منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

شیر دوش حمام قهرمان

شیر دوش حمام قهرمان:
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان آبشار رویال
- شیر حمام قهرمان مدل آبشار رویالشیر حمام قهرمان مدل آبشار رویال از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال ک..
236,000 تومان 310,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان مدل آلمانی
- شیر حمام قهرمان مدل آلمانیشیر حمام قهرمان مدل آلمانی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد بتواند رق..
299,000 تومان 394,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان آنتیک طلا مات
- شیر حمام قهرمان مدل آنتیک طلا ماتشیر قهرمان مدل آنتیک طلایی آجدار یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و تکنسین..
873,000 تومان 898,500 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان آنتیک طلایی
- شیر حمام قهرمان مدل آنتیک طلایی شیر قهرمان مدل آنتیک طلایی یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و تکنسین ه..
725,000 تومان 953,500 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان آنتیک کروم
- شیر حمام قهرمان مدل آنتیک کرومشیر قهرمان مدل آنتیک کروم یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و تکنسین ها تولید ..
686,000 تومان 706,500 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان اردلان
- شیر حمام قهرمان مدل اردلانشیر حمام قهرمان مدل اردلان از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد بتوا..
392,000 تومان 516,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان ارکیده
- شیر حمام قهرمان مدل ارکیدهشیر حمام قهرمان مدل ارکیده از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد بتوا..
427,000 تومان 440,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان اسپانیایی
- شیر حمام قهرمان مدل اسپانیایی شیر حمام قهرمان مدل اسپانیایی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد..
282,000 تومان 355,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان ایتالیایی
- شیر حمام قهرمان مدل ایتالیایی شیر حمام قهرمان مدل ایتالیایی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد..
282,000 تومان 394,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان مدل تنسو رویال
- شیر حمام قهرمان مدل تنسو رویالشیر حمام قهرمان مدل تنسو رویال از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد ب..
257,000 تومان 265,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان تنسو رویال طلایی
- شیر حمام قهرمان مدل تنسو رویال طلاییشیر حمام قهرمان مدل تنسو رویال طلایی یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهند..
612,000 تومان 805,500 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر حمام قهرمان رادیسک
- شیر آفتابه قهرمان مدل رادیسکشیر آفتابه قهرمان مدل رادیسک از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)