منو
Your Cart

خرید فر توکار استیل البرز (تخفیف ویژه در نمایندگی) با گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصلی

شرکت استیل البرز از سال 1371 و در شیراز بعنوان تولیدکننده لوازم آشپزخانه و فرهای توکار آغاز به کار کرد. 

 

فر توکار استیل البرز

 

در ساخت فرهای این برند معتبر، از قطعات ساخت کشورهایی اروپایی استفاده شده است. این برند یک مدل فر برق و گاز و سه مدل فر برقی در ظاهر زیبا و عملکرد بهینه به مشتریان عرضه می دارد.

 

ساخت محصولات فر این برند بر مبنای کمترین میزان مصرف انرژی می باشد. کار با فرهای استیل البرز لذت بخش بوده و تمیز کردن آن ها پس از اتمام کار بسیار راحت می باشد. نصب و راه اندازی فرهای توکار استیل البرز رایگان می باشد.

 

این شرکت با تمرکز بر بروی تولید فرهای توکار با کیفیت و سایر لوازم آشپزخانه توانسته عناوین و تائیدیه هایی همچون صادرکننده نمونه در سال های متوالی 1384و 1385 ، گواهینامه های IQNET, CSQ, MIS, CISQ, IMQ, UKAS و تندیس طلایی کیفیت از سویس و آلمان را کسب کند.

 

این شرکت در حال حاضر با تولید هر دو نوع فر توکار برقی و برقی-گازی برندی معتبر در بازار لوازم آشپزخانه مطرح شده است .

 

در نامگذاری این فرها حرف G نشان دهنده نوع گازی (Gas) ، حرف E نشان دهنده نوع برقی (Electric) می باشد. در نوع گاز و برق از هردو حرف استفاده شده است.

 

 بعنوان مثال در مدل FGE5 بعد از حرف F هردو حرف G و E ذکر شده است که به معنی استفاده از هر دو انرژی گاز و برق جهت تولید حرارت می باشد.

 

فرهای استیل البرز در 9 مدل متفاوت عرضه می شوند که با داشتن ویژگیهایی مانند صفحه کنترل تمام لمسی (multi touch) و یخ زدایی فوری (تقریبا برابر با سرعت مایکرو ویو) قابل رقابت با تولیدات خارجی می باشند در حالیکه هزینه خرید آنها بسیار کمتر هستند.

 

قیمت فر توکار استیل البرز

اگر می خواهید فر توکار  را با مناسب ترین قیمت بازار تهیه کنید می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

همکاران ما در بخش فروش فروشگاه نقشینه آماده پاسخگویی به سوالات شما برای خرید فر توکار  مناسب با هر بودجه ای که مد نظر دارید هستند.

می توانید برای مشاوره  با شماره تلفن نمایندگی فر توکار استیل البرز تماس بگیرید :

02122337953

02122337945

فر توکار استیل البرز مدل FE1
ناموجود
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FE1
فر توکار استیل البرز مدل FE1 فر توکار استیل البرز مدل F1، یکی از فرهای استیل البرز است که نسبتا پرطرفدار می باشد. آنچه که در مورد این فر توکار برقی باید مد نظر قرار گیرد ، بی نیاز بودن آن از اتصال به شبکه گاز رسانی شهریست.   حرارت ایجاد شده توسط 4 المنت این فر ..
0 تومان
فر توکار استیل البرز مدل FG2
ناموجود
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FG2
فر توکار استیل البرز مدل FG2 فر توکار استیل البرز مدل FG2، محصولی پرطرفدار بین فرهای استیل البرز است. لازم به ذکر است که این فر توکار گازی جهت تامین حرارت فقط به شبکه گاز رسانی شهری وصل می شود.   این فرتوکار گازی با شعله پخش کن گازی از پایین حرارت را تولید کرده..
0 تومان
فر توکار استیل البرز مدل FE3
ناموجود
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FE3
فر توکار استیل البرز مدل FE3 فر توکار استیل البرز مدل FE3، بدلیل ویژگی هایی که در ادامه ذکر خواهد شد ، محصولی پرطرفدار بین فرهای استیل البرز است. آنچه که در مورد این فر توکار برقی باید مد نظر قرار گیرد ، وصل نشدن آن به شبکه گاز رسانی شهریست.   حرارت ایجاد شده توسط 4..
0 تومان
فر توکار استیل البرز مدل FGE3
ناموجود
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FGE3
فر توکار استیل البرز مدل FGE3 فر توکار استیل البرز مدل FGE3، یک مدل پرطرفدار بین فرهای استیل البرز است. این فر توکار برقی گازی باید همزمان به شبکه گاز رسانی و برق شهری متصل شود.   یک فن خنک کننده برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد فر و یک کانوکشن فن برای پخ..
0 تومان
فر توکار استیل البرز مدل FE4
ناموجود
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FE4
فر توکار استیل البرز مدل FE4 فر توکار استیل البرز مدل FE4، بخاطر ویژگیهایی که دارد ، محصولی پرطرفدار بین فرهای استیل البرز است. این فر توکار برقی بدون اتصال به شبکه گاز رسانی شهری و فقط با انرژی برق کار می کند.    4 المنت این فرتوکار برقی ایجاد حرارت ..
0 تومان
فر توکار استیل البرز مدل FGE4
ناموجود
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FGE4
فر توکار استیل البرز مدل FGE4 فر توکار استیل البرز مدل FGE4، یکی از محصولات پرطرفدار بین فرهای استیل البرز است. لازم به ذکر است که این فر توکار برقی گازی با اتصال همزمان به شبکه گاز رسانی و برق شهری کار می کند.   این فرتوکار برقی و گازی مجهز به کانوکشن فن ..
0 تومان
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FE5
فر توکار استیل البرز مدل FE5 فر توکار استیل البرز مدل FE5، محصولی پرطرفدار بین فرهای استیل البرز است. لازم به ذکر است که این فر توکار برقی به شبکه گاز رسانی شهری وصل نمی شود.   این فرتوکار برقی توسط 4 المنت حرارت را تولید کرده و با کانوکشن فن ، آن را بطور کاملا..
8,450,000 تومان 8,712,000 تومان
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FE5 W
فر توکار استیل البرز مدل FE5 W فر توکار استیل البرز مدل FE5 W، به دلیل رنگ سفید آن محصولی پرطرفدار بین فرهای استیل البرز است. این فر توکار برقی به شبکه گاز رسانی شهری وصل نمی شود.   در فرتوکار برقی FE5 W بخاطر وجود کانوکشن فن ، حرارت ایجاد شده توسط 4 المنت بصور..
8,864,000 تومان 9,139,000 تومان
Brand: استیل البرز مدل: فر توکار استیل البرز مدل FGE5
فر توکار استیل البرز مدل FGE5 فر توکار استیل البرز مدل FGE5 ، یکی از محصولات پرطرفدار بین فرهای استیل البرز است چرا که این فر توکار برقی گازی همزمان به شبکه گاز رسانی و برق شهری وصل می شود و دو نوع حرارت ناشی از اشتعال گاز و داغ شدن المنت برقی را تامین می کند. ..
6,984,000 تومان 7,200,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)