیل البرز مدل 762 توکار این محصول دارای ابعاد 116 * 52 سانتی متر و عمق لگن واقعی 18 سانتی متر میباشد...
برای قیمت، تماس بگیرید
 سینک استیل البرز مدل 763 توکار این محصول دارا ی عمق لگن 18 سانتی متر و ضخامت ورق 0/8 میلیمتر. ابعاد این محصول 116 * 52 سانت میباشد..
برای قیمت، تماس بگیرید
 سینک استیل البرز مدل 764 توکار این محصول دارای لگن عمیق 20 سانت و ابعاد 116 * 52 سانتی متر میباشد. سینک های استیل البرز دارای 10 سال ضمانت از تاریخ فروش میباشند..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 761سینک توکار استیل البرز مدل 761 تولید شده توسط شرکت استیل البرز می باشد. این سینک در سایت فروشگاه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب عرضه شده است. شما می توانید برای خرید این محصول به صورت آنلاین از همین سایت اقدام کنید. یکی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه سی..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 765سینک توکار استیل البرز مدل 765 محصولی از شرکت استیل البرز تولید کننده انواع سینک و دیگر لوازم آشپزخانه می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه می باشد...
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 905 این سینک دو لگنه توکار محصولی از شرکت استیل البرز در ابعاد 55*83.5 سانتی متر ساخته شده از استیل ضد زنگ با ضخامت 0.8 میلی متر میباشد.عمق لگن 18 سانتی متر بوده و با ضمانت ده ساله به شما در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگر..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 935 این سینک دو لگنه توکار محصولی از شرکت استیل البرز در ابعاد 79.5*47 سانتی متر ساخته شده از استیل ضد زنگ با ضخامت 0.8 میلی متر میباشد.عمق لگن 18 سانتی متر بوده و با ضمانت ده ساله به شما در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگر..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 930 این سینک یک لگنه توکار محصولی از شرکت استیل البرز در ابعاد 47.1*39.3 سانتی متر ساخته شده از استیل ضد زنگ با ضخامت 0.8 میلی متر میباشد.عمق لگن 18 سانتی متر بوده و با ضمانت ده ساله به شما در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه می..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 816 این سینک دو لگنه توکار محصولی از شرکت استیل البرز در ابعاد 120*52 سانتی متر ساخته شده از استیل ضد زنگ با ضخامت 0.8 میلی متر میباشد.عمق لگن 17.5 سانتی متر بوده و با ضمانت ده ساله به شما در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگ..
برای قیمت، تماس بگیرید
این سینک دو لگنه توکار محصولی از شرکت استیل البرز در ابعاد 120*52 سانتی متر ساخته شده از استیل ضد زنگ با ضخامت 0.8 میلی متر میباشد.عمق لگن 18 سانتی متر بوده و با ضمانت ده ساله به شما در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد.- برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد&n..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 814 محصولی از شرکت استیل البرز ، یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک توکار استیل البرز مدل 814  کرده است که با توجه به امکاناتی ..
برای قیمت، تماس بگیرید
این محصول یکی از سینک های فانتزی استیل البرز می باشد.سینک های فانتزی استیل البرز از ضخامت ورق  و عمق لگن بالایی برخوردار می باشند. سینک توکار 813 استیل البرز دارای عمق لگن 18سانتی متر و ضخامت ورق 0.8 میلیمتر می باشد. تمامی سینک های استیل البرز دارای 10 سال ضمانت می باشندنقش..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک توکار استیل البرز کد 812 از شرکت استیل البرز - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک توکار استیل البرز کد 812 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک توکار استیل البرز مدل 810 از شرکت استیل البرز ، یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک توکار استیل البرز مدل 810 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 170 محصولی از شرکت استیل البرز یک سینک از نوع فانتزی می باشد که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود.شرکت صنایع استیل البرز که تولید کننده در زمینه صنایع آشپزخانه می باشند ، سینک های خود را به صورت Stainless steel با کیفیت 18/10 برای مشتری های خود ارائ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک 737 توکار استیل البرز  از شرکت صنایع استیل البرز  یک سینک از نوع فانتزی می باشد که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود.  شرکت صنایع استیل البرز  تولید کننده در زمینه صنایع آشپزخانه می باشند که سینک های خود را به صورت Stainless steel با کیفیت 18/10 بر..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک 738 توکار استیل البرز  از شرکت صنایع استیل البرز  یک سینک از نوع فانتزی می باشد که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود.  شرکت صنایع استیل البرز  تولید کننده در زمینه صنایع آشپزخانه می باشند که سینک های خود را به صورت Stainless steel با کیفیت 18/10 بر..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل736 محصولی  از شرکت صنایع استیل البرز  و یک سینک از نوع فانتزی می باشد که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود.  شرکت صنایع استیل البرز  تولید کننده در زمینه صنایع آشپزخانه می باشند که سینک های خود را به صورت Stainless steel با کیفیت 18/10 ب..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 735سینک توکار استیل البرز مدل 735 از شرکت استیل البرز یک سینک است که توسط فروشگاه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین خریداری نمایید. یکی از وسایل کاربردی و مهم آشپزخانه سینک ظرفشویی می باشد. با توجه به تنوعی که مح..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 734سینک توکار استیل البرز مدل 734 محصولی از شرکت استیل البرز تولید کننده انواع سینک و دیگر لوازم آشپزخانه می باشد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مدنی نقشینه خریداری نمایید.سینک ظرفشویی از وسایل کاربرد..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصولی فانتزی از شرکت استیل البرز که یکی از تولید کنندگان محصولات آشپزخانه می باشد . این سینک دارای عمق 20.5 سانتی متر و ضخامت ورق 0.8 میلیمتر می باشد . دارای استیل استنلس از نوع 18/10 و نوار آب بندی PU می باشد . سینک توکار استیل البرز مدل 733 از ظرفیت 56 لیتر و عایق صدا نیز برخوردار است . این سینک ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصولی فانتزی و توکار از شرکت استیل البرز میباشد که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک 725-توکار-استیل-البرز- کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول سینک 726 توکار استیل البرز  از شرکت صنایع استیل البرز  یک سینک از نوع فانتزی می باشد که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود.  شرکت صنایع استیل البرز  تولید کننده در زمینه صنایع آشپزخانه می باشند که سینک های خود را به صورت Stainless steel با کیفیت 18/10 بر..
برای قیمت، تماس بگیرید
سینک توکار استیل البرز مدل 628 یکی از سینک های مدل فانتزی شرکت صنعتی استیل البرز که یکی از مطرح ترین شرکت های تولید کننده صنایع آشپزخانه هست می باشد . این مدل سینک دارای عمق 17.5 سانتی متر و ضخامت ورق 0.8 میلی متر میباشد . در سینک روکار استیل البرز مدل 628 از استیل ضد خش  مدل stainless steel 18..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 24 از 45 (2 صفحه)