منو
Your Cart

خرید سینک میلان ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک میلان

سینک میلان یکی از مدل های سینک ظرفشویی تولید شده داخل ایران است که کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارد. این سینک در مدل ها متنوع تولید شده است و با توجه به سبک آشپزخانه می توانید سینک مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

 

انواع سینک میلان

سینک ظرفشویی میلان انواع مختلف سینک در مدل های  فانتزی و نیمه فانتزی را تولید و عرضه کرده است که در دسته بندی های زیر قرار می گیرد:

  • سینک توکار
  • سینک روکار
  • سینک شیشه ای
  • سینک گرانیتی

 

سینک توکار میلان

سینک توکار میلان در مدل های پرطرفدار بازار قرار می گیرد. این سینک را می توانید به صورت تک لگن یا دو لگن خریداری کنید.

 

سینک روکار میلان

سینک روکار میلان به مدل هایی گفته می شود که دارای لبه هستند. قسمت بیرونی سینک به صورت مماس با لبه کابینت قرار می گیرد و از پشت به دیوار متصل می شود.

سینک روکار را نیز می توانید در مدل های تک لگن و چند لگنه تهیه نمایید.

 

سینک شیشه ای میلان

سینک شیشه ای یکی از زیباترین مدل های سینک است که می توانید در آشپزخانه استفاده کنید و جلوه زیبایی به آن بدهید. بسیاری از افراد به خرید سینک شیشه ای میلان تمایل دارند. 

در سینک شیشه ای یک صفحه کریستال روی استیل اضافه می شود و مدل های زیبایی از سینک شیشه ای ارائه می شوند.

 

سینک گرانیتی میلان

سینک گرانیتی میلان را به دلیل ظاهر زیبا و استحکام خوب می توانید در آشپزخانه های لوکس استفاده کنید.

سینک گرانیتی به خاطر استفاده از مواد باکیفیت مقاومت خوبی دارد. این مدل از سینک را می توانید در انواع تک لگنه یا دو لگنه تهیه کنید.

 

خرید سینک ظرفشویی میلان از کدام فروشگاه بهتر است؟

برای خرید سینک میلان می توانید به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام داری نمایید. پیشنهاد می کنیم برای تجربه خرید بهتر با قیمت مناسب و گارانتی اصلی فروشگاه اینترنتی نقشینه را انتخاب کنید.

در این فروشگاه، انواع سینک ظرفشویی از بهترین برندها با قیمت مناسب به فروش می رسد، پس از خرید کالا سینک به آدرس مورد نظر شما ارسال می شود.

 

قیمت سینک آشپزخانه میلان را از کجا بپرسم؟

برای اینکه از قیمت به روز انواع سینک میلان مطلع شوید و برای انتخاب بهترین سینک با توجهبه دکوراسیون خود می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.