منو
Your Cart

فر برقی سینجر

فر برقی سینجر

Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS1
فر توکار سینجر مدل SLS1 یکی از فرهای برقی سینجر بوده و مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد. با مشاهده این فیلم می توانید قبل از خرید فر توکار سینجر مدل SLS1  با خصوصیات و امکانات آن آشنا شوید. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه نقشینه  می توانید نکات مورد نیاز پیش از خرید را مط..
8,228,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS1 W
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS1 W
فر توکار سینجر مدل SLS1 W فر توکار برقی مدل SLS1 w یکی دیگر از محصولات شرکت سینجر است. بدنه این فر از جنس شیشه سفید و درب سه جداره تولید شده است. پنل لمسی و یک ولوم نیز در آن تعبیه شده است. فرهای برقی تنها به انشعاب برق نیاز دارند و نیازی به انشعاب گاز برای این کالا وجود ندارد. فروشگاه اینتر..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS12
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS12
فر توکار سینجر مدل SLS12 فر توکار برقی مدل SLS12 محصول باکیفیت دیگری از شرکت سینجر است. این فر از جنس شیشه مشکی تولید شده است. کنترل پنل آن تمام لمسی است. گرید مصرف انرژی A دارد و شامل ۹ برنامه پخت متفاوت می باشد. با توجه به اینکه کارکرد این فر تمام برقی است دیگر نیازی به انشعاب گاز برای نصب ف..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS12 W
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS12 W
فر توکار سینجر مدل SLS12 W فر توکار سینجر مدل SLS12 w یکی از مدل های فر برقی شرکت سینجر است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را به صورت کامل نقد و بررسی کرده است. همچنین می توانید برای خرید این کالا با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید. نمای ظاهری این فر با شیشه سفید پو..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS14
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS14
فر توکار سینجر مدل SLS14 فر توکار سینجر مدل SLS14 یکی از محصولات فر برقی سینجر است. این فر با بدنه استیل و درب شیشه مشکی می تواند نمای آشپزخانه شما را زیباتر کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با مناسب ترین قیمت بازار به فروش می رساند.  این فر به صورت ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS15 CL
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS15 CL
فر توکار سینجر مدل SLS15 CL مدل کلاسیک و جدید فر برقی سینجر است که با ظاهر جذاب خود نمای آشپزخانه شما را زیباتر می کند. این فر دارای ۹ برنامه پخت مختلف و پخت سه بعدی می باشد. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کالا را با قیمتی مناسب و ارزان تر از بازار در اختیار شما قرار می دهد...
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS16
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS16
فر توکار سینجر مدل SLS16 فر مدل SLS16  یک فر توکار از شرکت سینجر است که تنها با انشعاب برق کار می کند. این فر از سری آیینه ای است که پنل لمسی و دو ولوم چرخشی نیز دارد. گرمایش سقفی،‌ شلف استیک پزی، درب سه جداره برخی از امکانات این فر است. برای خرید با قیمت مناسب به همراه گارانت..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS17 CL
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS17 CL
فر توکار سینجر مدل SLS17 CL سینجر برای مدل جدید فر برقی خود به طراحی کلاسیک روی آورده است. اگر کابینت آشپزخانه شما نیز از نوع کلاسیک است یا اگر به این سبک کارها علاقمندید فر سینجر SLS17 CL می تواند انتخاب مناسبی باشد. تنظیم گر مکانیکی، شلف استیک پزی و اگزوز فن هوشمند از امکانات بسیار خوب این..
0 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS2
فر توکار سینجر مدل SLS2 فر توکار سینجر مدل SLS2، مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد. نمای این فر با رنگ زیبای مشکی مدلی مناسب در بسیاری از دکوراسیون هاست. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر توکار سینجر را در کنار سایر ملزومات با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند. برای خرید این..
7,434,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS2 CL
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS2 CL
فر توکار سینجر مدل SLS2 CL مدل های جدید فر برقی سینجر طراحی کلاسیک دارند و برای آشپزخانه هایی که کابینت کلاسیک کار کرده اند مناسب است. البته طراحی این فر به گونه ای می باشد که به هر آشپزخانه جلوه زیبایی می بخشد. استفاده از رنگ مشکی برای بردنه و قرمز برای دسته، پنل و ولوم های این فر زیبایی آن را چ..
0 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS5
فر توکار سینجر مدل SLS5 فر توکار سینجر مدل SLS5، مدل با کیفیت و زیبای سینجر با رنگ مشکی. این تعریفی کلی از فر توکار برقی سینجر است. برای استفاده از  این مدل از فر سینجر تنها انشعاب برق کافی است. رنگ مشکی و پنل لمسی آن زبایی دکوراسیون آشپزخانه شما را چند برابر می کند. برای خرید این محصول با ق..
8,128,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS7
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS7
فر توکار سینجر مدل SLS7 فر توکار سینجر مدل SLS7 یک فر برقی است که درب شیشه مشکی دارد و دور آن با قاب استیل پوشانده شده است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کالا را با گارانتی معتبر به فروش می رساند. پنل این فر تمام لمسی است و دو ولوم چرخشی نیز در آن به کار رفته است. از ویژ..
0 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS8
فر توکار سینجر مدل SLS8 فر توکار سینجر مدل SLS8 که برای تامین حرارت از برق استفاده می کند. این محصول زیبا با رنگ مشکی و پنل لمسی به همراه دو ولوم می تواند زینت بخش آشپزخانه شما باشد. این فر را می توان جزء فرهای ارزان قیمت سینجر دسته بندی نمود. برای خرید این محصول با قیمتی مناسب تر از بازار می توا..
5,304,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS9
فر توکار سینجر مدل SLS9 یک محصول بی نظیر دیگر از شرکت سینجر فر توکار برقی مدل sls9 است. این فر با کیفیت که جنس بدنه آن استیل است با شیشه مشکی و صفحه لمسی تولید شده است. فرهای برقی همانطور که از نام آن مشخص است نیاز به انشعاب گاز جدا ندارند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این فر بر..
8,284,000 تومان
فر توکار سینجر مدل XL800
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل XL800
فر توکار سینجر مدل XL800 فر مدل XL800 شرکت سینجر یک فر توکار برقی است. با توجه به فول برق بودن این مدل برای استفاده از آن نیازی به انشعاب گاز نخواهید داشت. این مدل از فر سینجر در ابعاد و حجم بزرگتری ارائه شده است. طراحی آن به صورت مستطیل افقی است. نمای ظاهری آن شیشه مشکی می باشد و پنل آ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل XL801
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل XL801
فر توکار سینجر مدل XL801 شرکت سینجر مدل های جدید فر توکار برقی را با اندازه های جدید و به صورت مستطیل طراحی کرده است. یکی از این مدل ها فر مدل XL801 است. این مدل از فر سینجر فول برق است. برای خرید آن نیازی به تهیه انشعاب گاز جدا نخواهید داشت. نمای ظاهری فر یک درب شیشه ای به رنگ مشکی است که با یک ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل XL803
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل XL803
فر توکار سینجر مدل XL803 برای خرید فر توکار سینجر مدل XL803 و سایر مدل های جدید فر توکار برقی شرکت سینجر با فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تماس بگیرید. این کالا با اندازه های جدید و به شکل مستطیل طراحی شده است.فر مدل XL803 بصورت فول برق است و  برای نصب آن نیازی به تهیه انشع..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل XL804
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل XL804
فر توکار سینجر مدل XL804 اگر قصد خرید فر توکار سینجر مدل XL804 را دارید این مطلب که به همراه یک فیلم در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است را از دست دهید. این فر مدلی جدید از سری فر توکار برقی شرکت سینجر است که در سایز ۸۰ سانتی متر و بدنه استیل تولید می شود. درب این فر ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FL1
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FL1
فر توکار سینجر مدل FL1 این فر یک مدل زیبا در میان فرهای سری Luxe سینجر است. فر برقی مدل FL1 با شیشه تمام مشکی به همراه صفحه لمسی و یک ولوم چرخشی در وسط پنل را میتوان زیباترین مدل فر سینجر نامید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه کلیات محصولات فر توکار سینجر را با قیمتی مناسب تر از بازار..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FL2T
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FL2T
فر توکار سینجر مدل FL2T فر برقی سینجر مدل FL2T یک مدل فر توکار از سری Luxe شرکت سینجر است. فرهای این دسته به دلیل قابلیت های زیادی که دارند جزء محبوب ترین فرهای توکار هستند. پنل لمسی، ولوم فشاری و فن سیرکولاسیون از امکانات جالب این محصول است. برای آگاهی از سایر امکانات و قیمت این محصول می توانید ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FL3ST
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FL3ST
فر توکار سینجر مدل FL3ST یکی از فرهای سری Luxe شرکت سینجر فر برقی مدل FL3ST است. طراحی این فر به صورت استیل با شیشه مشکی است. کنترل پنل لمسی و دو ولوم فشاری نیز در آن تعبیه شده است. فن سیرکولاسیون، ریل تلسکوپی، سیستم قطع هوشمند از امکانات این مدل از فر برقی سینجر است. برای خرید این محصول با قیمتی..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS1
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS1
فر توکار سینجر مدل FLS1 فر برقی تمام مشکی از سری Luxe سینجر یک فر توکار برقی است. این محصول به طور کامل از انرژی برق استفاده می کند و برای نصب آن نیازی به انشعاب گاز ندارید. پنل این فر به صورت لمسی طراحی شده است و یک ولوم چرخشی نیز در وسط پنل مشاهده می کنید. فن کانوکشن،‌ریل تلسکوپی و جو..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS10
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS10
فر توکار سینجر مدل FLS10 فر آشپزخانه سینجر مدل FLS10 یکی از مدل های فر برقی سینجر است. سینجر این فر توکار را جزء سری Luxe خود معرفی کرده است. فرهای قرار داده شده در این دسته امکانات کامل و بهتری دارند. قیمت این محصولات نیز اندکی متفاوت است. برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید این محصول می توانید ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FLS11
ناموجود
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل FLS11
فر توکار سینجر مدل FLS11 فر برقی سینجر مدل FLS11 یکی از فرهای خوب سینجر است. این محصول که جزء سری Luxe این شرکت است در رنگ سفید تولید شده است. به دلیل رنگ سفید و کنترل پنل تمام لمسی می توان آن را یکی از زیباترین فرهای توکار برقی سینجر نامید. برای خرید این محصول با قیمت مناسب می توانید به فروشگاه ..
0 تومان
نمايش 1 تا 24 از 31 (2 صفحه)