منو
Your Cart

سینک گرانیتی کن

سینک گرانیتی کن:
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Topazسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Topaz از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رس..
2,872,000 تومان
 سینک گرانیتی کن مدل جاز با 85 درصد گرانیت طبیعی جنس سینک های کن تراست  80 درصد از سنگ گرانیت طبیعی و 20 در صد از رزین و رنگ است. کاملا بهداشتی و ضد باکتری است .مقاوم دربسیار زیاد در برابر ضربه و خط و خش است . جدا  کننده  بین دو لگن درارتفاع پایین تری نسبت به لگن ها  قر..
3,591,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Citrineسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Citrine از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش م..
2,542,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Garnetسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Garnet از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می ..
2,429,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Titanitسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Titanit از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش م..
2,788,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Jazzسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Jazz از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&..
3,591,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Poloسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Polo از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&..
3,591,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Enigmaسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Enigma از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ..
3,591,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Tip Toeسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Tip Toe از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد..
3,591,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Lorenzoسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Lorenzo از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد..
3,269,000 تومان
سینک گرانیتی تک لگن کن مدل Trust Aronسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Aron از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&..
2,646,000 تومان
سینک گرانیتی تک لگن کن مدل Trust Enzoسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Trust Enzo از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 1 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.&..
2,494,000 تومان
- سینک کن مدل ENZO-N10 سینک کن مدل ENZO-N10 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 40 در 45 سانتی متر می باشد .  خصوصیات سینک های کن :ساخت کشور ایرا..
0 تومان
- سینک کن مدل Luigi-D20 سینک کن مدل Luigi-D20 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 50 در 115 سانتی متر می باشد .  خصوصیات سینک های کن :ساخت کشور ا..
3,591,000 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Poloسینک گرانیتی دو لگن کن مدل Polo از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. برا..
3,420,000 تومان
- سینک کن مدل SIMONE-D10 سینک کن مدل SIMONE-D10 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 49.5 در 99 سانتی متر می باشد .  خصوصیات سینک های کن :ساخت کشو..
0 تومان
- سینک کن مدل SIMONE-D20 سینک کن مدل SIMONE-D20 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 49.5 در 99 سانتی متر می باشد .  خصوصیات سینک های کن :ساخت کشو..
3,591,000 تومان
- سینک کن مدل TOPAZ-D10 سینک کن مدل TOPAZ-D10 یکی از تولیدات شرکت کن در زمینه سینک ظرفشویی می باشد که با قیمت مناسب و با تخفیفات ویژه در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این سینک در ابعاد 50 در 78سانتی متر می باشد .  خصوصیات سینک های کن :ساخت کشور ایر..
0 تومان
سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Qlz-3322سینک گرانیتی دو لگن کن مدل Qlz-3322 از محصولات سینک توکار شرکت کن است که دارای 2 لگن می باشد. این سینک به صورت توکار نصب می شود.سینک گرانیتی کن با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. ..
2,457,000 تومان
نمايش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)