منو
Your Cart

فر برقی لتو

فر برقی لتو

فر توکار لتو مدل O3فر توکار لتو مدل O3، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو موجود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.  مشاهده فیلم امکانات فر لتو مدل O3   ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O31Tفر توکار لتو مدل O31T، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با ظرفیت 70 لیتر است، این فر توکار برقی فقط به برق متصل شده و حرارت مورد نیاز پخت را با المنت برقی ایجاد کرده و توسط فن به گردش درمی آورد. مشاهده فیلم ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O14فر توکار لتو مدل O14 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو است که بدلیل مناسب بودن این فر توکار برقی برای آشپزخانه هایی بدون دسترسی به شبکه گاز رسانی شهری می باشد. این فر را با مناسب ترین قیمت بازار می توانید از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O21Tفر توکار لتو مدل O21T ، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو است . این فر توکار برقی برای محیط هایی که دسترسی به شبکه گاز رسانی شهری ندارند مناسب است. این فر با قیمت مناسب و تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد  ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O22فر توکار لتو مدل O22T، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو است. فر لتو در فروگشاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به فروش می رسد. این فر توکار برقی حرارت را بوسیله المنتهای قدرتمند ایجاد می کند و توسط کانوکشن فن بطور یکنواخت به گردش در می آورد.&..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O24فر توکار لتو مدل O24T، یکی از مدل های زیبای فرهای لتو است و باقیمتی مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. این فر توکار برقی تمام حرارت مورد نیاز پخت را از انرژی برق ایجاد می کند و بی نیاز از اتصال به شبکه گاز رسانی شهریست. &nb..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O25فر توکار لتو مدل O25T، یک مدل پرفروش از میان فرهای لتو موجود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه است. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری نداشته و با داشتن المنتهای پرقدرت ، تمام نیازهای شما را بعنوان یک فر آشپزخانه با ک..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O29Sفر توکار لتو مدل O29S، محصولی پرطرفدار از میان فرهای لتو با ظرفیت 70 لیتر است و این امکان را دارد که به دو فر کاملا مجزا تبدیل شود، فروشکاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این فر را با قیمتی مناسب تر از بازار به فروش می رساند.  مشاهده فیلم امکا..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O32Tفر توکار لتو مدل O32T، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو با ظرفیت 70 لیتر است، که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به فروش می رسد. این فر توکار برقی حرارت مورد نیاز پخت را با المنت برقی ایجاد کرده و توسط فن به گردش درمی آورد.&nbs..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O33Tفر توکار لتو مدل O33T، بخاطر رنگ سفید ، محصولی پرطرفدار از میان فرهای لتو با ظرفیت 70 لیتر است و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با کمترین قیمت بازار به فروش می رسد، این فر توکار برقی برای تاسیساتی که امکان اتصال به شبکه گاز رسانی شهری را ندارند ، مناسب م..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O34Tفر توکار لتو مدل O34T ، بخاطر رنگ استیل رزگلد ، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو موجود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می باشد. این فر توکار برقی فقط به برق متصل شده و حرارت مورد نیاز پخت را با المنت برقی ایجاد کرده و توسط فن به گردش درمی آورد. ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O6فر توکار لتو مدل O6 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.  فر توکابینتی O6 ، دارای فن خنک کننده ، 5 برنامه پخت مختلف و برنامه یخ زدایی می باشد که با در اختیار داش..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O12فر توکار لتو مدل O12 ، یکی از مدلهای پرطرفدار بین فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی برای تامین حرارت نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.  فر توکابینتی O12 ، دارای 8 برنامه پخت مختلف ، فن خنک کننده و حسگر دمای داخل گوشت و مرغ (meat ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O17 فر توکار لتو مدل O17 ، بخاطر رنگ سفید ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو است. مناسب بودن این فر توکار برقی برای محیط هایی که دسترسی به شبکه گاز رسانی شهری ندارند به محبوبیت آن افزوده است. در فر کابینتی O17 ، زنگ هشدار دهنده..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O26Tفر توکار لتو مدل O26T، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو است . این فر توکار برقی با ظرفیت 70 لیتر بی نیاز از اتصال به شبکه گاز رسانی شهریست. مشاهده فیلم امکانات فر لتو مدل O26T  امکانات فر آشپزخانه لتو مدل O 26 فر..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O28فر توکار لتو مدل O28 ، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو با ظرفیت 45 لیتر است، مشاهده فیلم امکانات فر لتو مدل O28  امکانات فر آشپزخانه لتو مدل O 28 این فر توکار برقی فقط به برق متصل شده و حرارت مورد نیاز پخت را با ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O28Sفر توکار لتو مدل O28S، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو با گنجایش 45 لیتر است، این فر توکار برقی بدون نیاز به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری و فقط با برق کار می کند. این فر با قیمتی مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد...
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O4
ناموجود
فر توکار لتو مدل O4فر توکار لتو مدل O4 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.  فر توکابینتی O4 ، دارای فن خنک کننده ، برنامه یخ زدایی و  8 برنامه پخت مختلف می باشد که با در اختی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O5
ناموجود
فر توکار لتو مدل O5فر توکار لتو مدل O5 ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد و امکان باز شدن درب آن از چپ یا راست وجود دارد. این فر توکار برقی برای محیط هایی مناسب است که امکان اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارند.  فر توکابینتی O5 ، دارای فن خنک کننده ، ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O9
ناموجود
فر توکار لتو مدل O9فر توکار لتو مدل O9 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.  فر توکابینتی O9 ، دارای 9 برنامه پخت مختلف ، فن خنک کننده و برنامه یخ زدایی می باشد که با در اختیار داشتن در..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O10
ناموجود
فر توکار لتو مدل O10فر توکار لتو مدل O10 ، بخاطر تمام لمسی بودن ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد و تمام حرارت داخل فر توسط المنتهای برقی ایجاد شده و سپس به وسیله کانوکشن فن به گردش در می آید. فر توکابی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O11
ناموجود
فر توکار لتو مدل O11 فر توکار لتو مدل O11 ، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی بدون اتصال به شبکه گاز رسانی شهری و بوسیله المنت و فن برقی حرارت مورد نیاز پخت و پز را تامین می کند. فر توکابینتی O11 ، دارای 8 برنامه پخت مختلف ، فن..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O15
ناموجود
فر توکار لتو مدل O15فر توکار لتو مدل O15 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو است که بدلیل مناسب بودن این فر توکار برقی برای آشپزخانه هایی بدون دسترسی به شبکه گاز رسانی شهری می باشد. فر کابینتی O15 ، دارای لامپ داخل دستگاه ، سینی لعابی و توری استیل می باشد&..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O19
ناموجود
فر توکار لتو مدل O19فر توکار لتو مدل O19 ، بخاطر رنگ سفید و صفحه کنترل تمام لمسی ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو است . این فر توکار برقی بدون اتصال به شبکه گاز رسانی شهری و توسط المنتهای برقی حرارت تولید می کند. حرارت ایجاد شده توسط فنهای مخصوص به گردش درمی آید. در ..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 24 از 28 (2 صفحه)