منو
Your Cart

شیر سینک ظرفشویی قهرمان

شیر سینک ظرفشویی قهرمان:
Brand: قهرمان مدل: شیر سینک ظرفشویی قهرمان آنتیک طلایی
- شیر سینک ظرفشویی قهرمان مدل آنتیک طلایی شیر قهرمان مدل آنتیک طلایی یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان ..
1,340,000 تومان 1,072,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی دیواری قهرمان آبشار رویال
- شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل آبشار رویال شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل آبشار رویال از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهد..
499,000 تومان 399,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل آلمانی
- شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل آلمانی شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل آلمانی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در ..
588,000 تومان 471,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل اسپانیایی
- شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل اسپانیایی شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل اسپانیایی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا..
518,000 تومان 415,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی دیواری قهرمان ایتالیایی
- شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل ایتالیایی شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل ایتالیایی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا..
0 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی دیواری قهرمان تتراس
- شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل تتراس شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل تتراس از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و ..
0 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل تنسو
- شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل تنسو شیر ظرفشویی دیواری قهرمان مدل تنسو از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در..
645,000 تومان 516,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان مدل تتراس
-شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان مدل تتراس از تولیدات شرکت قهرمان که تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی از جمله شیر توالت ، حمام ، روشویی و ظرفشویی می باشد ، شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان مدل تتراس می باشد که در رنگ کروم و دارای شلنگ می باشد . محصولات شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان دارای 5 سال گاران..
776,000 تومان 621,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان فلت رویال
- شیر ظرفشویی قهرمان مدل فلت رویال شیر ظرفشویی قهرمان مدل فلت رویال یکی دیگر از تولیدات برند قهرمان ، یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی می باشد . بدنه ی این نوع شیر ها ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد که با روکشی کرومی پوشیده شده است . مواد به کار رفته در تولید شیرآ..
1,150,000 تومان 920,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی قهرمان آبشار رویال
- شیر ظرفشویی قهرمان مدل آبشار رویال شیر ظرفشویی قهرمان مدل آبشار رویال از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در..
435,000 تومان 348,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی قهرمان آلمانی
- شیر ظرفشویی قهرمان مدل آلمانی شیر ظرفشویی قهرمان مدل آلمانی از مدل های به روز و مطرح شرکت قهرمان می باشد . روکش این مدل شیرآلات از نوع کروم بوده و بدنه آن از آلیاژ برنج با مرغوبیت بالا ساخته شده است .  این شرکت سعی بر این داشته که با تولید شیرآلات بهداشتی زیبا و در عین حال کارآمد..
535,000 تومان 428,000 تومان
Brand: قهرمان مدل: شیر ظرفشویی قهرمان آنتیک کروم
- شیر ظرفشویی قهرمان مدل آنتیک کروم شیر قهرمان مدل آنتیک کروم یکی از تولیدات شرکت قهرمان که یکی از پیشتازان عرصه ی تولید شیرآلات آشپزخانه و لوازم و تجهیزات آشپزخانه و حمام و سرویس های بهداشتی هست می باشد . محصولات شرکت قهرمان با استفاده از مرغوب ترین مواد و زیر نظر بهترین مهندسان و تکنسی..
1,269,000 تومان 1,015,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)