منو
Your Cart

خرید سینک روکار اخوان ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک روکار اخوان

سینک روکار اخوان یکی از محصولات پرطرفدار میان مردم برای انتخاب سینک آشپزخانه است.
سینک یکی از مکان هایی است که در آشپزخانه زمان زیادی را صرف کار کردن در کنار آن سپری می کنید.
شاید تا به حال به این نکته توجه نکرده اید که فرآیند ساخت یک سینک اهمیت زیادی دارد. زیرا این کار در واقع یک سینک ارزان قیمت را از یک کالای با کیفیت جدا می کند.
اخوان با رعایت استانداردهای جهانی در ساخت سینک های تولیدی خود می تواند گزینه ای مناسبی برای آشپزخانه های شما باشد.

 

سینک روکار اخوان


کدام سینک ظرفشویی روکار اخوان می تواند برای شما مناسب باشد؟

 به طور منطقی نمی توانیم به صورت قطعی بگوییم کدام سینک بهترین سینک روکار اخوان است.
اما می توانیم به شما این اطمینان را دهیم که تمامی سینک های اخوان کیفیت قابل قبولی دارند و می توانند نیاز مشتری را برآورده کنند.
سوالی که ممکن است برای شما پیش آید این است که برای انتخاب سینک کاربردی و مورد نیاز به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای اطلاعات بیشتر در زمینه سینک روکار اخوان می توانید به راهنمای خرید سینک اخوان که در سایت نقشینه موجود است مراجعه کنید.

 

 

ابعاد سینک ظرفشویی روکار اخوان

سینک روکار اخوان از اندازه 34 سانتی متر تا 140 سانتی متر وجود دارد. 
با توجه به توضیحات بالا متوجه این امر می شوید که فرقی ندارد به دنبال سینک کوچک و یا بزرگ هستید، اخوان برای هر سلیقه ای سینک مورد نیاز در سایز دلخواه را تولید کرده است.


سینک روکار استیل اخوان

در ساخت سینک استیل اخوان از بهترین استیل مورد نیاز برای سینک استفاده شده است.
 استیل از قدیمی ترین مواد به کار برده شده در ساخت سینک است که هیچگاه قدیمی نمی شود و همیشه زیبایی خود را حفظ می کند.
 اگر به دنبال مدل های دیگری از سینک استیل می باشید، می توانید در لینک زیر با انواع مدل های سینک استیل آشنا شوید.


 قیمت سینک اخوان را از کجا پیدا کنم؟

تنوع مدل های مختلف سینک ظرفشویی روکار اخوان بسیار بالا است که هر سینک با توجه به امکانات موجود، قیمت متفاوتی دارد. 
برای اینکه قیمت دقیق سینک اخوان را بدانید ابتدا سینک مورد نظر خود را انتخاب کنید، در این صفحه در رابطه با انواع سینک ظرفشویی روکار اخوان توضیحاتی قرار داده شده است.
همچنین می توانید با شماره تلفن های موجود تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 


خرید سینک ظرفشویی اخوان

اگر به دنبال خرید اینترنتی مطمئن برای سینک آشپزخانه خود هستید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید.
 اگر در هنگام انتخاب مدل مناسب سینک با توجه به آشپزخانه خود دچار مشکل شدید و یا در هنگام خرید با مشکلاتی رو به رو شدید، توجه کنید مشاورین فروشگاه تیم نقشینه در همه حال پاسخگوی مشکلات شما هستند. 
برای اطلاع بیشتر به شماره زیر در واتساپ پیام دهید.

 

09025182933

 
 

محصول سینک روکار اخوان کد 10050-9CR از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 10050-9CR کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
938,000 تومان
محصول سینک روکار اخوان کد 10060-9CR از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 10060-9CR کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
997,000 تومان
محصول سینک روکار اخوان کد 12050-6CR از شرکت اخوان یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت اخوان تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک روکار اخوان کد 12050-6CR کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
1,057,000 تومان
سینک اخوان کد 23خرید سینک برای آشپزخانه یکی از ضروریات زندگی است، سینک اخوان کد 23 کالایی است که در داخل ایران تولید شده و کیفیت آن خیلی خوب است. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک روکار کد 23  دارای یک لگن و سی..
2,772,000 تومان
سینک اخوان کد 25خرید سینک برای آشپزخانه یکی از لوازم مورد نیاز برای زندگی است، سینک اخوان کد 25 محصولی تولید شده در داخل ایران است و کیفیت آن قابل توجه است. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک روکار کد 25  دارای ..
3,065,000 تومان
سینک اخوان کد 27یکی از لوازم مورد نیاز برای آشپزخانه، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 27 یکی از کالاهایی است که در داخل ایران تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک روکار کد 27..
2,413,000 تومان
سینک اخوان کد 29یکی از لوازمی که در هنگام نصب دکوراسیون آشپزخانه توجه به آن ضروری است، سینک ظرفشویی می باشد، سینک اخوان کد 29 یکی از کالاهایی است که توسط تولید کنندگان ایرانی تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخان..
2,931,000 تومان
سینک اخوان کد 31یکی از لوازمی که در زمان تجهیز آشپزخانه خرید آن ضروری است، سینک ظرفشویی می باشد، سینک اخوان کد 31 یکی از محصولاتی است که توسط تولید کنندگان ایرانی تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی ..
2,161,000 تومان
سینک اخوان کد 32یکی از لوازم پرکاربرد در آشپزخانه که خرید آن ضروری است، سینک ظرفشویی می باشد، سینک اخوان کد 32 یکی از کالاهای ایرانی است که در داخل کشور تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی ..
0 تومان
سینک اخوان کد 33یکی از پرکاربردترین لوازم در آشپزخانه که خرید آن ضروری است، سینک ظرفشویی می باشد، سینک اخوان کد 33 یکی از محصولات ایرانی است که در داخل کشور تولید شده است و کیفیت آن قابل توجه می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه م..
0 تومان
سینک اخوان کد 36یکی از تجهیزات پرکاربرد و ضروری در آشپزخانه که خرید آن اهمیت زیادی دارد، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 36 یکی از محصولات ایرانی است که در داخل کشور تولید شده است و کیفیت آن خوب می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخان..
2,614,000 تومان
سینک اخوان کد 37یکی از وسایل پرکاربرد و ضروری برای نصب در آشپزخانه که خرید آن اهمیت زیادی دارد، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 37 یکی از محصولات با کیفیت است که در ایران تولید شده است و کیفیت آن خوب می باشد. این سینک با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوا..
1,274,000 تومان
سینک اخوان کد 38یکی از وسایل ضروری برای نصب در آشپزخانه که خرید آن اهمیت زیادی دارد و بسیار پرکاربرد است، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 38 یکی از  با کیفیت ترین کالاهای موجود در بازار است که در ایران تولید شده است و کیفیت آن خوب می باشد. این سی..
1,668,000 تومان
سینک اخوان کد 39یکی از ضروری ترین لوازم برای نصب در آشپزخانه که خرید آن اهمیت ویژه ای دارد و بسیار پرکاربرد است، سینک ظرفشویی است،  سینک اخوان کد 39 یکی از  محصولات باکیفیت موجود در بازار است که در ایران تولید شده است و کیفیت آن مورد تایید می باش..
0 تومان
سینک اخوان کد 40یکی از لوازم ضروری و مورد نیاز برای نصب در آشپزخانه که خرید آن اهمیت ویژه ای دارد، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 40 یکی از  محصولات باکیفیت موجود در بازار است که در ایران تولید شده است و کیفیت آن مورد تایید می باشد. این سین..
0 تومان
سینک اخوان کد 41یکی از پرکاربردترین لوازم مورد نیاز برای نصب در آشپزخانه که خرید آن اهمیت ویژه ای دارد و ضروری است، سینک ظرفشویی است، سینک اخوان کد 41 یکی از  محصولات باکیفیت موجود در بازار است که در ایران تولید شده است و کیفیت آن مورد تایید می باشد. ..
3,126,000 تومان
سینک اخوان کد 53سینک ظرفشویی یکی از کالاهایی می باشد که نصب آن در آشپزخانه بسیار ضروری است، خرید سینک اخوان کد 53 با قیمت بسیار خوبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه امکان پذیر است.سینک روکار کد 53 دو لگن  و دو سینی دارد و ابعاد این سینک بزرگ است،&..
2,538,000 تومان
سینک اخوان کد 57خرید سینک ظرفشویی برای آشپزخانه جزو خریدهای ضروری می باشد. فروش سینک اخوان کد 57 با قیمت بسیار خوبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود.سینک روکار کد 57 یکی از مدل های سینک بزرگ است که دارای دو لگن، یک سینی و یک میوه شور است. ا..
0 تومان
سینک ظرفشویی رو کار اخوان مدل 59شرکت اخوان بزرگ ترین تولید کننده سینک در خاورمیانه است که استانداردهای اروپا و ایران را از آن خود کرده است. اخوان با تنوع بسیار در ساخت انواع سینک ها، توانسته هر سبک سلیقه را پوشش دهد. مدل های مختلف سینک اخوان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آش..
0 تومان
 سینک روکار اخوان کد ۶۰سینک روکار اخوان کد ۶۰ شکل هندسی آن مستطیلی که در واقع می توان گفت از خانواده فانتزی می باشد و این محصول با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم اشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.در کل خانواده رو کار سینک ها از جمله سینک روکار اخوان کد ۶۰ مناسب فضاهایی با کابین..
2,814,000 تومان
سینک اخوان کد 74خرید سینک ظرفشویی برای آشپزخانه یکی از ضروری ترین کارها می باشد. فروش سینک اخوان کد 74  در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت بسیار مناسب به همراه تخفیف ویژه انجام می شود.سینک روکار کد 74 یکی از مدل های سینک فانتزی تولید شده در شرکت اخوان است ک..
2,748,000 تومان
سینک اخوان کد 75سینک ظرفشویی یکی از لوازم مورد نیاز برای آشپزخانه است که خرید آن بسیار ضروری می باشد. فروش سینک اخوان کد 75 در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب با تخفیف ویژه انجام می شود.سینک روکار کد 75 یکی از انواع سینک فانتزی است که در شرکت اخو..
2,595,000 تومان
سینک روکار اخوان مدل 80این سینک یکی از سینک های روکار شرکت اخوان و از نوع نیمه فانتزی می باشد . ابعاد آن 120 در 60 سانتی متر و از عمق لگن 18 سانتی متر برخوردار می باشد . ضخامت ورق آن نیز 0.8 میلیمتر می باشد .ویژگی های سینک روکار اخوان مدل 80:دارا بودن دو جهت چپ و راست زی..
3,290,000 تومان
سینک اخوان کد 100 از نوع سینک های فانتزی و رو کار است، ابعاد این سینک 100*50 و ضخامت آن در حدود ۰/۶ میلیمتر است. ..
0 تومان
نمايش 1 تا 24 از 96 (4 صفحه)