منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

شیر روشویی قهرمان

شیر روشویی قهرمان:
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان آبشار رویال
- شیر روشویی قهرمان مدل آبشار رویالشیر روشویی قهرمان مدل آبشار رویال از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین ح..
314,000 تومان 413,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان آنتیک طلا مات
- شیر روشویی قهرمان مدل آنتیک طلا ماتشیر قهرمان مدل آنتیک طلایی آجدار یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و تکنس..
938,000 تومان 966,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان آنتیک طلایی
- شیر روشویی قهرمان مدل آنتیک طلاییشیر قهرمان مدل آنتیک طلایی یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و تکنسین ها تو..
799,000 تومان 1,051,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان آنتیک کروم
- شیر روشویی قهرمان مدل آنتیک کرومشیر قهرمان مدل آنتیک کروم یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و تکنسین ها تولی..
755,000 تومان 778,500 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان اردلان
- شیر روشویی قهرمان مدل اردلانشیر روشویی قهرمان مدل اردلان از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد ..
366,000 تومان 482,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان ارکیده
- شیر روشویی قهرمان مدل ارکیدهشیر روشویی قهرمان مدل ارکیده از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد ..
440,000 تومان 453,500 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان اسپانیایی
- شیر روشویی قهرمان مدل اسپانیایی شیر روشویی قهرمان مدل اسپانیایی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کا..
276,000 تومان 347,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان ایتالیایی
- شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کا..
282,000 تومان 394,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان تنسو رویال
- شیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویالشیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآ..
267,000 تومان 275,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان تنسو رویال طلایی
- شیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال طلاییشیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال طلایی یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین ..
612,000 تومان 805,500 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان مدل رادیسک
- شیر روشویی قهرمان مدل رادیسکشیر روشویی قهرمان مدل رادیسک از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد ..
0 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر روشویی قهرمان سوئیسی
- شیر روشویی قهرمان مدل سوئیسیشیر روشویی قهرمان مدل سوئیسی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد بتوان..
346,000 تومان 356,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)