منو
Your Cart

شایان

Brand: شایان مدل: shayan karon 2
- شیر توالت شایان مدل کارون 2 محصولی از شرکت شایان تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی ، شیر های مخفی ، اهرمی ، کلاسیک و یونیک هایی با طرح های متنوع می باشد . شیر توالت کارون 2 از شایان محصولی با طراحی زیبا بوده و در رنگ کروم می باشد . بدنه این شیر ساخته شده از برنج و از مقاومت بالایی برخو..
573,000 تومان
Brand: شایان مدل: shayan bath karon 2
- شیر حمام شایان مدل کارون 2 محصولی از شرکت شایان تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی ، شیر های مخفی ، اهرمی ، کلاسیک و یونیک هایی با طرح های متنوع می باشد . شیر توالت کارون 2 از شایان محصولی با طراحی زیبا بوده و در رنگ کروم می باشد . بدنه این شیر ساخته شده از برنج و از مقاومت بالایی برخور..
466,000 تومان
Brand: شایان مدل: shayan basin karon 2
- شیر روشویی شایان مدل کارون 2 محصولی از شرکت شایان تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی ، شیر های مخفی ، اهرمی ، کلاسیک و یونیک هایی با طرح های متنوع می باشد . شیر روشویی کارون 2 از شایان محصولی با طراحی زیبا بوده و در رنگ کروم می باشد . بدنه این شیر ساخته شده از برنج و از مقاومت بالایی بر..
414,000 تومان
Brand: شایان مدل: shayan sink karon 2
- شیر سینک ظرفشویی شایان مدل کارون 2 محصولی از شرکت شایان تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی ، شیر های مخفی ، اهرمی ، کلاسیک و یونیک هایی با طرح های متنوع می باشد . شیر ظرفشویی کارون 2 از شایان محصولی با طراحی زیبا بوده و در رنگ کروم می باشد . بدنه این شیر ساخته شده از برنج و از مقاومت با..
450,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)