منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

شیر روشویی البرز روز

شیر روشویی البرز روز

Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز ابلیک
- شیر روشویی البرز روز مدل ابلیکشیر روشویی البرز روز مدل ابلیک یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با تکی..
314,000 تومان 402,500 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز ارغوان
- شیر روشویی البرز روز مدل ارغوانشیر روشویی البرز روز مدل ارغوان یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار..
331,000 تومان 440,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز اسپیرال
- شیر روشویی البرز روز مدل اسپیرالشیر روشویی البرز روز مدل اسپیرال یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با..
312,000 تومان 385,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز اسپیرال طلا مات
- شیر روشویی البرز روز مدل اسپیرال طلا ماتشیر روشویی البرز روز مدل اسپیرال طلا مات یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البر..
454,000 تومان 539,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز اسپیرال طلایی
- شیر روشویی البرز روز مدل اسپیرال طلاییشیر روشویی البرز روز مدل اسپیرال طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز رو..
420,000 تومان 482,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز باران
- شیر روشویی البرز روز مدل بارانشیر روشویی البرز روز مدل باران یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار ا..
178,000 تومان 220,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز برمودا
- شیر روشویی البرز روز مدل برموداشیر روشویی البرز روز مدل برمودا یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با ت..
374,000 تومان 485,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز تنسو
- شیر روشویی البرز روز مدل تنسوشیر روشویی البرز روز مدل تنسو یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار است..
331,000 تومان 440,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز تورینو
- شیر روشویی البرز روز مدل تورینوشیر روشویی البرز روز مدل تورینو یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با ت..
386,000 تومان 475,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز تورینو طلایی
- شیر روشویی البرز روز مدل تورینو طلاییشیر روشویی البرز روز مدل تورینو طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز ..
518,000 تومان 594,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز جوکر
- شیر روشویی البرز روز مدل جوکرشیر روشویی البرز روز مدل جوکر یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با تکیه ..
441,000 تومان 546,500 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی البرز روز داک
- شیر روشویی البرز روز مدل داکشیر روشویی البرز روز مدل داک یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار است ...
200,000 تومان 255,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)