منو
Your Cart

خرید سینک کن ☀️ بهترین قیمت ✔️

سینک کن

سینک کن نیز یکی از مدل های سینک تولید ایران است که کیفیت خوبی را در محصولات متنوع ارائه داده است. با توجه به اینکه آشپزخانه یکی از بخش های مهم خانه است و تمیز بودن سینک اهمیت بالایی دارد، خرید سینک با کیفیت اولویت بالایی دارد.

سینک ظرفشویی کن، علاوه بر کیفیت می تواند زیبایی آشپزخانه را چند برابر کند. با خرید سینک کن تجربه داشتن یک آشپزخانه زیبا را خواهید داشت.

 

 

انواع سینک ظرفشویی کن

سینک ظرفشویی کن در جنس های مختلفی مثل استیل، شیشه، کورین و گرانیت تولید می شود. یکی از بهترین متریال هایی هایی که این شرکت برای سینک ورد استفاده قرار می دهد، سینک گرانیتی است.

سینک کن را در مدل های زیر می توانید مشاهده و خریداری نمایید:

  • سینک روکار
  • سینک توکار
  • سینک زیر سنگی
  • سینک گرانیتی

 

 

سینک کن توکار

سینک توکار به دلیل زیبایی ظاهری مشتریان زیادی دارد، به همین دلیل تولید کنندگان طرح های متنوعی برای این سینک در نظر گرفته اند.

سینک تو کار کن در جنس های استیل و گرانیتی تولید شده است و می توانید آن را در مدل های چند لگنه و تک لگن تهیه کنید.

 

 

سینک کن روکار

سینک روکار کن در مدل های ساده با سینی و بدون سینی تولید شده است. این مدل سینک دارای قرنیز است و به صورت مماس با دیوار پشت ظرفشویی قرار می گیرد. از قسمت جلو نیز یک لبه هم راستا با کابینت وجود دارد.

 

 

خرید سینک آشپزخانه کن از چه راهی بهتر است؟

برای خرید سینک به صورت اینترنتی یا حضوری می توانید به فروشگاه های مختلفی مراجعه نمایید. اما برای تجربه یک خرید خوب به شما پیشنهاد می کنیم  به فروشگاه اینترنتی نقشینه مراجعه نمایید. در این فروشگاه انواع سینک کن با گارانتی معتبر و قیمت مناسب به فروش می رسد.

پس از خرید می توانید محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

لیست قیمت سینک کن را از چه کسی بپرسم؟

برای اطلاع از به روزترین قیمت سینک کن می توانید با همکاران ما ر واحد فروش تماس بگیرید. در این فروشگاه قیمت های جدید سینک به طور رزوانه و بدون واسطه به اطلاع مشتریان می رسد.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

سینک کن مدل 6050در آشپزخانه، سینک ظرفشویی نقش بسیار مهمی دارد. از سینک برای شست و شوی ظروف، میوه و سایر کارهای مربوط به پخت و پز استفاده می شود. به همین دلیل استفاده از سینک با کیفیت مانند سینک کن مدل 6050 را به شما توصیه می کنیم.این سینک در فروشگاه با قیمت مناسب همراه با تخفیف ویژه به فروش ..
2,520,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Topazسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Topaz از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رس..
0 تومان
سینک کن مدل جازسینک ظرفشویی یکی از لوازمی است که نصب آن در آشپزخانه ضروری است؛ سینک کن مدل جاز یک کالای ایرانی باکیفیت است و با قیمت مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.سینک گرانیتی مدل جاز دارای دو لگن و یک عدد سینی است، این سینک با 80 در..
3,924,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Citrineسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Citrine از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش م..
2,772,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Garnetسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Garnet از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می ..
2,648,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Titanitسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Titanit از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش م..
3,036,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Jazzسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Jazz از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&..
3,924,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Poloسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Polo از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&..
3,924,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Enigmaسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Enigma از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ..
3,924,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Tip Toeسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Tip Toe از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد..
3,924,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Lorenzoسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Lorenzo از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد..
3,572,000 تومان
سینک گرانیتی تک لگن کن مدل Trust Aronسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Aron از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&..
2,895,000 تومان
- سینک کن مدل ENZO-N10سینک کن مدل ENZO-N10 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 40 در 45 سانتی متر می باشد . خصوصیات سینک های کن :ساخت کشور ایران دارای 5 ..
0 تومان
- سینک کن مدل Luigi-D20سینک کن مدل Luigi-D20 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 50 در 115 سانتی متر می باشد . خصوصیات سینک های کن :ساخت کشور ایران دارای..
3,924,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Poloسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Polo از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. برا..
3,924,000 تومان
- سینک کن مدل SIMONE-D10سینک کن مدل SIMONE-D10 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 49.5 در 99 سانتی متر می باشد . خصوصیات سینک های کن :ساخت کشور ایران دا..
0 تومان
- سینک کن مدل SIMONE-D20سینک کن مدل SIMONE-D20 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 49.5 در 99 سانتی متر می باشد . خصوصیات سینک های کن :ساخت کشور ایران دا..
3,924,000 تومان
- سینک کن مدل TOPAZ-D10سینک کن مدل TOPAZ-D10 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 50 در 78سانتی متر می باشد . خصوصیات سینک های کن :ساخت کشور ایران دارای 5..
3,132,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Qlz-3322سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Qlz-3322 از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ..
2,675,000 تومان
- سینک کن مدل 7034سینک کن مدل 7034 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 52 در 101 سانتی متر بوده با عمق لگن 20 سانتی متر و ضخامت ورق 0.8 میلی متر می باشد . خصوصیات سینک..
2,088,000 تومان
- سینک کن مدل 7034p45سینک کن مدل 7034p45 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 52 در 101 سانتی متر بوده با عمق لگن 20 سانتی متر و ضخامت ورق 0.8 میلی متر می باشد . خ..
0 تومان
- سینک کن مدل 7034s45سینک کن مدل 7034s45 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 52 در 101 سانتی متر بوده با عمق لگن 20 سانتی متر و ضخامت ورق 0.8 میلی متر می باشد . خ..
0 تومان
- سینک کن مدل 7033سینک کن مدل 7033 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 52 در 101 سانتی متر بوده با عمق لگن 20 سانتی متر و ضخامت ورق 0.8 میلی متر می باشد . خصوصیات..
2,288,000 تومان
- سینک کن مدل 8022pسینک کن مدل 8022p یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 50 در 116 سانتی متر بوده با عمق لنگ 20 سانتی متر و ضخامت ورق 0.8 میلی متر می باشد . خصوصی..
2,720,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 69 (3 صفحه)