منو
Your Cart

خرید فر توکار اخوان (تخفیف ویژه در نمایندگی) با گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصلی

فر توکار اخوان

فر آشپزخانه اخوان یکی از برندهای پر فروش در زمینه فر توکار در بازار ایران می باشد. این فر به دلیل محبوبیت بین کاربران خانگی، از جایگاه خاصی برخوردار شده است. 

 

معرفی شرکت اخوان

شرکت اخوان از سال ۱۳۴۸ فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم آشپزخانه علی الخصوص فرهای توکار آشپزخانه آغاز کرده است و بخاطر حدود 50 سال سابقه فعالیت ،  برندی معتبر و شناخته شده در ایران و خاور میانه است.در واقع این شرکت بزرگ ترین تولید کننده فر توکار در خاور میانه است.

 

جوایز کسب شده توسط فر توکار اخوان

کسب تائیدیه ها و جوایزی همچون استاندارد اروپا و ایران ، تندیس رعایت حقوق مصرف کننده ، استاندارد مدیریت کیفیت از ایتالیا ، ISO 9001 و برگزیده جشنواره قهرمان ملی در کارنامه این شرکت دیده می شود.

 

انواع فرهای اخوان

فرهای توکار اخوان در سه نوع برقی ، گازی و برقی-گازی تولید می شوند که نسبت به برندهای دیگر از هزینه های مناسبی برخوردار هستند.

 

فر توکار برقی اخوان

این فر کابینتی تنها با استفاده از انرژی برق کار پخت غذا را انجام می دهد. نحوه کار این فر به این صورت است که حرارت از بالا و پایین ساطع شده و باعث پخت غذا می شود. در میان فرها این مدل فر از معروف ترین انواع آن است، به این دلیل که پخت یکنواختی دارد و سرعت طبخ غذا را افزایش می دهد. تنها عیب این فرها استفاده زیاد از برق است. در صورتی که کیفیت غذای آماده شده با فر برای شما اهمیت زیادی دارد، پیشنهاد ما به شما فر توکار برقی اخوان می باشد.

 

فر توکار گازی اخوان

فر آشپزخانه گازی اخوان با استفاده از گاز غذا را می‌پزد. استفاده از این فرها عموما توصیه نمی شود به این دلیل که پخت غذا با یکنواختی انجام نشده و معمولا قسمت زیرین غذا بیشتر از سایر نقاط می‌پزد. همچنین به این دلیل که فرهای توکار گازی برای کار کردن نیاز به اکسیژن دارند، در حین پخت غذا چند بار فر خاموش می شود که ناچار بایستی درب آن را باز و بسته کرد. به همین دلیل کیفیت پخت غذا پایین می آید.

 

فر توکار گاز و برق اخوان

در این مدل فرها از برق و گاز برای پخت غذا استفاده می شود. به این صورت که حرارت پایین فر از گاز و حرارت بالای آن از برق تامین می شود. این نوع فر، مدل پیشرفته تر مدل گازی می باشد، اما با این حال دارای معایب زیادی است. مثل اینکه منبع ایجاد حرارت گاز و برق به طور همزمان کار نمی کنند و در صورت فعال شدن یکی، دیگری غیرفعال می شود. خرید این نوع از فرها نیز توصیه نمی شود، تنها مزیت این نوع فرها هزینه کمتر برای پخت غذا می باشد.

 

معرفی طراحی های فر آشپزخانه اخوان

علی رغم مناسب بودن ارزش خرید فرهای توکار اخوان ، در این محصولات از متریال با کیفیت استفاده شده و زیبایی در طراحی همواره مد نظر قرار داده شده است. فرهای توکار اخوان در رنگهای شیشه ای مشکی ، شیشه ای سفید ، مشکی و استیل ، شیشه آینه ای و استیل روانه بازار می گردد.

 

از معایب فرهای اخوان می توان به مجهز نبودن برخی مدلها به برنامه یخ زدایی و حسگر پخت اشاره کرد. حتی در مدلهایی که امکان یخ زدایی دارند ، این کار با سرعت خیلی کم انجام می شود.

 

انواع فرهای توکار اخوان

در انتها به این نکته باید اشاره کرد که فرهای توکار اخوان بیش از 50 مدل هستند که طیف وسیعی از ویژگیهای مختلف را برای انتخاب در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F1
فر توکار اخوان مدل F1 فر توکار اخوان مدل F1، یکی از محصولات پرطرفدار در میان فرهای اخوان می باشد. این فر گاز و برق اخوان برای تامین حرارت داخل فر از شعله پخش کن پایین و حرارت گریل از بالا باید همزمان به شبکه گاز رسانی شهری و برق متصل باشد.   فر کابینتی F1 ، دارای جوجه گردان ، سینی..
2,531,900 تومان 3,379,600 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F2
فر توکار اخوان مدل F2 فر توکار اخوان مدل F2، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برق و گاز اخوان برای تامین حرارت شعله پخش کن پایین نیاز به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری و برای حرارت گریل بالا با 1 المنت پرقدرت نیاز به اتصال به برق داشته و تمام نیاز..
2,513,000 تومان 3,354,400 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F3
فر توکار اخوان مدل F3 فر توکار اخوان مدل F3، محصولی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر گاز و برق اخوان برای تولید حرارت با شعله پخش کن پایین و  گریل برقی از بالا باید همزمان به شبکه گاز رسانی شهری و برق متصل باشد.   فر کابینتی F3 ، دارای جوجه گردان ، سینی و تور..
2,610,000 تومان 3,452,800 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F4
فر توکار اخوان مدل F4 فر توکار اخوان مدل F4، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر گاز و برق اخوان برای شعله پخش کن پایین باید به شبکه گاز رسانی شهری و برای گریل برقی بالا باید به برق نیز متصل شود.   فر کابینتی F4 ، دارای جوجه گردان ، سینی و توری برای گریل کردن&nb..
2,570,000 تومان 3,404,400 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F5
فر توکار اخوان مدل F5 فر توکار اخوان مدل F5، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر گاز و برق اخوان با اتصال همزمان به شبکه گاز رسانی و برق شهری حرارت مورد نیاز برای شعله پخش کن و گریل برقی را تامین می کند.   فر کابینتی F5 ، دارای جوجه گردان ، سینی و توری برای گریل کردن..
2,600,000 تومان 3,446,700 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F6
فر توکار اخوان مدل F6 فر توکار اخوان مدل F6 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برق و گاز اخوان همزمان به شبکه گاز رسانی و برق شهری وصل می شود و دو نوع حرارت ناشی از اشتعال گاز و گریل برقی را تامین می کند.   فر کابینتی F6 ، موتور جوجه گردان و سینی و ت..
2,620,000 تومان 3,473,700 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F7
فر توکار اخوان مدل F7 فر توکار اخوان مدل F7، از مدلهای پرطرفدار فرهای اخوان می باشد. این فر گاز و برق اخوان برای گریل برقی از بالا به برق متصل شده و همزمان به شبکه گاز رسانی شهری متصل میشود.   فر کابینتی F7 ، دارای سینی و توری برای گریل کردن و موتور جوجه گردان می باشد&nb..
2,610,000 تومان 3,453,700 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F8
فرتوکار اخوان مدل F8 فر توکار اخوان مدل F8، در میان فرهای اخوان محصولی پرطرفدار می باشد. این فر گاز و برق اخوان باید همزمان به شبکه گاز رسانی شهری و برق متصل باشد تا حرارت داخل فر از شعله پخش کن پایین و حرارت گریل از بالا تامین شود.   فر کابینتی F8 ، دارای جوجه گردان، سینی و ..
2,700,000 تومان 3,567,300 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F9
فر توکار اخوان مدل F9 فر توکار اخوان مدل F9، از میان فرهای اخوان مدلی پرطرفدار می باشد. این فر گاز و برق اخوان همزمان به شبکه گاز رسانی و برق شهری باید متصل باشد.   فر کابینتی F9 ، مجهز به موتور جوجه گردان ، سینی و توری برای گریل است که با وجود در اختیار داشتن تمامی این امکانات ، ..
2,586,700 تومان 3,452,800 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F10
فر توکار اخوان مدل F10 فر توکار اخوان مدل F10، مدلی پرطرفدار از فرهای اخوان می باشد. این فر توکار برق و گاز اخوان حتما باید به شبکه گاز رسانی و برق شهری متصل شود و با داشتن 1 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه مطلوب برآورده می سازد.   فر کابینتی F10 ، دارا..
2,550,500 تومان 3,404,400 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F11
فر توکار اخوان مدل F11 فر توکار اخوان مدل F11، از محصولات پرطرفدار در میان فرهای اخوان می باشد.   این فر گاز و برق اخوان با اتصال همزمان به شبکه گاز رسانی شهری و با داشتن 1 المنت پرقدرت جهت گریل از بالا، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کر..
2,560,000 تومان 2,848,000 تومان
Brand: اخوان مدل: فر توکار اخوان مدل F12
فر توکار اخوان مدل F12 فر توکار اخوان مدل F12 ، یکی از مدلهای پرطرفدار بین فرهای اخوان است. این فر گاز و برق اخوان با اتصال به شبکه گاز رسانی و برق شهری هم حرارت با شعله را تامین می کند و هم با داشتن 1 المنت پرقدرت حرارت گریل برقی را تامین می کند و تمام نی..
2,560,000 تومان 3,383,400 تومان
نمايش 1 تا 12 از 46 (4 صفحه)