منو
Your Cart

فر برقی سینجر

فر توکار سینجر مدل SL450اگر قصد خرید فر برقی به رنگ مشکی را دارید، فر توکار سینجر مدل SL450 را به شما معرفی می کنیم. این مدل از نوع  فر توکار است و با بهترین قیمت همراه با تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.از ویژگی های خوب این م..
7,237,000 تومان
فر توکار سینجر مدل 750Sفر توکار سینجر مدل 750S یک مدل فر برقی می باشد که به رنگ مشکی و استیل تولید شده است. درب این فر نیز از نوع تمام شیشه است.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کالا را با گارانتی معتبر و قیمتی مناسب به فروش می رساند. پنل فر 750S تمام لمسی است و امکان..
11,161,000 تومان
فر توکار سینجر مدل 7607Aفر توکار سینجر مدل 7607A فر برقی که به رنگ مشکی و درب شیشه مشکی تولید شده است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کالا را با گارانتی معتبر و قیمتی مناسب به فروش می رساند. پنل فر سینجر لمسی است و دو ولوم چرخشی نیز در آن به کار رفته است.از ویژگی ه..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل 7608Aفر توکار سینجر مدل 7608A که برای تامین حرارت از برق استفاده می کند. این محصول زیبا با رنگ مشکی و پنل لمسی به همراه دو ولوم می تواند آشپزخانه شما را زیباتر کند. فر 7608A را می توان جزء فرهای ارزان قیمت سینجر دسته بندی نمود. برای خرید این محصول با قیمتی مناسب تر از بازار می..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل 7620Aفر مدل 7620A در دسته مدل های برقی فر توکار شرکت سینجر است. این فر دارای پنل لمسی به همراه گرمایش سقفی،‌ شلف استیک پزی، درب سه جداره می باشد.برای خرید با قیمت مناسب به همراه گارانتی ۲۴ ماهه معتبر به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل 7803برای خرید فر توکار سینجر مدل 7803 و سایر مدل های جدید فر توکار برقی شرکت سینجر با فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تماس بگیرید.این کالا با اندازه های جدید و به شکل مستطیل طراحی شده است.فر مدل 7803 بصورت فول برق است و  برای نصب آن نیازی به تهیه انشع..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل 7804اگر قصد خرید فر توکار سینجر مدل 7804 را دارید این مطلب که به همراه یک فیلم در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است را از دست دهید. این فر مدلی جدید از سری فر توکار برقی شرکت سینجر است که در سایز ۸۰ سانتی متر و بدنه استیل تولید می شود. درب این فر شی..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SL 270فر توکار سینجر مدل SL 270 یک مدل فر برقی می باشد که به رنگ مشکی همراه با درب تمام شیشه تولید شده است.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کالا را با گارانتی معتبر و قیمتی مناسب به فروش می رساند. پنل فر SL 270 تمام لمسی است و امکانات خوبی دارد.از و..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SL 712Wفر توکار سینجر مدل SL 712W یکی از مدل های فر برقی شرکت سینجر است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را به صورت کامل نقد و بررسی کرده ایم. شما می توانید برای خرید این کالا با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید. نمای ظاهری این فر با شیشه سفید ..
10,202,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL 714فر توکار سینجر مدل SL 714 محصول فر برقی سینجر است. این فر با بدنه استیل و درب شیشه مشکی تولید شده است و می تواند نمای آشپزخانه شما را زیباتر کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با مناسب ترین قیمت بازار به فروش می رساند. این فر..
9,940,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL 716فر مدل SL 716 یکی از مدل های فر توکار شرکت سینجر است که با انشعاب برق کار می کند. این فر از سری آیینه ای است که پنل لمسی و دو ولوم چرخشی دارد. گرمایش سقفی،‌ شلف استیک پزی، درب سه جداره برخی از امکانات این فر است. برای خرید با قیمت مناسب به همراه گاران..
9,417,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL 772یکی از مدل های فر برقی سینجر، فر توکار مدل SL 772 است. این فر به رنگ مشکی شیشه ای تولید شده است.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر توکار سینجر مدل SL 772  را با گارانتی معتبر و تخفیف ویژه به فروش می رساند. پنل این فر به صورت تمام ..
11,772,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL 772Sیکی از مدل های پر طرفدار، فر توکار فر برقی مدل SL 772S است. این فر به رنگ مشکی شیشه ای همراه با قاب استیل تولید شده است.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر توکار سینجر مدل SL 772S  را با گارانتی معتبر و تخفیف ویژه به فروش می رساند..
12,295,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL 800فر مدل SL 800 شرکت سینجر یک فر توکار برقی است. با توجه به فول برق بودن این مدل برای استفاده از آن نیازی به انشعاب گاز نخواهید داشت؛ این مدل از فر سینجر در ابعاد و حجم بزرگتری ارائه شده است.طراحی آن به صورت مستطیل افقی است. نمای ظاهری آن شیشه مشکی می باشد و ..
12,295,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL 800Wشرکت سینجر مدل های جدید فر توکار برقی را با اندازه های جدید و به صورت مستطیل طراحی کرده است. یکی از این مدل ها فر مدل SL 800W است.این مدل از فر سینجر فول برق است. برای خرید آن نیازی به تهیه انشعاب گاز جدا نخواهید داشت. نمای ظاهری فر یک درب شیشه ای به رنگ سفید است که..
12,905,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL450 Sفر توکار سینجر مدل SL450 S به رنگ مشکی و استیل تولید شده است و مدلی از انواع  فر توکار است و با بهترین قیمت همراه با تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.از ویژگی های خوب این محصول می توان به اندازه کوچک آ..
7,412,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL708فر توکار سینجر مدل SL708 این محصول زیبا از شرکت سینجر با رنگ مشکی و پنل لمسی است که همراه آن دو ولوم چرخشی نیز دیده می شود.زیبایی این فر می تواند جلوه خوبی به آشپزخانه شما بدهد.. فر توکار مدل SL708 پلاس در دسته فرهای برقی و خوش قیمت سینجر قرار داد.ب..
7,760,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SL712فر توکار برقی مدل SL712 محصول باکیفیتی از شرکت سینجر است. این فر کابینتی از جنس شیشه به رنگ مشکی تولید شده است. کنترل پنل آن تمام لمسی است و دارای گرید مصرف انرژی A می باشد. این فر شامل ۹ برنامه پخت متفاوت است.با توجه به کارکرد این فر که تمام برقی است دیگر ن..
9,766,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA1فر توکار برقی مدل SLA1 یکی از محصولات شرکت سینجر می باشد که با بدنه از جنس شیشه مشکی و درب سه جداره تولید شده است. یک ولوم به همراه پنل لمسی  در قسمت بالای این این فر برای تنظیمات آن قرار داده شده است. فر برقی برای پخت غذا به انشعاب برق نیاز دارد و..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA1 Wفر توکار برقی مدل SLA1 w یکی از محصولات شرکت سینجر می باشد که با بدنه از جنس شیشه سفید و درب سه جداره تولید شده است. پنل لمسی و یک ولوم در قسمت پنل این فر به کار رفته است. فر برقی برای پخت غذا به انشعاب برق نیاز دارد و نیازی به انشعاب گاز برای این فر وجود ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA2فر توکار سینجر مدل SLA2، یک مدل ساده و پرفروش فر آشپزخانه می باشد. این فر با رنگ زیبای مشکی باعث زیبایی دکوراسیون آشپزخانه است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر برقی سینجر را به همراه سایر لوازم آشپزخانه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند. برای خ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLA2Wفر توکار سینجر مدل SLA2W، یکی از مدل های پرطرفدار در میان فر سینجر می باشد. این فر با رنگ زیبای سفید مدلی زیبا در ساخت دکوراسیون آشپزخانه است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر توکار سینجر را در کنار سایر لوازم آشپزخانه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رس..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS1یکی از فرهای برقی سینجر بوده و مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد.با مشاهده این فیلم می توانید قبل از خرید فر توکار سینجر مدل SLS1  با خصوصیات و امکانات آن آشنا شوید. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه نقشینه  می توانید نکات مورد نیاز پیش از خرید را مط..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل SLS1 Wفر توکار برقی مدل SLS1 w یکی دیگر از محصولات شرکت سینجر است. بدنه این فر از جنس شیشه سفید و درب سه جداره تولید شده است. پنل لمسی و یک ولوم نیز در آن تعبیه شده است. فرهای برقی تنها به انشعاب برق نیاز دارند و نیازی به انشعاب گاز برای این کالا وجود ندارد. فروشگاه اینتر..
0 تومان
نمايش 1 تا 24 از 53 (3 صفحه)