منو
Your Cart

سینک توکار الماس

سینک توکار الماس

Brand: الماس مدل: سینک توکار الماس SA32
سینک توکار نگین الماس SA32  محصولی نیمه فانتزی از گروه صنعتی نگین الماس با عمق لگن و ضخامت ورق مناسب عرضه شده در فروشگاه مدنی نقشینه میباشد.   برای مشاهده جزئیات این محصول به قسمت خصوصیات مراجعه و در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد محصولات شرکت نگین الماس با..
598,000 تومان
Brand: الماس مدل: سینک توکار الماس SA29
سینک الماس کد SA29 توکار سینک الماس کد SA29 توکار با استیل استنلس ، مقاوم در برابر رطوبت با درخشندگی و ضخامت مناسب مورد نیاز عزیزانی که برای زیبایی اشپزخانه اهمیت خاصی قایل هستند. سینک الماس در سه نوع معمولی ، نیمه فانتزی و فانتزی به بازار عرضه شده اند که در این بین نوع فانتزی دارای بالاترین عمق ..
931,000 تومان
Brand: الماس مدل: سینک توکار الماس SA30
سینک الماس کد SA30 توکار سینک الماس کد SA30 توکار – 37×42 : سینک ظرفشویی در هر آشپزخانه ای یافت می شود. این بیانگر اهمیت سینک ظرفشویی است. چرا که شستشوی ظروف، میوه و سبزیجات همگی در درون سینک انجام می گیرد. همچنین یک آشپزخانه زیبا با سینک خوب جلوه زیبایی پیدا خواهد کرد. سینک ظرفشویی ت..
676,000 تومان
Brand: الماس مدل: سینک توکار الماس SA40
سینک توکار نگین الماس SA 40 محصولی نیمه فانتزی از گروه صنعتی نگین الماس با عمق لگن و ضخامت ورق مناسب عرضه شده در فروشگاه مدنی نقشینه میباشد.   برای مشاهده جزئیات این محصول به قسمت خصوصیات مراجعه و در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد محصولات شرکت نگین الماس با..
683,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)