منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

فر توکار

فرهای موجود در مجموعه  نقشینه  فرهای  ایرانی ؛  چینی  و اروپایی  است  ؛ فرها در سه مدل فرهای  تمام  گاز  , فرهای گاز و برق  ,  فرهای تمام برق  تولید میشوند  . در فرهای تمام  گاز  شعله  پایین  و  بالا  گاز است  .  در فرهای گاز و برق  ؛  شعله پایین  گاز  و گریل بالا  برق است  ؛  اما این نکته قابل ذکر است  که  وظیفه اصلی پخت و پز را فقط گاز انجام  میدهد که شعله  پایین است  و  گریل بالا  در اصل  وظیفه ای  مانند تست کردن  را انجام  میدهد  .  لذا کسانی که  فرهای گاز و برق تهیه  میکنند باید در نظر داشته باشند  که  حتما  شیر گاز برای فر در آشپزخانه تعبیه شده باشد  .  و فرهای  تمام  برق  :  که  کامل ترین  فرها ؛  فرهای تمام برق است  . فرهای تمام  برق  قابلیت برنامه ریزی  متنوع  و ترکیبی را دارد  .  به این دلیل  که  با برق میتوان  دماهای متفاوتی  را  در درون  فر ایجاد  نمود  .  اما در فرهای گازی  و  گاز - برق  این  امکان   تغییر آنی دما وجود ندارد  .  
برندهایی  که در  نقشینه عرضه میشود  :  
ایرانی  :  استیل البرز , اخوان  , بیمکث , کن  , ناب استیل  , داتیس  
ترکیه  :  فرامکو  (  framco ) 
چینی  :  لتو  ( leto  ) ,  اپکس  (  apex  )  , کلایبرگ  ( clayberg )  , آروما  (  aroma ) 
اروپایی  : تکا  (  teka )  ,  زیگما  (  sigma )  ,   لامیرا (  lamira  )  ,  مایر باخ  (  mayerbach )  , بوش  (  bosch )  ,  انزو  ( enzo  )  

Brand: AROMA مدل: O3
محصول فر مدل O3 از شرکت AROMA - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت AROMA تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل O3 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه انتخاب..
1,850,000 تومان
Brand: ENZO مدل: COMBI
محصول فر توکار مدل COMBI از شرکت ENZO - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت ENZO تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار مدل COMBI کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
14,900,000 تومان
Brand: ENZO مدل: DARK
محصول فر توکار مدل DARK از شرکت ENZO - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت ENZO تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار مدل DARK کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد م..
9,100,000 تومان
Brand: ENZO مدل: SIERRA
محصول فر توکار مدل SIERRA از شرکت ENZO - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت ENZO تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار مدل SIERRA کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دا..
16,400,000 تومان
Brand: ENZO مدل: SIERRA W
محصول فر توکار مدل SIERRA W از شرکت ENZO - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت ENZO تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار مدل SIERRA W کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی ک..
16,500,000 تومان
Brand: APEX مدل: 780
محصول فر+مینی فر مدل 780 از شرکت APEX - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر+مینی فر مدل 780 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد م..
5,828,000 تومان 6,200,000 تومان
Brand: LETO+ مدل: O 25
فر لتو مدل O 25 یکی از فر های توکار لتو از نوع برقی  می باشد و قطعات به کار رفته در فر های لتو تولید شده در فرانسه و اسپانیا بوده و دارای استاندارد ایران و اروپا می باشند . این محصول دارای جوجه گردان ، فن خنک کننده ، المنت از پایین بوده و حجم آن 70 لیتر می باشد .محصولات شرکت لتو دارای 18 ماه گا..
7,150,000 تومان
Brand: MAYERBACH مدل: MBO6522B
محصول فر MAYERBACH-مدل مجیشن مدل MBO6522B از شرکت MAYERBACH - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت MAYERBACH تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر MAYERBACH-مدل مجیشن مدل MBO6522B کرده است که با توجه به امکانا..
0 تومان
Brand: استیل البرز مدل: فر گاز و برق استیل البرز مدل FGE4
 فر گاز و برق استیل البرز مدل FGE4 توکار محصولی از شرکت استیل البرز ، یک فر  است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر گاز و برق استیل البرز مدل FGE4 توکار ک..
0 تومان
Brand: ENZO مدل: ECO B
محصول فر توکار مدل ECO B از شرکت ENZO - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت ENZO تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار مدل ECO B کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
8,500,000 تومان
Brand: LETO+ مدل: O 27
فر لتو مدل O 27 یکی از فر های توکار لتو از نوع گاز و برقی  می باشد و قطعات به کار رفته در فر های لتو تولید شده در فرانسه و اسپانیا بوده و دارای استاندارد ایران و اروپا می باشند . این محصول دارای جوجه گردان ، فن خنک کننده ، شعله گازی و حجم آن 105 لیتر می باشد .محصولات شرکت لتو دارای 18 ماه گاران..
11,500,000 تومان
Brand: gorenje مدل: BO 7321AX
محصول اجاق گاز مدل BO 7321AX از شرکت gorenje - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت gorenje تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید اجاق گاز مدل BO 7321AX کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت من..
1,358,265 تومان 1,905,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 199 (17 صفحه)