منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

شیر روشویی پایه بلند البرز روز

شیر روشویی پایه بلند البرز روز :

Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز اسپیرال
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرالشیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت ..
582,000 تومان 695,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز اسپیرال طلایی
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال طلاییشیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نم..
756,000 تومان 890,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال گلدن راد
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال گلدن راداز تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز در زمینه شیر روشویی پایه بلند ، شیر اسپیرال گلدن راد می باشد که در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب عرضه می گردد . این شیر در رنگ گلدن راد و با آلیاژ برنج بطور 100 % ساخته شده است . محصولات شرکت..
696,000 تومان 960,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز علاالدین
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدینشیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرک..
526,000 تومان 795,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز علاالدین طلا مات
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین طلا ماتشیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین طلا مات یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود ع..
819,000 تومان 985,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز علاالدین طلایی
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین طلاییشیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه ..
807,000 تومان 965,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز فلت
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل فلتشیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل فلت یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری ..
467,000 تومان 645,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل کارن سفید
- روشویی پایه بلند البرز روز مدل کارن سفیداز تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز در زمینه شیر روشویی پایه بلند ، شیر کارن سفید می باشد که در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب عرضه می گردد . این شیر در رنگ سفید و با آلیاژ برنج بطور 100 % ساخته شده است . محصولات شرکت البرز روز ساخته شده با ماش..
399,000 تومان 540,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل کارن کروم
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل کارن کروماز تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز در زمینه شیر روشویی پایه بلند ، شیر کارن کروم می باشد که در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب عرضه می گردد . این شیر در رنگ کرومی و با آلیاژ برنج بطور 100 % ساخته شده است . محصولات شرکت البرز روز ساخته شده ب..
382,000 تومان 500,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)