منو
Your Cart

سینک تک لگن مکاپا

خرید سینک ظرفشویی، یکی از کارهایی است که پس از ساخت یا بازسازی منزل انجام می شود. سینک های گرانیتی امروزه جزو پرطرفدارترین مدل ها هستند.سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 برنز از مدل های شرکت مکاپا است.برای خرید انواع سینک گرانیتی با قیمت مناسب و تخفیف ویژه به فروشگاه نقشینه مراجعه کنید. ..
4,519,000 تومان
از متفاوت ترین مدل های سینکی که در بازاز می توانید پیدا کنید، سینک های گرانیتی هستند. این سینک ها به دلیل زیبایی و کیفیت خوبی که دارند توانسته اند جای خود را در خانه ها تثبیت نمایند.اگر قصد خرید سینک ظرفشویی را دارید سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 بژ به دلیل رنگ زیبا و کیفیت می تواند ..
4,519,000 تومان
تنوع مدل های سینک در اندازه و جنس های مختلف باعث شده است، خرید سینک به یک دغدغه تبدیل شود.سینک گرانیتی جزو پرفروش ترین مدل های سینک است که در میان آنها سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 سفید جزو پرطرفدارترین مدل ها باشد. این سینک تک لگن کوچک می تواند آشپزخانه را زیباتر کند.برای خرید انواع..
4,430,000 تومان
اگر دکوراسیون آشپزخانه شما رنگی است و یا قصد خرید سینک با رنگ فانتزی را دارید؛ پیشنهاد ما به شما خرید سینک گرانیتی است.سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 صورتی یک مدل سینک تک لگن کوچک است که برای آشپزخانه های فانتزی بسیار مناسب است.برای خرید انواع سینک گرانیتی مکاپا با قیمت مناسب و تخفیف و..
4,654,000 تومان
در طراحی های جدید، استفاده از سینک گرانیتی کاربرد بیشتری پیدا کرده است. به دلیل کوچک شدن آشپزخانه ها سینک های تک لگن و کوچ نیز مشتریان خاص خودش را دارد.سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 طوسی از انواع سینک گرانیتی تک لگن است که با قیمت مناسبی به فروش می رسد.برای خرید انواع سینک گرانیتی مکاپا با..
4,430,000 تومان
استفاده از مواد گرانیتی و طبیعی در سینک های جدید باعث تولید انواع سینک رنگی شده است. سینک گرانیتی رنگی به زیباتر شدن آشپزخانه کمک می کند.در بین سینک های گرانیتی سینک های تک لگن با ابعاد کوچک نیز مشاهده می شود؛ سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 قرمز یکی از این مدل ها می باشد.برای خرید..
4,654,000 تومان
استفاده از رنگ تیره برای دکوراسیون، کابینت و سینک می تواند باعث جذاب تر شدن آن شود. در بین مدل های سینک گرانیتی مکاپا می توانید این سینک ها را پیدا کنید.سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 قهوه ای یکی از مدل های خاص است که به دلیل تک لگن بودن و سایز کوچک برای آشپزخانه کوچک شما مناسب است.برا..
4,519,000 تومان
یکی از خاص ترین رنگ هایی که می توان در سینک گرانیتی به کار برد، رنگ مشکی است. سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 مشکی از انواع سینک تک لگن بدون سینی با سایز کوچک است که می توان در آشپزخانه فانتزی استفاده کرد. سینک گرانیتی مکاپا در یازده رنگ مختلف تولید می شود و چنانچه رنگ دیگری مد نظ..
4,430,000 تومان
یکی از جلوه های زیبای آشپزخانه، استفاده از سینک تیره در کابینت روشن می باشد. رنگ های تیره مثل قهوه ای، مشکی، نوک مدادی می تواند در این کابینت ها جذاب تر به نظر برسد.سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 نوک مدادی از سینک های باکیفیت شرکت مکاپا است که برای آشپزخانه کوچک شما مناسب است.برای خرید انوا..
4,430,000 تومان
سینک های رنگی مکاپا در یازده رنگ مختلف تولید می شوند، یکی از پرطرفدارترین آنها، سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 کرم برای آشپزخانه کوچک است.این سینک را می توان با انواع کابینت روشن، تیره و یا رنگ چوب استفاده کرد.برای خرید انواع سینک گرانیتی مکاپا با قیمت مناسب و تخفیف ویژه به فروشگا..
4,430,000 تومان
اگر آشپزخانه کوچکی دارید، خرید سینک تک لگن با سایز کوچک پیشنهاد خوبی برای شماست. استفاده از رنگ روشن در فضایهای کوچک باعث بزرگ تر دیده شدن آن می شود. سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 40 کرم نخودی پیشنهاد ما به شماست.برای خرید انواع سینک گرانیتی مکاپا با قیمت مناسب و تخفیف ویژه به فروشگاه ن..
4,430,000 تومان
برای آشپزخانه های کوچک، معمولا مدل های سینک تک لگن انتخاب خوبی است. این سینک ها در اندازه های مختلفی تولید می شوند. سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 45 برنز یکی از انواع سینک گرانیتی تک لگن است که در سایز 45*45 تولید شده است.پیش از خرید سینک ظرفشویی، فاکتورهای مورد نظر برای انتخاب را در نظ..
4,519,000 تومان
سینک های گرانتی به دلیل ظاهر جذاب و رنگ خاص مورد توجه افراد بسیاری قرار می گیرند. سینک گرانیتی مکاپا مدل لنوکس 45 بژ یکی از انواع سینک تک لگن با سایز کوچک است که می توانید از آن در آشپزخانه های کوچک استفاده نمایید.خرید سینک ظرفشویی با داشتن اطلاعات کافی کار راحتی است.برای خرید..
4,519,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 55 (3 صفحه)