منو
Your Cart

فر برقی اپکس

فر برقی اپکس

 فر توکار اپکس مدل 780Bمحصول فر مدل 780B از شرکت APEX - یک فر توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید به صورت آنلاین این فر را خریداری کنید.این فر اپکس دارای صفحه نمایش لمسی می باشد. با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناس..
31,000,000 تومان
فر توکار اپکس مدل 707
ناموجود
 فر توکار اپکس مدل 707محصول فر مدل 707 از شرکت APEX - یک فر توکار است یکی دیگر از محصولات فر اپکس است که دارای نمای شیشه مشکی و استیل می باشد.این فر اپکس دارای صفحه نمایش لمسی می باشد. قیمت این فر به نسبت سایر مدل های همین برند، مناسب می باشد. افرادی که قصد ندارند برای خریدا..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اپکس مدل 707B
ناموجود
 فر توکار اپکس مدل 707Bیکی دیگر از محصولات شرکت APEX فر توکار اپکس مدل 707B است. این فر توکار دارای نمای شیشه مشکی بوده و ظاهر زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.این مدل فر اپکس نیز مانند مدل 707 دارای صفحه نمایش لمسی می باشد. این فر را می توانید با قیمتی مناسب خریداری ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار اپکس مدل 790
ناموجود
 فر توکار اپکس مدل 790یکی دیگر از محصولات شرکت APEX - فر توکار اپکس مدل 790 است. این مدل نیز توسط شرکت مدنی نقشینه به بازار عرضه می گردد. شما با ورود به سایت نقشینه می توانید این فر را مشاهده و خریداری نمایید.این فر اپکس دارای صفحه نمایش لمسی بوده و نمای پنل جلویی آن شی..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)