منو
Your Cart

فر برقی اخوان

فر برقی اخوان

فر توکار اخوان مدل F19فر توکار اخوان مدل F19، یکی از مدلهای پرطرفدار از فرهای اخوان می باشد. فیلم امکانات فر اخوان مدل F19در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F19 را مشاهده نمایید:  امکانات این محصول به دلایل متعدد مانند کمبود قطعات مم..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F19Pro، یکی از مدلهای پرطرفدار از فرهای اخوان می باشد. ابعاد این فر 60*60*55 است و نمای ظاهری فر شیشه مشکی با قابلیت دید تمام محفظه فر می باشد. مشخصات محصول:ظرفیت فر 70 لیتر دارای سیستم پخت خودکار و نیمه خودکار کارکرد تمام برقی، مجهز به 3 المنت مجهز به جو..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F20فر توکار اخوان مدل F20، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری داشته و با داشتن 4 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. فیلم امکانات فر اخو..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F20PROفر توکار اخوان مدل F20PRO، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد و با داشتن 4 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. امکانات این م..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F25فر توکار اخوان مدل F25، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر را با قیمتی مناسب تر از فر می تونید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه نقشینه خریداری نمایید. فیلم امکانات فر اخوان مدل F25در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F25 را مشا..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F25 PROفر توکار اخوان مدل F25 PRO، یکی از جدیدترین مدل های فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به شبکه گاز رسانی شهری ندارد. فر آشپزخانه F25 PRO با داشتن 4 المنت جداری (غیر قابل دیدن) تمام نیازهای شما را برآورده خواهد کرد. امکانات..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F26فر توکار اخوان مدل F26، یکی از مدل های پرطرفدار در میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان بدون نیاز به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری بوده و با 4 المنت پرقدرت بعلاوه یک المنت جهت گریل از بالا ، پاسخگوی تمام نیازهای شما بعنوان یک فرآشپزخانه با کیفیت&nb..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F27فر توکار اخوان مدل F27، محصولی پرطرفدار در میان فرهای اخوان است که این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گازرسانی شهری نداشته و به وسیله 4 المنت قدرتمند ، یک فر آشپزخانه با کیفیت برای پخت و پز می باشد. فیلم امکانات فر اخوان مدل F27 ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F29فر توکار اخوان مدل F29، یکی از مدلهای پرطرفدار فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان بی نیاز از اتصال به شبکه گاز رسانی شهری بوده و با 4 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. فیلم امکانات فر اخوان م..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F30  فر توکار اخوان مدل F30،  یک محصول پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان بی نیاز از اتصال به شبکه گاز رسانی شهری بوده و با داشتن 3 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. فیلم ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F31فر توکار اخوان مدل F31، از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و برای تاسیساتی مناسب می باشد که به گاز متصل نیستند.  فیلم امکانات فر اخوان مدل F31در زیر می توانید فی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F32  فر توکار اخوان مدل F32، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای اخوان محسوب می شود. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن 4 المنت جداری یا غیر قابل دیدن ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F35  فر توکار اخوان مدل F35، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد چرا که درب آن بصورت افقی به هر دو طرف ، دستی و با کنترل الکترونیکی باز می شود.فیلم امکانات فر اخوان مدل F35در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان f35 را مشاهده نمایید: ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F36فر توکار اخوان مدل F36، مدلی جدید از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن 4 المنت غیر قابل دیدن ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد. فیلم امکانات فر اخوان F36..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F38فر توکار اخوان مدل F38، مدلی جدید بین فرهای اخوان است که این فر برقی اخوان بی نیاز از اتصال به شبکه گاز رسانی شهری بوده و 4 المنت پرقدرت و غیر قابل دیدن، یک فر آشپزخانه با کیفیت برای پاسخگویی تمام نیازهای شما در آشپزیست. فیلم امکانات فر اخوا..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F39فر توکار اخوان مدل F39، مدلی جدید در میان فرهای اخوان است که این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با 4 المنت جداری و غیر قابل دیدن پاسخگوی تمام نیازهای شما در آشپزی می باشد. فیلم امکانات فر اخوان F39در زیر می توانید فیل..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F42فر توکار اخوان مدل F42، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان برای  پخت و پز به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نیاز ندارد و با 4 المنت جداری و غیر قابل دیدن پاسخگوی تمام نیازهای شما در آشپزی می باشد. فیلم امکانات فر..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F42PROفر توکار اخوان مدل F42PRO، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان برای  پخت و پز به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نیاز ندارد و با 4 المنت جداری و غیر قابل دیدن پاسخگوی تمام نیازهای شما در آشپزی می باشد. مشخصات فر..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F20 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F20 WRفر توکار اخوان مدل F20 WR، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد.در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F20 WR را مشاهده نمایید:  این فر برقی اخوان به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نیازی نداشته و با داشت..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F25 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F25 WRفر توکار اخوان مدل F25 WR، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان به شبکه گاز رسانی شهری نمی شود. فر آشپزخانه F25 WR با داشتن 4 المنت جداری(غیر قابل دیدن) تمام نیازهای شما را برآورده خواهد کرد.در زیر می توانید فیلم مشخصات و و..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F30 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F30 WRفر توکار اخوان مدل F30 WR، محصولی پرطرفدار از میان فرهای اخوان است. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن 3 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد.در زیر می توانید فیلم مشخصات ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F32 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F32 WRفر توکار اخوان مدل F32 WR، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای اخوان به حساب می آید. این فر برقی اخوان بدون اتصال به شبکه گاز رسانی شهری و فقط با برق حرارت داخل فر و گریل را تامین می کند.در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F32 WR را مشاهده نمای..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F35 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F35 WRفر توکار اخوان مدل F35 WR، مدلی پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن 4 المنت پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با کیفیت برآورده خواهد کرد.فیلم امکانات فر اخوان F35-WR..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اخوان مدل F36 WR
ناموجود
فر توکار اخوان مدل F36 WRفر توکار اخوان مدل F36 WR، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای اخوان می باشد. این فر برقی اخوان نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و درب آن بطور دستی و الکترونیکی به هر دو طرف بصورت افقی باز می شود.در زیر می توانید فیلم مشخصات و ویژگی های فر اخوان F36 W..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)