منو
Your Cart

فر برقی سینجر

فر برقی سینجر

Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS1
فر توکار سینجر مدل SLS1 فر توکار سینجر مدل SLS1، یکی از فرهای برقی سینجر بوده و مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد.   این فر توکار برقی برای تامین حرارت داخل فر ، تنها به انرژی برق متصل می شود و برای منازلی که امکان داشتن انشعاب گاز جداگانه برای فر خود ندارند بسیار مناسب می..
4,114,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS2
فر توکار سینجر مدل SLS2 فر توکار سینجر مدل SLS2، مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد. نمای این فر مشکی بوده و با بسیاری از دکوراسیون ها هماهنگ می شود.   این فر توکار برقی برای تامین حرارت داخل فر ، تنها به انرژی برق متصل می شود. در صورتی که شما نیز نمی توانید برای فر خود انش..
3,717,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS5
فر توکار سینجر مدل SLS5 فر توکار سینجر مدل SLS5، یکی از مدل های با کیفیت و زیبا در میان فرهای سینجر می باشد.   این فر توکار برقی برای تامین حرارت داخل فر ، تنها به انرژی برق متصل می شود. در نتیجه می توان گفت که اگر تنها یک انشعاب گاز در منزل خود دارید و از آن برای اجاق گاز اس..
4,064,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS8
فر توکار سینجر مدل SLS8 فر توکار سینجر مدل SLS8، یکی از فرهای برقی سینجر بوده که به دلیل قیمت مناسبی که دارد، مشتریان خاص خود را دارا می باشد.   این فر توکار برقی برای تامین حرارت داخل فر ، تنها به انرژی برق متصل می شود و اگر شما نیز جزء مشتریانی هستید که نمی توانید انشعاب جداگانه..
2,652,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS9
فر توکار سینجر مدل SLS9 فر توکار سینجر مدل SLS9، یکی از فرهای با کیفیت و زیبا در میان فرهای سینجر می باشد. این فر توکار، برقی بوده و نیازی به وصل شدن به گاز شهری ندارد.   فر برقی سینجر مدل SLS9 دارای لعاب خود تمیز کننده می باشد، این ویژگی سبب می شود که شما بتوانید به راح..
4,142,000 تومان
فر توکار سینجر مدل FL1
جدید ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FL1
فر توکار سینجر مدل FL1 یکی دیگر از فرهای برقی سینجر، فر توکار سینجر مدل FL1، می باشد. این فر دارای پنل جلویی شیشه مشکی بوده و بسیار زیبا می باشد.   این فر توکار سینجر، برقی بوده و شما نیازی به داشتن انشعاب مجزای گاز برای راه اندازی آن ندارید.   فر توکار سینجر مدل&n..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS1
جدید ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS1
فر توکار سینجر مدل FLS1 یکی دیگر از فرهای برقی سینجر، فر توکار سینجر مدل FLS1 می باشد. این فر توکار نمای شیشه مشکی داشته و مورد علاقه مشتریان زیادی می باشد.   این فر توکار برقی فاقد شعله پخش کن است و به هیچ عنوان در پخت غذا از انرژی گاز استفاده نمی کند. کار ایجاد حرارت بر عهد..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS10
جدید ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS10
فر توکار سینجر مدل FLS10 یکی دیگر از فرهای برقی سینجر، فر توکار سینجر مدل FLS10 می باشد. این فر دارای پنل جلویی شیشه مشکی بوده با بسیاری از دکوراسیون ها هماهنگ می شود.   این فر توکار، برقی بوده و برای پخت غذا از حرارتی که توسط المنت های برقی ایجاد می شود، استفاده می کند.  ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS11
جدید ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS11
فر توکار سینجر مدل FLS11 یکی دیگر از فرهای برقی سینجر، فر توکار سینجر مدل FLS11 می باشد. این فر دارای پنل جلویی شیشه سفید بوده و ظاهر بسیار زیبایی به دکوراسیون شما می دهد. این فر طرفداران زیادی دارد.   این فر توکار سینجر، برقی بوده و بدون استفاده از انرژی گاز غذا را طبخ می کن..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS2
جدید ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS2
فر توکار سینجر مدل FLS2 یکی دیگر از فرهای برقی سینجر، فر توکار سینجر مدل FLS2 می باشد. این فر دارای پنل جلویی شیشه مشکی بوده و ظاهر زیبایی به آشپزخانه و دکوراسیون شما می بخشد.   این فر توکار سینجر تنها از انرژی برق برای طبخ غذا استفاده می کند. این فر با داشتن المنت های برقی ک..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS4
جدید ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS4
فر توکار سینجر مدل FLS4 یکی دیگر از فرهای برقی سینجر، فر توکار سینجر مدل FLS4 می باشد. نمای ظاهری این فر از شیشه مشکی و استیل ساخته شده است.    این فر توکار برقی فاقد شعله پخش کن بوده و در نتیجه بدون استفاده از انرژی گاز غذا را می پزد. حرارت ایجاد شده در محفظه تنها توسط ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS5
جدید ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS5
فر توکار سینجر مدل FLS5 یکی دیگر از فرهای برقی سینجر که دارای امکانات زیادی است، فر توکار سینجر مدل FLS5 می باشد. این فر دارای پنل جلویی شیشه مشکی بوده و طرفداران زیادی دارد.   تنها انرژی مصرفی این فر توکار، برق می باشد و از گاز استفاده نمی کند. در نتیجه نیازی به داشتن انشعاب جداگ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)