منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

شیر دوش البرز روز

شیر دوش البرز روز :

Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز ابلیک
- شیر حمام البرز روز مدل ابلیکشیر حمام البرز روز مدل ابلیک یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با تکیه بر..
382,000 تومان 494,500 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز ارغوان
- شیر حمام البرز روز مدل ارغوانشیر حمام البرز روز مدل ارغوان یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار است..
433,000 تومان 575,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز اسپیرال
- شیر حمام البرز روز مدل اسپیرالشیر حمام البرز روز مدل اسپیرال یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با تکی..
386,000 تومان 485,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز اسپیرال طلا مات
- شیر حمام البرز روز مدل اسپیرال طلا ماتشیر حمام البرز روز مدل اسپیرال طلا مات یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز رو..
556,000 تومان 679,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز اسپیرال طلایی
- شیر حمام البرز روز مدل اسپیرال طلاییشیر حمام البرز روز مدل اسپیرال طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز تو..
514,000 تومان 606,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز باران
- شیر حمام البرز روز مدل بارانشیر حمام البرز روز مدل باران یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار است ...
216,000 تومان 275,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز برمودا
- شیر حمام البرز روز مدل برموداشیر حمام البرز روز مدل برمودا یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با تکیه ..
450,000 تومان 585,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز تنسو
- شیر حمام البرز روز مدل تنسوشیر حمام البرز روز مدل تنسو یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار است .&n..
433,000 تومان 575,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز تورینو
- شیر حمام البرز روز مدل تورینوشیر حمام البرز روز مدل تورینو یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با تکیه ..
467,000 تومان 570,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز تورینو طلایی
- شیر حمام البرز روز مدل تورینو طلاییشیر حمام البرز روز مدل تورینو طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توان..
628,000 تومان 712,500 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز جوکر
- شیر حمام البرز روز مدل جوکرشیر حمام البرز روز مدل جوکر یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با تکیه بر د..
539,000 تومان 655,500 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر حمام البرز روز داک
- شیر حمام البرز روز مدل داکشیر حمام البرز روز مدل داک یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار است .&nbs..
250,000 تومان 330,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)