منو
Your Cart

شیر افتابه قهرمان

شیر افتابه قهرمان:
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان آلمانی
- شیر آفتابه قهرمان مدل آلمانی شیر آفتابه قهرمان مدل آلمانی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد ب..
453,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان مدل اردلان
- شیر آفتابه قهرمان مدل اردلان شیر آفتابه قهرمان مدل اردلان از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کار..
648,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان ارکیده
- شیر آفتابه قهرمان مدل ارکیده شیر آفتابه قهرمان مدل ارکیده از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کار..
730,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان اسپانیایی
- شیر آفتابه قهرمان مدل اسپانیایی شیر آفتابه قهرمان مدل اسپانیایی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کا..
430,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان مدل ایتالیایی
- شیر آفتابه قهرمان مدل ایتالیایی شیر آفتابه قهرمان مدل ایتالیایی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کا..
433,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان تنسو رویال
- شیر آفتابه قهرمان مدل تنسو رویال شیر آفتابه قهرمان مدل تنسو رویال از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال ..
412,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر توالت قهرمان سوئیسی
- شیر توالت قهرمان مدل سوئیسی شیر توالت قهرمان مدل سوئیسی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد بتواند رق..
535,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان فلت
- شیر آفتابه قهرمان مدل فلت شیر آفتابه قهرمان مدل فلت یکی دیگر از تولیدات برند قهرمان ، یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی می باشد . بدنه ی این نوع شیر ها ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد که با روکشی کرومی پوشیده شده است . مواد به کار رفته در تولید شیرآلات قهرمان دار..
627,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان فلت برسام
- شیر آفتابه قهرمان مدل فلت برسام شیر آفتابه قهرمان مدل فلت برسام یکی دیگر از تولیدات برند قهرمان ، یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی می باشد . بدنه ی این نوع شیر ها ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد که با روکشی کرومی پوشیده شده است . مواد به کار رفته در تولید شیرآلا..
852,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان فلت رویال
- شیر آفتابه قهرمان مدل فلت رویال شیر آفتابه قهرمان مدل فلت رویال یکی دیگر از تولیدات برند قهرمان ، یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی می باشد . بدنه ی این نوع شیر ها ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد که با روکشی کرومی پوشیده شده است . مواد به کار رفته در تولید شیرآلا..
682,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان فلت صدف
- شیر آفتابه قهرمان مدل فلت صدف شیر آفتابه قهرمان مدل فلت صدف یکی دیگر از تولیدات برند قهرمان ، یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی می باشد . بدنه ی این نوع شیر ها ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد که با روکشی کرومی پوشیده شده است . مواد به کار رفته در تولید شیرآلات قه..
840,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر آفتابه قهرمان مروارید
- شیر آفتابه قهرمان مدل مروارید شیر آفتابه قهرمان مدل مروارید یکی دیگر از تولیدات برند قهرمان ، یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی می باشد . بدنه ی این نوع شیر ها ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد که با روکشی کرومی پوشیده شده است . مواد به کار رفته در تولید شیرآلات قه..
711,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر توالت قهرمان مدل آنتیک طلا مات
- شیر توالت قهرمان مدل آنتیک طلا مات شیر قهرمان مدل آنتیک طلایی آجدار یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان..
1,505,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر توالت قهرمان آنتیک طلایی
- شیر توالت قهرمان مدل آنتیک طلایی  شیر قهرمان مدل آنتیک طلایی یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و..
1,268,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر توالت قهرمان آنتیک کروم
- شیر توالت قهرمان مدل آنتیک کروم شیر قهرمان مدل آنتیک کروم یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و تکنسین ..
1,183,000 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)