منو
Your Cart

خرید سینک فرامکو ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک فرامکو

سینک فرامکو یکی از محصولاتی است که از کشور ترکیه وارد می شود. این سینک ظرفشویی دارای کیفیت بسیار خوبی است و توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نماید.

سینک FARAMCO به دلیل استفاده از مواد مرغوب به حفظ سلامت افراد خانواده کمک زیادی می کند.

 

انواع سینک فرامکو

سینک ظرفشویی فرامکو در چند مدل مختلف تولید شده است و شما می توانید با توجه به سبک آشپزخانه و سلیقه خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

انواع مختلف سینک آشپزخانه فرامکو به شرح زیر است:

  • سینک توکار
  • سینک روکار
  • سینک زیر کرین

 

سینک توکار فرامکو

سینک توکار فرامکو دارای تنوع گسترده ای است، این محصول به صورت فانتزی و نیمه فانتزی از جنس استیل یا گرانیت ساخته می شود.

 

سینک روکار فرامکو

سینک های روکار مدل هایی از سینک هستند که دارای قرنیز می باشند و روی کابینت متصل می شوند. بخشی از سینک به دیوار متصل می شود و از سمت دیگر دارای یک لبه است که هم راستا با لبه کابینت قرار دارد.

سینک روکار فرامکو در انواع فانتزی، یک لگنه و دو لگنه تولید می شود.

 

 

سینک زیر کرین فرامکو

مدل های سینک زیر کرین فرامکو جزو خاص ترین مدل های سینک هستند که با خرید آن می توانید یک آشپزخانه زیبا داشته باشید.

این سینک نیز زیر کابینت قرار می گیرد و به دلیل داشتن لگن هایی در زیر کابینت به زیر کورین معروف است.

 

 

خرید سینک آشپزخانه فرامکو با تخفیف از کدام فروشگاه بهتر است؟

سینک ظرفشویی را می توانید از فروشگاه های حضوری و اینترنتی خریداری نمایید. پیشنهاد می کنیم برای خرید سینک فرامکو با بهترین قیمت و کیفیت ، به فروشگاه اینترنتی نقشینه مراجعه نمایید. 

پس از خرید می توانید محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

قیمت سینک ظرفشویی فرامکو را از چه کسی بپرسم؟

 سینک با توجه به برند و کیفیتی که دارد با قیمت های متفاوتی در بازار به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت به روز سینک فرامکو و مشاوره رایگان پیش از خرید با دفتر فروشگاه تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

سینک فرامکو مدل 2سینک فرامکو مدل 2 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1.5 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 2 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &n..
2,643,000 تومان
سینک فرامکو مدل 4سینک فرامکو مدل 4 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 4 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &nbs..
1,958,000 تومان
سینک فرامکو مدل 6سینک فرامکو مدل 6 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای ۱.۵ لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 6 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &n..
2,702,000 تومان
سینک فرامکو مدل 7سینک فرامکو مدل 7 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای ۱ لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 7 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &nbs..
2,265,000 تومان
سینک فرامکو مدل 12سینک فرامکو مدل 12 از محصولات سینک روکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت روکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 12 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ا..
1,687,000 تومان
سینک فرامکو مدل 18سینک فرامکو مدل 18 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 18 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
2,112,000 تومان
سینک کورین فرامکو مدل 20سینک فرامکو مدل 20 از محصولات سینک زیرکار شرکت فرامکو است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت زیرکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 20 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&nb..
2,265,000 تومان
سینک فرامکو مدل 23 اتوماتسینک فرامکو مدل 23 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 23 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&nbs..
3,669,000 تومان
سینک فرامکو مدل 26سینک فرامکو مدل 26 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 26 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
3,315,000 تومان
سینک فرامکو مدل 28سینک فرامکو مدل 28 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای ۱.۵ لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل ۲۸ با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.  ..
2,997,000 تومان
سینک فرامکو مدل 29سینک فرامکو مدل 29 از محصولات سینک روکار شرکت فرامکو است که دارای 1.5 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت روکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 29 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.  ..
2,843,000 تومان
سینک فرامکو مدل 31سینک فرامکو مدل 31 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1.5 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 31 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.  ..
2,843,000 تومان
سینک فرامکو مدل 32سینک فرامکو مدل 32 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 32 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
2,112,000 تومان
سینک فرامکو مدل 39سینک فرامکو مدل 39 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 39 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
3,622,000 تومان
سینک فرامکو مدل 41سینک فرامکو مدل 41 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 41 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
2,572,000 تومان
سینک فرامکو مدل 42سینک فرامکو مدل 42 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1.5 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 42 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.  ..
3,245,000 تومان
سینک فرامکو مدل 43سینک فرامکو مدل 43 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 1.5 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 43 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.  ..
3,410,000 تومان
سینک فرامکو مدل 45سینک فرامکو مدل 45 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 45 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
3,799,000 تومان
سینک فرامکو مدل 49سینک فرامکو مدل 49 از محصولات سینک روکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت روکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 49 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ا..
3,799,000 تومان
سینک فرامکو مدل 50سینک فرامکو مدل 50 از محصولات سینک روکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت روکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 50 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ا..
3,551,000 تومان
سینک فرامکو مدل 51سینک فرامکو مدل 51 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 51 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
3,894,000 تومان
سینک فرامکو مدل 55سینک فرامکو مدل 55 از محصولات سینک توکار شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 55 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. &..
4,248,000 تومان
سینک فرامکو مدل 502سینک فرامکو مدل 502  سینک باکسی لاکچری توکار از شرکت فرامکو است که دارای 1.5 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 502 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد..
6,041,000 تومان
سینک فرامکو مدل 504سینک فرامکو مدل 504 سینک باکسی لاکچری توکار از شرکت فرامکو است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک همان طور که از نام آن مشخص است به صورت توکار نصب می شود.سینک فرامکو مدل 504 با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&nb..
7,292,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 56 (3 صفحه)