منو
Your Cart

شیر روشویی پایه بلند البرز روز

شیر روشویی پایه بلند البرز روز :

Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز اسپیرال
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال   شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرضه ..
558,250 تومان 725,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز اسپیرال طلایی
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال طلایی شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرض..
700,700 تومان 910,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال گلدن راد
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل اسپیرال گلدن راد   از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز در زمینه شیر روشویی پایه بلند ، شیر اسپیرال گلدن راد می باشد که در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب عرضه می گردد . این شیر در رنگ گلدن راد و با آلیاژ برنج بطور 100 % ساخته شده است ..
758,450 تومان 985,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز علاالدین
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین   شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشتریان خود عرض..
635,250 تومان 825,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز علاالدین طلا مات
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین طلا مات   شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین طلا مات یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به..
823,900 تومان 1,070,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز علاالدین طلایی
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین طلایی   شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل علاالدین طلایی یکی دیگر از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . این شرکت برآن است که با تولید شیرآلاتی مقاوم با طراحی های شیک و بروز بتواند کالایی با کیفیت و ساخت ایران را به مشت..
777,700 تومان 1,010,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز فلت
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل فلت   شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل فلت یکی از مدل شیر های تولیدی شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد . بدنه این شیرآلات از آلیاژ برنج و روکش کرومی می باشد . تولیدات شرکت البرز روز دارای گواهینامه ایزو 9001 بوده و از کیفیت بالایی در ت..
558,250 تومان 725,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل کارن سفید
- روشویی پایه بلند البرز روز مدل کارن سفید   از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز در زمینه شیر روشویی پایه بلند ، شیر کارن سفید می باشد که در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب عرضه می گردد . این شیر در رنگ سفید و با آلیاژ برنج بطور 100 % ساخته شده است . محصولات شرکت البرز روز سا..
454,300 تومان 590,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل کارن کروم
- شیر روشویی پایه بلند البرز روز مدل کارن کروم   از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز در زمینه شیر روشویی پایه بلند ، شیر کارن کروم می باشد که در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب عرضه می گردد . این شیر در رنگ کرومی و با آلیاژ برنج بطور 100 % ساخته شده است . محصولات شرکت البرز ر..
423,500 تومان 550,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)