منو
Your Cart

خرید سینک فرامکو ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک فرامکو

سینک فرامکو یکی از محصولاتی است که از کشور ترکیه وارد می شود. این سینک ظرفشویی دارای کیفیت بسیار خوبی است و توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نماید.

سینک FARAMCO به دلیل استفاده از مواد مرغوب به حفظ سلامت افراد خانواده کمک زیادی می کند.

 

انواع سینک فرامکو

سینک ظرفشویی فرامکو در چند مدل مختلف تولید شده است و شما می توانید با توجه به سبک آشپزخانه و سلیقه خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

انواع مختلف سینک آشپزخانه فرامکو به شرح زیر است:

  • سینک توکار
  • سینک روکار
  • سینک زیر کرین

 

سینک توکار فرامکو

سینک توکار فرامکو دارای تنوع گسترده ای است، این محصول به صورت فانتزی و نیمه فانتزی از جنس استیل یا گرانیت ساخته می شود.

 

سینک روکار فرامکو

سینک های روکار مدل هایی از سینک هستند که دارای قرنیز می باشند و روی کابینت متصل می شوند. بخشی از سینک به دیوار متصل می شود و از سمت دیگر دارای یک لبه است که هم راستا با لبه کابینت قرار دارد.

سینک روکار فرامکو در انواع فانتزی، یک لگنه و دو لگنه تولید می شود.

 

 

سینک زیر کرین فرامکو

مدل های سینک زیر کرین فرامکو جزو خاص ترین مدل های سینک هستند که با خرید آن می توانید یک آشپزخانه زیبا داشته باشید.

این سینک نیز زیر کابینت قرار می گیرد و به دلیل داشتن لگن هایی در زیر کابینت به زیر کورین معروف است.

 

 

خرید سینک آشپزخانه فرامکو با تخفیف از کدام فروشگاه بهتر است؟

سینک ظرفشویی را می توانید از فروشگاه های حضوری و اینترنتی خریداری نمایید. پیشنهاد می کنیم برای خرید سینک فرامکو با بهترین قیمت و کیفیت ، به فروشگاه اینترنتی نقشینه مراجعه نمایید. 

پس از خرید می توانید محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

قیمت سینک ظرفشویی فرامکو را از چه کسی بپرسم؟

 سینک با توجه به برند و کیفیتی که دارد با قیمت های متفاوتی در بازار به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت به روز سینک فرامکو و مشاوره رایگان پیش از خرید با دفتر فروشگاه تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

سینک کورین فرامکو مدل 510 سینک فرامکو مدل 510 سینک باکسی لاکچری زیرکار از شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت زیرکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 510 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به ..
10,600,000 تومان
سینک فرامکو مدل 501سینک فرامکو مدل 501  سینک باکسی لاکچری توکار از شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 501 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ..
13,200,000 تومان
سینک فرامکو مدل 508 اتوماتیکسینک فرامکو مدل 508 سینک باکسی لاکچری توکار اتوماتیک از شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 508 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی ن..
12,464,000 تومان
سینک فرامکو مدل 525 سینک فرامکو مدل 525 سینک باکسی لاکچری زیرکار از شرکت فرامکو است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت زیرکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 525 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد..
7,448,000 تومان
سینک فرامکو مدل 523 سینک فرامکو مدل 523 سینک باکسی لاکچری زیرکار از شرکت فرامکو است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت زیرکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 523 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد..
6,688,000 تومان
سینک فرامکو مدل 55سینک فرامکو مدل 55 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 55 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
7,296,000 تومان
سینک فرامکو مدل 45سینک فرامکو مدل 45 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 45 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
7,144,000 تومان
سینک فرامکو مدل 41سینک فرامکو مدل 41 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 41 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
5,168,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 40 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 40 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
5,168,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 1 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 1 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب خو..
5,320,000 تومان
سینک فرامکو مدل 504سینک فرامکو مدل 504 سینک باکسی لاکچری توکار از شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 504 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&nb..
12,464,000 تومان
سینک فرامکو مدل 2سینک فرامکو مدل 2 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1.5 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 2 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &n..
5,168,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 3 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 3 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب خو..
4,256,000 تومان
سینک فرامکو مدل 4سینک فرامکو مدل 4 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 4 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &nbs..
4,256,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 5 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 5 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب خو..
4,332,000 تومان
سینک فرامکو مدل 6سینک فرامکو مدل 6 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای ۱.۵ لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 6 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &n..
4,712,000 تومان
سینک فرامکو مدل 7سینک فرامکو مدل 7 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای ۱ لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 7 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &nbs..
4,484,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 8 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 8 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب خو..
3,800,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 10 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 10 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
4,332,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 11 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 11 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
4,484,000 تومان
سینک فرامکو مدل 12سینک فرامکو مدل 12 از محصولات سینک روکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت روکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 12 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ا..
5,320,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 13 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-توکار مدل 13 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
3,952,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 14 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-روکار مدل 14 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
3,496,000 تومان
محصول سینک-توکار مدل 15 از شرکت فرامکو - یک سینک است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت فرامکو تولید کننده سینک اقدام به تولید سینک-روکار مدل 15 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب ..
3,800,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 122 (6 صفحه)