منو
Your Cart

فر توکار ایلیا استیل ☀️ بهترین قیمت ✔️ با تخفیف ویژه در نمایندگی

فر ایلیا استیل

فرهای ایلیا استیل در دو نوع فرهای توکار گاز و برق و فرهای توکار برقی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. 

 

معرفی شرکت فردوس کاران امید

شرکت فردوس کاران امید محصولات فر توکار ایلیا استیل را تولید و عرضه می کند. این شرکت به جر فر توکار در زمینه تولید سینک، هود و اجاق گاز نیز فعالیت می کند. این شرکت برای تولید محصولات خود از قطعات خوب و با کیفیت اروپایی استفاده می کند.

 

انواع فرهای ایلیا استیل

فرهای توکار ایلیا استیل در دو نوع برقی و گاز و برق تولید می شوند که نسبت به برندهای دیگر از هزینه های مناسبی برخوردار هستند.

 

فرهای گاز و برق ایلیا استیل

فرهای گاز و برق ایلیا استیل در دو مدل تولید می شوند که عبارتند از: مدل 201 و مدل 202. این دو فر دارای مشخصات فنی یکسانی هستند. گنجایش آن ها 65 لیتر بوده و 6 برنامه پخت دارند. از دیگر امکانات این فرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سنسور حرارتی
 • جوجه گردان
 • گریل 
 • درب سه جداره
 • ریل تلسکوپی
 • سیستم Self Clean

فر توکار ایلیا استیل مدل 201 دارای ولوم مکانیکی بوده ولی تایمر در مدل 202 دیجیتالی می باشد.


فرهای برقی ایلیا استیل

ایلیا استیل 7 مدل فر توکار برقی تولید می کند. که در یک سطح بوده ولی تعداد برنامه های پخت آن ها متفاوت است. مدل های 101 مشکی، 101 سفید، 103، 104، 106، 107 و 109 از فرهای توکار برقی ایلیا استیل هستند. 

فرهای 101، 104 و 106 دارای 16 برنامه پخت هستند، 103 دارای 12 برنامه، 109 دارای 8 برنامه و 107 دارای 5 برنامه پخت می باشند. از ویژگی های یکسان در همه این مدل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سنسور حرارتی
 • جوجه گردان
 • گریل
 • قفل کودک (بجز فر 107)
 • درب سه جداره
 • فن کانوکشن
 • ریل تلسکوپی (بجز فر 107)
 • سیستم Easy Clean


فر 107 و 101 کاملا دارای ولوم های مکانیکی بوده، در حالی که سایر فرها دارای تایمر و ولوم لمسی هستند.

 

قیمت فر توکار ایلیا استیل

اگر می خواهید فر توکار  را با مناسب ترین قیمت بازار تهیه کنید می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

همکاران ما در بخش فروش فروشگاه نقشینه آماده پاسخگویی به سوالات شما برای خرید فر توکار  مناسب با هر بودجه ای که مد نظر دارید هستند.

می توانید برای مشاوره  با شماره تلفن نمایندگی فر توکار ایلیا استیل تماس بگیرید.

 

 

پاسخ به سوالات شما پیش از خرید فر توکار ایلیا استیل

 

کدام مدل فر ایلیا استیل را بخرم؟

فر ایلیا استیل در دو مدل گاز و برق و فر برقی با امکانات متفاوت تولید می شود. شما می توانید برای مشاوره رایگان خرید فر و کلیه لوازم آشپزخانه همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۴۵

 

قیمت به روز فر ایلیا استیل را از کجا بپرسم؟

با توجه به نوسانات قیمتها در بازار بهتر است پیش از اقدام به خرید با فروشگاه نقشینه مرکز فروش مستقیم انواع لوازم آشپزخانه با قیمت مناسب تماس بگیرید.

 

فر ایلیا استیل برقی خوبه؟

در راهنمای خرید فر توکار به همراه یک فیلم راجع به انواع فر و ویژگی های آن توضیح دادیم. می توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات خوبی کسب کنید.

فر ایلیا استیل با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

فروشگاه نقشینه به عنوان مرکز پخش فر ایلیا استیل، این محصول را به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست مشتریان در سراسر ایران می رساند. برای خرید فر ایلیا استیل با تخفیف ویژه در نمایندگی با گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصلی از نقشینه تهیه کنید. حذف واسطه باعث قیمت بسیار خوب فر ایلیا استیل شده است.

 

فر ایلیا استیل مدل IO 101گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 101 دارای فن کانوکشن، قابلیت یخ زدای..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 101 Wگروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 101 W دارای فن کانوکشن، قابلیت یخ ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 108گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 108 دارای ساعت آنالوگ، فن کانوک..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 109 گروه صنعتی ایلیا استیل تیکی از تولیدکنندگان مطرح انواع فر توکار برای پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات با ویژگی های مطلوب در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 110گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. مشاهده فیلم فر توکار ایلیا استیل مدل IO110 &nbs..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 302گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 302 دارای سنسور پخت غذا، فن کان..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 103گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 103 دارای ریل تلسکوپی، حجم 65 لیتری،..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 104گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 104 دارای فن کانوکشن، قابلیت یخ زدای..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 106گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 106 دارای فن کانوکشن، ظرفیت 65 لیتر،..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 107گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 107 دارای فن کانوکشن، حسگر پخت، سیست..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 201گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 201 دارای حجم 65 لیتری، موتور جوجه گ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر ایلیا استیل مدل IO 202گروه صنعتی ایلیا استیل تولیدکننده معتبر انواع فر توکار با ویژگی های مطلوب جهت پخت سریع و آسان خانگی می باشد. این محصولات در فروشگاه مدنی نقشینه به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد. فر توکار ایلیا استیل مدل IO 202 دارای ریل تلسکوپی، حجم 65 لیتری،..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)