منو
Your Cart

شیرالات بلندا

شیرالات بلندا:


محصولات شرکت بلندا در حال تکمیل میباشند ، لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات شرکت بلندا با شماره تلفن های دفتر مدنی نقشینه که در قسمت تماس با ما ذکر شده تماس حاصل فرمایید

شیر توالت بلندا مدل دریا
ناموجود
- شیر توالت بلندا مدل دریاشیر توالت دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر توالت دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است .ویژگی محصولات بلندا :تولید ..
390,000 تومان
شیر حمام بلندا مدل دریا
ناموجود
- شیر دوش حمام بلندا مدل دریاشیر حمام دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر دوش حمام دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است .ویژگی محصولات بلندا :ت..
420,000 تومان
شیر روشویی بلندا مدل دریا
ناموجود
- شیر روشویی بلندا مدل دریاشیر روشویی دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر روشویی دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است .ویژگی محصولات بلند..
390,000 تومان
شیر ظرفشویی بلندا مدل دریا
ناموجود
- شیر سینک ظرفشویی بلندا مدل دریاشیر توالت دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر توالت دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است .ویژگی محصولات بلندا : ..
420,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)