منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

شیر ظرفشویی البرز روز

شیر ظرفشویی البرز روز :

Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز ابلیک
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل ابلیکشیر ظرفشویی البرز روز مدل ابلیک یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با ت..
475,000 تومان 627,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز ارغوان
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل ارغوانشیر ظرفشویی البرز روز مدل ارغوان یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخورد..
306,000 تومان 400,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز اسپیرال
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل اسپیرالشیر ظرفشویی البرز روز مدل اسپیرال یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته ..
548,000 تومان 710,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز اسپیرال طلا مات
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل اسپیرال طلا ماتشیر ظرفشویی البرز روز مدل اسپیرال طلا مات یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت ال..
798,000 تومان 994,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز اسپیرال طلایی
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل اسپیرال طلاییشیر ظرفشویی البرز روز مدل اسپیرال طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز ..
747,000 تومان 887,500 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز باران
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل بارانشیر ظرفشویی البرز روز مدل باران یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار..
191,000 تومان 240,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز برمودا
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل برموداشیر ظرفشویی البرز روز مدل برمودا یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با..
391,000 تومان 500,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز تنسو
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل تنسوشیر ظرفشویی البرز روز مدل تنسو یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار ا..
293,000 تومان 375,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز تورینو
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل تورینوشیر ظرفشویی البرز روز مدل تورینو یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با..
526,000 تومان 620,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز تورینو طلایی
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل تورینو طلاییشیر ظرفشویی البرز روز مدل تورینو طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز رو..
705,000 تومان 775,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز جوکر
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل جوکرشیر ظرفشویی البرز روز مدل جوکر یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه نماید . شیرکت البرز روز توانسته با تکی..
603,000 تومان 713,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر ظرفشویی البرز روز داک
- شیر ظرفشویی البرز روز مدل داکشیر ظرفشویی البرز روز مدل داک یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در تولید و آبکاری قطعات برخوردار است..
233,000 تومان 295,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)