منو
Your Cart

فر برقی اخوان

فر برقی اخوان

فر توکار اخوان مدل F42 برقی از ویژگی های این محصول میتوان به صفحه کلید لمسی , قابلیت یخ زدایی خودکار و لعاب داخلی Easy Clean بوده که نظافت را بسیار آسان می کند اشاره نمود..
6,404,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F19 فر توکار اخوان مدل F19، یکی از مدلهای پرطرفدار از فرهای اخوان می باشد. در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F19 را مشاهده نمایید:     این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد و با 3 المنت پرقدرت ، بعنوان ..
4,506,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F20   فر توکار اخوان مدل F20، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری داشته و با داشتن 4 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. در زیر می توانید فی..
6,664,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F25   فر توکار اخوان مدل F25، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F25 را مشاهده نمایید:     این فر برقی اخوان بدون نیاز به شبکه گاز رسانی شهری بوده و با داشتن 4 المنت قدرتمند و ..
6,374,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F26 فر توکار اخوان مدل F26، یکی از مدل های پرطرفدار در میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان بدون نیاز به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری بوده و با 4 المنت پرقدرت بعلاوه یک المنت جهت گریل از بالا ، پاسخگوی تمام نیازهای شما بعنوان یک فرآشپزخانه با کیفیت&nb..
6,687,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F27 فر توکار اخوان مدل F27، محصولی پرطرفدار در میان فرهای اخوان است که این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گازرسانی شهری نداشته و به وسیله 4 المنت قدرتمند ، یک فر آشپزخانه با کیفیت برای پخت و پز می باشد. در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های ..
6,646,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F29 فر توکار اخوان مدل F29، یکی از مدلهای پرطرفدار فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان بی نیاز از اتصال به شبکه گاز رسانی شهری بوده و با 4 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. در زیر می توانید فیلم مشخصات و وی..
6,631,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F30   فر توکار اخوان مدل F30،  یک محصول پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان بی نیاز از اتصال به شبکه گاز رسانی شهری بوده و با داشتن 3 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. در زیر می توانی..
6,204,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F32   فر توکار اخوان مدل F32، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای اخوان محسوب می شود. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن 4 المنت جداری یا غیر قابل دیدن ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد ..
6,777,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F35   فر توکار اخوان مدل F35، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد چرا که درب آن بصورت افقی به هر دو طرف ، دستی و با کنترل الکترونیکی باز می شود. در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان f35 را مشاهده نمایید:     این فر بر..
7,297,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F36   فر توکار اخوان مدل F36، مدلی جدید از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن 4 المنت غیر قابل دیدن ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. در زیر می توانید فیلم مشخصا..
7,174,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F38 فر توکار اخوان مدل F38، مدلی جدید بین فرهای اخوان است که این فر برقی اخوان بی نیاز از اتصال به شبکه گاز رسانی شهری بوده و 4 المنت پرقدرت و غیر قابل دیدن، یک فر آشپزخانه با کیفیت برای پاسخگویی تمام نیازهای شما در آشپزیست. در زیر می توانید فیلم مشخصات و..
6,665,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F39 فر توکار اخوان مدل F39، مدلی جدید در میان فرهای اخوان است که این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با 4 المنت جداری و غیر قابل دیدن پاسخگوی تمام نیازهای شما در آشپزی می باشد. در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F39 را مش..
6,580,000 تومان
فر توکار اخوان مدل F20 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F20 WR فر توکار اخوان مدل F20 WR، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F20 WR را مشاهده نمایید:     این فر برقی اخوان به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نیازی نداشته و با داشت..
0 تومان
فر توکار اخوان مدل F25 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F25 WR فر توکار اخوان مدل F25 WR، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان به شبکه گاز رسانی شهری نمی شود. فر آشپزخانه F25 WR با داشتن 4 المنت جداری(غیر قابل دیدن) تمام نیازهای شما را برآورده خواهد کرد. در زیر می توانید فیلم مشخصات و و..
0 تومان
فر توکار اخوان مدل F30 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F30 WR فر توکار اخوان مدل F30 WR، محصولی پرطرفدار از میان فرهای اخوان است. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن 3 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. در زیر می توانید فیلم مشخصات ..
0 تومان
فر توکار اخوان مدل F31
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F31 فر توکار اخوان مدل F31، از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و برای تاسیساتی مناسب می باشد که به گاز متصل نیستند.  در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F31 را مشاهد..
0 تومان
فر توکار اخوان مدل F32 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F32 WR فر توکار اخوان مدل F32 WR، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای اخوان به حساب می آید. این فر برقی اخوان بدون اتصال به شبکه گاز رسانی شهری و فقط با برق حرارت داخل فر و گریل را تامین می کند. در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F32 WR را مشاهده نمای..
0 تومان
فر توکار اخوان مدل F35 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F35 WR فر توکار اخوان مدل F35 WR، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن 4 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. در زیر می توانید فیلم مشخصات و و..
0 تومان
فر توکار اخوان مدل F36 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F36 WR فر توکار اخوان مدل F36 WR، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و درب آن بطور دستی و الکترونیکی به هر دو طرف بصورت افقی باز می شود. در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F36 W..
0 تومان
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)