منو
Your Cart

فر برقی کلایبرگ

فر برقی کلایبرگ:

مشخصات فر توکار کلایبرگ مدل O401:- مدل: O401- نوع فر: برقی- بدنه: شیشه و استیل- حجم: 75 لیتر- دارای 12 برنامه پخت- لمسی- فن خنک کننده- فن کانوکشن- مجهز به جوجه گردان- میت پراب- سیستم یخ زدایی- دا..
برای قیمت، تماس بگیرید
مدل: O403 – Veronica نوع فر: برقی ابعاد: 60 سانتی متر بدنه: شیشه سفید حجم: 60 لیتر صفحه کلید تمام لمسی LCD دارای 12 برنامه پخت دستگیره تمام فلزی کانوکشن (فن داخلی) درب سه جداره فن خنک کننده دو عدد سینی معمولی و گود قفل کودک و چراغ داخلی قابلیت حرارت تا 250 درجه سانتی ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فربرقی کلایبرگ مدل 0411 فر برقی کلایبرگ مدل 0411، محصولی کاملا حرفه‌ای با کیفیت ساخت بسیار بالاست که با حجم 70  لیتر تولید و به بازار عرضه گردیده است. این دستگاه از 12 برنامه پخت بهره می برد و به فن کانوکشن ( فن داخلی، جهت توزیع یکنواخت حرارت ) و میت پروب (Meat Probe  : پ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر برقی توکار کلایبرگ مدل O412فر برقی توکار کلایبرگ مدل O412 دارای سنسور حرارتی داخل میباشددارای ۱۲ برنامه پختدارای فن خنک کنندهدارای قفل کودک..
برای قیمت، تماس بگیرید
مدل: O414 نوع فر: برقی ابعاد: 60 سانتی متر بدنه: شیشه مشکی و استیل حجم: 70 لیتر با لعاب Self Clean دارای 12 برنامه پخت فن خنک کننده مجهز به جوجه گردان پروپ تنظیم دمای داخلی گوشت سیستم یخ زدایی دارای سه المنت سینی داخل فر تنظیم دمای 50 تا 250 درجه سانتی گراد قفل کودک..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر برقی کلایبرگ مدل O 415 Clayberg بدنه شیشه و استیل  دارای 10 برنامه پخت و گنجایش حجم 60 لیتر و مجهز به جوجه گردان فر برقي ابعاد 60 سانتی متر مدل : O415 برند : کلایبرگ Clayberg بدنه شيشه واستیل دارای 10 برنامه پخت محفظه 60 لیتری با لعاب Self Clean داراي فن خن..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار کلایبرگ مدل LORENZO فر توکار کلایبرگ مدل LORENZO
ناموجود
محصول فر مدل LORENZO از شرکت CLAYBERG است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده سینک و گازهای صفحه ای و فرتوکار و مایکروویو اقدام به تولید کرده است.فر مدل LORENZO کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر کلایبرگ
ناموجود
محصول فر مدل VERONICE از شرکت CLAYBERG - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل VERONICE کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر کلایبرگ
ناموجود
محصول فر مدل HERO از شرکت CLAYBERG - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل HERO کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوان..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر کلایبرگ
ناموجود
محصول فر مدل HERMIA از شرکت CLAYBERG - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل HERMIA کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد می..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر کلایبرگ
ناموجود
محصول فر مدل BIANCE از شرکت CLAYBERG - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل BIANCE کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد می..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر کلایبرگ
ناموجود
محصول فر مدل ROMEO از شرکت CLAYBERG - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل ROMEO کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتو..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)