منو
Your Cart

شیرالات بلندا

شیرالات بلندا:


محصولات شرکت بلندا در حال تکمیل میباشند ، لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات شرکت بلندا با شماره تلفن های دفتر مدنی نقشینه که در قسمت تماس با ما ذکر شده تماس حاصل فرمایید

Brand: بلندا مدل: bolanda darya toilet
- شیر توالت بلندا مدل دریا شیر توالت دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر توالت دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است . ویژگی محصولات بلندا : تولید ..
243,000 تومان 262,000 تومان
Brand: بلندا مدل: bolanda darya bath
- شیر دوش حمام بلندا مدل دریا شیر حمام دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر دوش حمام دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است . ویژگی محصولات بلندا : ت..
284,000 تومان 306,000 تومان
Brand: بلندا مدل: bolanda darya basin
- شیر روشویی بلندا مدل دریا شیر روشویی دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر روشویی دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است . ویژگی محصولات بلند..
229,000 تومان 247,000 تومان
Brand: بلندا مدل: bolanda darya sink
- شیر سینک ظرفشویی بلندا مدل دریا شیر توالت دریا محصولی از شرکت تولید شیرآلات بهداشتی بلندا می باشد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج بوده و دارای مقاومت بالایی می باشد . شرکت بلندا در تولید شیر توالت دریا و دیگر محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا بهره برده است . ویژگی محصولات بلندا : ..
245,000 تومان 264,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)