منو
Your Cart

فر برقی لامیرا

فر برقی لامیرا

 فر توکار لامیرا مدل 851محصول فر توکار Lamira مدل 851 در فروشگاه شرکت مدنی نقشینه ارائه می شود. برای خرید این محصول به صورت آنلاین از طریق سایت شرکت مدنی نقشینه اقدام نمایید.این فر لامیرا دارای صفحه کلید لمسی و قفل کودک است. قیمت این محصول با توجه به آپشن های متنوعی که دارد بسیار مقرو..
0 تومان
 فر توکار لامیرا مدل 860محصول فر توکار Lamira مدل 860  توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود.  شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین سفارش و خریداری نمایید.جنس بدنه داخلی این فر لامیرا Crystal clean می باشد.  با توجه به قیمت مناسب این محصول  یک گزین..
0 تومان
 فر توکار لامیرا مدل 871محصول فر توکار  از شرکت Lamira مدل 871  توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه ارائه می شود. در صورت تمایل به خرید می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت اقدام نمایید.  این فر لامیرا دارای تایمر دیجیتالی و قفل کودک است. این محصول قیمت بسیار مناسبی دارد و م..
0 تومان
 فر توکار لامیرا مدل 891فر توکار مدل 891 از فرهای برقی شرکت Lamira می باشد.   شما می توانید برای سفارش و خرید آنلاین این محصول از سایت شرکت مدنی نقشینه اقدام نمایید.این فر لامیرا دارای نمای زیبای شیشه ای و سفید رنگ می باشد. قیمت پایین این محصول در کنار زیبایی و امکانات متعددی که ..
0 تومان
 فر توکار لامیرا مدل FB25فروشگاه شرکت مدنی نقشینه محصول فر توکار Lamira مدل FB25 را برای مشتریان عزیز عرضه می کند. شما می توانند این محصول را به صورت آنلاین خریداری نمایند. این فر لامیرا دارای صفحه نمایش لمسی می باشد. امکانات و تجهیزاتی که بر روی این دستگاه قرار دارد آن را ب..
0 تومان
 فر توکار لامیرا مدل FB5 فر توکار مدل FB5‌ یکی دیگر از محصول از شرکت Lamira است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. امکان خریداری آنلاین این محصول در فروشگاه مدنی نقشینه فراهم شده است.این فر لامیرا دارای صفحه نمایش لمسی با تایمر دیجیتالی می باشد. با توجه به..
0 تومان
 فر توکار لامیرا مدل FB6محصول فر مدل FB6 از شرکت  Lamira- یک فر توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود.  مشتریان عزیز می توانند برای خرید آنلاین این مدل فر از طریق سایت اقدام نمایند.این فر لامیرا دارای کلید لمسی و تایمر دیجیتال است. قیمت منا..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)