منو
Your Cart

فر برقی مسترپلاس

فر برقی مسترپلاس

فر توکار مستر پلاس مدل O301Cفر توکار مستر پلاس مدل O301C یکی از محصولات پر طرفدار و ساده از شرکت مستر پلاس است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این فر توکار برقی را با قیمتی مناسب تر از بازار در  اختیار شما قرار می دهد.فر O301C تنها با انرژی برق کار می کند و یکی از جدید..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O301Bفر توکار مستر پلاس مدل O301B یکی از محصولات پر طرفدار و ساده از شرکت مستر پلاس است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این فر توکار برقی را با قیمتی مناسب تر از بازار در  اختیار شما قرار می دهد.فر O301B تنها با انرژی برق کار می کند و یکی از بهتر..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مسترپلاس مدل O 302C ابعاد: 57.7*59.8*59.8 سانتیمتر یخ زدایی 12 عملکرد قفل کودک سطح انرژی A حجم : 75 لیتر دارای پخت ترکیبی فریم استیل ضد لک فن خنک کننده بدنه فن کانوکشن + گریل صفحه کنترل لمسی با نمایشگر LCD جوجه گردان با قابلیت چرخش دو طرفه سنسور هوشمند نم..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O303Wفروش فر توکار O303W در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب انجام می شود. برای خرید این کالا می توانید در این صفحه به همراه یک فیلم امکانات و مشخصات فر را مشاهده نمایید. فر O303W یک مدل زیبا از انواع  فر توکار برقی مستر پلاس است.  ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O 304 TFTاین فر که جدیدترین مدل مسترپلاس است، صفحه نمایش لمسی تمام رنگی است که کار با آن را لذت بخش‌تر کرده است. از دیگر ویژگی‌های این فر می‌توان به ۵۱ برنامه پیش‌فرض پخت و سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر اشاره کرد. مشخصات محصول:ابعا..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O7001Wفروش فر توکار O7001W با قیمتی مناسب تر از بازار در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. پیش از خرید این فر می توانید در این صفحه فیلم امکانات و مشخصات محصول  را مشاهده نمایید. فر O7001W یک مدل زیبا از انواع  فر توکار برقی مستر پلاس است...
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O7002Bبرای خرید فر توکار O7002B با قیمتی مناسب تر از بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید. پیش از خرید این فر می توانید در این صفحه، فیلم امکانات و مشخصات محصول  را مشاهده نمایید. فر O7002B یک مدل زیبا از انواع  فر توک..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O 7003Bبرای خرید فر توکار O 7003Bبا قیمتی مناسب تر از بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید. پیش از خرید این فر می توانید در این صفحه، فیلم امکانات و مشخصات محصول  را مشاهده نمایید. فر O 7003Bیک مدل زیبا از انواع  فر تو..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O 7006Cپیش از خرید فر توکار O 7006C می توانید در این صفحه، فیلم امکانات و مشخصات محصول  را مشاهده نمایید. این فر را می توانید با قیمتی مناسب تر از بازار از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه نمایید. فر O 7006 یک مدل زیبا از انواع  فر ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O 7007Cقبل از اینکه برای خرید فر توکار O 7007C اقدام نمایید می توانید در این صفحه، فیلم امکانات و مشخصات این کالا را مشاهده نمایید. این فر را می توانید با قیمتی مناسب تر از بازار در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. فر O 7007 مدلی زیبا ا..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O 7008Cقبل از اینکه برای خرید فر توکار O 7008C اقدام نمایید می توانید در این صفحه مشخصات این کالا را مشاهده نمایید. این فر را می توانید با قیمتی مناسب تر از بازار در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. فر O 7008C مدلی زیبا از انواع فر توکار&nbs..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O302Bفر توکار مستر پلاس مدل O302B در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به فروش می رسد. فر توکار برقی از پرکاربردترین انواع فر توکار است. فر O302B یکی از مدل های زیبای مستر پلاس است.در این فیلم خصوصیات و امکانات این فر قابل مشاهده است.م..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O 7002Mبرای خرید فر توکار O 7002M با قیمتی مناسب تر از بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید. پیش از خرید این فر می توانید در این صفحه، فیلم امکانات و مشخصات محصول  را مشاهده نمایید. فر O 7002M یک مدل زیبا از انواع  فر ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار مستر پلاس مدل O 7002Fاگر می خوواهید فر توکار O 7002F را با قیمتی مناسب تر از بازار خریداری نمایید می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. قبل از اقدام به خرید این فر می توانید در این صفحه، فیلم امکانات و مشخصات محصول  را مشاهده نمایید. فر O 7..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)