منو
Your Cart

فر برقی سینجر

فر برقی سینجر

فر توکار سینجر مدل SLA1فر توکار برقی مدل SLA1 یکی از محصولات شرکت سینجر می باشد که با بدنه از جنس شیشه مشکی و درب سه جداره تولید شده است. یک ولوم به همراه پنل لمسی  در قسمت بالای این این فر برای تنظیمات آن قرار داده شده است. فر برقی برای پخت غذا به انشعاب برق نیاز دارد و..
6,860,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA1 Wفر توکار برقی مدل SLA1 w یکی از محصولات شرکت سینجر می باشد که با بدنه از جنس شیشه سفید و درب سه جداره تولید شده است. پنل لمسی و یک ولوم در قسمت پنل این فر به کار رفته است. فر برقی برای پخت غذا به انشعاب برق نیاز دارد و نیازی به انشعاب گاز برای این فر وجود ..
7,094,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA12فر توکار برقی مدل SLA12 محصول باکیفیتی از شرکت سینجر است. این فر کابینتی از جنس شیشه به رنگ مشکی تولید شده است. کنترل پنل آن تمام لمسی است و دارای گرید مصرف انرژی A می باشد. این فر شامل ۹ برنامه پخت متفاوت است.با توجه به کارکرد این فر که تمام برقی است دیگر ن..
6,860,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA12 Wفر توکار سینجر مدل SLA12 w یکی از مدل های فر برقی شرکت سینجر است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را به صورت کامل نقد و بررسی کرده ایم. شما می توانید برای خرید این کالا با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید. نمای ظاهری این فر با شیشه سفید ..
7,094,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA14فر توکار سینجر مدل SLA14 محصول فر برقی سینجر است. این فر با بدنه استیل و درب شیشه مشکی تولید شده است و می تواند نمای آشپزخانه شما را زیباتر کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با مناسب ترین قیمت بازار به فروش می رساند. این فر ت..
6,956,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA16فر مدل SLA16  یکی از مدل های فر توکار شرکت سینجر است که با انشعاب برق کار می کند. این فر از سری آیینه ای است که پنل لمسی و دو ولوم چرخشی دارد. گرمایش سقفی،‌ شلف استیک پزی، درب سه جداره برخی از امکانات این فر است. برای خرید با قیمت مناسب به همراه گ..
6,636,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA17 CLسینجر برای تولید مدل جدید فر برقی از طراحی کلاسیک استفاده کرده است. اگر در آشپزخانه از کابینت کلاسیک استفاده می کنید و یا اگر به این سبک علاقمن هستید فر سینجر SLA17 CL می تواند انتخاب مناسبی باشد. تنظیم گر مکانیکی، شلف استیک پزی و اگزوز فن هوشمند از امکا..
6,636,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA2فر توکار سینجر مدل SLA2، یک مدل ساده و پرفروش فر آشپزخانه می باشد. این فر با رنگ زیبای مشکی باعث زیبایی دکوراسیون آشپزخانه است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر برقی سینجر را به همراه سایر لوازم آشپزخانه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند. برای خ..
6,956,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA2Wفر توکار سینجر مدل SLA2W، یکی از مدل های پرطرفدار در میان فر سینجر می باشد. این فر با رنگ زیبای سفید مدلی زیبا در ساخت دکوراسیون آشپزخانه است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر توکار سینجر را در کنار سایر لوازم آشپزخانه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رس..
7,094,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA7فر توکار سینجر مدل SLA7  فر برقی که به رنگ مشکی و درب شیشه مشکی تولید شده است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کالا را با گارانتی معتبر و قیمتی مناسب به فروش می رساند. پنل فر سینجر لمسی است و دو ولوم چرخشی نیز در آن به کار رفته است.از ویژ..
6,636,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA8فر توکار سینجر مدل SLA8 که برای تامین حرارت از برق استفاده می کند. این محصول زیبا با رنگ مشکی و پنل لمسی به همراه دو ولوم می تواند آشپزخانه شما را زیباتر کند. فر SLA8 را می توان جزء فرهای ارزان قیمت سینجر دسته بندی نمود. برای خرید این محصول با قیمتی مناسب تر از بازار می تو..
4,907,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS1یکی از فرهای برقی سینجر بوده و مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد.با مشاهده این فیلم می توانید قبل از خرید فر توکار سینجر مدل SLS1  با خصوصیات و امکانات آن آشنا شوید. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه نقشینه  می توانید نکات مورد نیاز پیش از خرید را مط..
6,860,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS1 Wفر توکار برقی مدل SLS1 w یکی دیگر از محصولات شرکت سینجر است. بدنه این فر از جنس شیشه سفید و درب سه جداره تولید شده است. پنل لمسی و یک ولوم نیز در آن تعبیه شده است. فرهای برقی تنها به انشعاب برق نیاز دارند و نیازی به انشعاب گاز برای این کالا وجود ندارد. فروشگاه اینتر..
7,094,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS12فر توکار برقی مدل SLS12 محصول باکیفیت دیگری از شرکت سینجر است. این فر از جنس شیشه مشکی تولید شده است. کنترل پنل آن تمام لمسی است. گرید مصرف انرژی A دارد و شامل ۹ برنامه پخت متفاوت می باشد.با توجه به اینکه کارکرد این فر تمام برقی است دیگر نیازی به انشعاب گاز برای نصب ف..
6,860,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS12 Wفر توکار سینجر مدل SLS12 w یکی از مدل های فر برقی شرکت سینجر است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را به صورت کامل نقد و بررسی کرده است. همچنین می توانید برای خرید این کالا با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید. نمای ظاهری این فر با شیشه سفید پو..
7,094,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS14فر توکار سینجر مدل SLS14 یکی از محصولات فر برقی سینجر است. این فر با بدنه استیل و درب شیشه مشکی می تواند نمای آشپزخانه شما را زیباتر کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با مناسب ترین قیمت بازار به فروش می رساند. این فر به صورت ..
6,956,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS16فر مدل SLS16  یک فر توکار از شرکت سینجر است که تنها با انشعاب برق کار می کند. این فر از سری آیینه ای است که پنل لمسی و دو ولوم چرخشی نیز دارد. گرمایش سقفی،‌ شلف استیک پزی، درب سه جداره برخی از امکانات این فر است. برای خرید با قیمت مناسب به همراه گارانت..
6,636,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS17 CLسینجر برای مدل جدید فر برقی خود به طراحی کلاسیک روی آورده است. اگر کابینت آشپزخانه شما نیز از نوع کلاسیک است یا اگر به این سبک کارها علاقمندید فر سینجر SLS17 CL می تواند انتخاب مناسبی باشد. تنظیم گر مکانیکی، شلف استیک پزی و اگزوز فن هوشمند از امکانات بسیار خوب این..
6,636,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS2فر توکار سینجر مدل SLS2، مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد. نمای این فر با رنگ زیبای مشکی مدلی مناسب در بسیاری از دکوراسیون هاست. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر توکار سینجر را در کنار سایر ملزومات با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند. برای خرید این..
6,956,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS2W: سبک نوین زندگی اهمیت یک فر توکار خوب در آشپزخانه را دو چندان می کند. متناسب با تکنولوژی روز دنیا شاهد ارتقاء سطح کیفی فر توکار سینجر با تولید فر برقی مدل SLS2W هستیم که مجهز به آپشن های بروزی چون تنوع برنامه ها، فن کانوکشن و گریل کامل می باشد و در عین حال علایق خانواد..
7,094,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS5فر توکار سینجر مدل SLS5، مدل با کیفیت و زیبای سینجر با رنگ مشکی. این تعریفی کلی از فر توکار برقی سینجر است. برای استفاده از  این مدل از فر سینجر تنها انشعاب برق کافی است. رنگ مشکی و پنل لمسی آن زبایی دکوراسیون آشپزخانه شما را چند برابر می کند. برای خرید این محصول با ق..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS7فر توکار سینجر مدل SLS7 یک فر برقی است که درب شیشه مشکی دارد و دور آن با قاب استیل پوشانده شده است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کالا را با گارانتی معتبر به فروش می رساند. پنل این فر تمام لمسی است و دو ولوم چرخشی نیز در آن به کار رفته است.از ویژ..
6,636,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS8فر توکار سینجر مدل SLS8 که برای تامین حرارت از برق استفاده می کند. این محصول زیبا با رنگ مشکی و پنل لمسی به همراه دو ولوم می تواند زینت بخش آشپزخانه شما باشد. این فر را می توان جزء فرهای ارزان قیمت سینجر دسته بندی نمود. برای خرید این محصول با قیمتی مناسب تر از بازار می توا..
4,907,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS8 پلاسفر توکار سینجر مدل SLS8 پلاس که برای تامین حرارت از برق استفاده می کند. این محصول زیبا با رنگ مشکی و پنل لمسی به همراه دو ولوم  و فن کانوکشن می تواند زینت بخش آشپزخانه شما باشد. این فر را می توان جزء فرهای ارزان قیمت سینجر دسته بندی نمود. برای خرید این محصول با ق..
5,623,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 45 (2 صفحه)