منو
Your Cart

شیرالات بلندا

شیرالات بلندا:


محصولات شرکت بلندا در حال تکمیل میباشند ، لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات شرکت بلندا با شماره تلفن های دفتر مدنی نقشینه که در قسمت تماس با ما ذکر شده تماس حاصل فرمایید

- شیر توالت بلندا مدل دریاشیر توالت دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر توالت دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است .ویژگی محصولات بلندا :تولید ..
340,000 تومان
- شیر روشویی بلندا مدل دریاشیر روشویی دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر روشویی دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است .ویژگی محصولات بلند..
329,000 تومان
- شیر سینک ظرفشویی بلندا مدل دریاشیر توالت دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر توالت دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است .ویژگی محصولات بلندا : ..
345,000 تومان
شیر حمام بلندا مدل دریا
ناموجود
- شیر دوش حمام بلندا مدل دریاشیر حمام دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر دوش حمام دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است .ویژگی محصولات بلندا :ت..
380,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)