منو
Your Cart

فر توکار برقی مایرباخ

فر توکار برقی مایرباخ:

فرهای توکار برقی مایرباخ سازگار با محیط زیست و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند. این فرهای برقی مصرف انرژی را تا ۲۰٪ کاهش می دهند. با استفاده از برنامه بخار این فرها کیفیت مواد غذایی در بیشترین حد باقی می ماند.


فرهای کابینتی مایرباخ دارای چندین برنامه پخت از پیش تعیین شده هستند که سرعت کار شما را دو چندان می کنند. با استفاده از این برنامه ها کافی است شما مواد غذایی را درون ظرف ریخته و در فر توکار برقی قرار دهید، سپس برنامه پخت را انتخاب کرده و منتظر طبخ غذا بمانید.


فرهای آشپزخانه مایرباخ دارای صفحه نمایش لمسی زیبا و شیک می باشند که باعث لذت بخش تر شدن آشپزی با این فرها می شود.

فرهای توکار مایرباخ دارای برنامه Aqualytic Clieaning می باشد که با کمک این سیستم کافی است شما نیم لیتر آب در قسمت پایینی فر ریخته و دما را تا 90 درجه و زمان 30 دقیقه تنظیم کنید، پس از آن می توانید به راحتی با یک دستمال مرطوب درون فر را تمیز کنید.

این فرهای برقی دارای تایمر می باشد، در نتیجه پس از پایان زمان تعیین شده به طور خودکار خاموش می شود.

قفسه های فرهای مایرباخ از جنس استیل ضد زنگ بوده و به صورت کشویی می باشند، شما می توانید به راحتی آن ها از فر خارج کرده و تمیز نمایید.

Brand: MAYERBACH مدل: MBO6522B
فر برقی مایرباخ MBO 6522B فر برقی مایرباخ MBO 6522B، محصولی مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند، می باشد. این محصول دارای برنامه بخار بوده و ارزش غذایی مواد را حفظ می کند.    فر توکار برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک بوده و دارای تایمر می باشد. ..
0 تومان
Brand: MAYERBACH مدل: MBM2601
محصول ماکروویو MAYERBACH مدل MBM2601 از شرکت MAYERBACH - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت MAYERBACH تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید ماکروویو MAYERBACH مدل MBM2601 کرده است که با توجه به امکاناتی که این ..
0 تومان
Brand: MAYERBACH مدل: MBM4001X
فر برقی مایرباخ MBM 4001X فر برقی مایرباخ MBM 4001X، محصولی مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند، می باشد. این محصول دارای برنامه بخار بوده و ارزش غذایی مواد را حفظ می کند.    فر برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک بوده و دارای تایمر می باشد. ف..
0 تومان
Brand: MAYERBACH مدل: MBO6511X
فر توکار برقی مایرباخ MBO 6511X فر توکار برقی مایرباخ MBO 6511X، محصولی است مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند. برنامه بخار این فر باعث حفظ کیفیت و ارزش غذایی مواد می شود.   فر توکار برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک بوده و دارای تایمر می باشد. فرهای..
0 تومان
Brand: MAYERBACH مدل: MBO6521X
فر توکار برقی مایرباخ MBO 6521X فر توکار برقی مایرباخ MBO 6521X، محصولی مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند، می باشد. این محصول دارای برنامه بخار بوده و ارزش غذایی مواد را حفظ می کند.    فر توکار برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک ب..
0 تومان
Brand: MAYERBACH مدل: MBO6524XS
فر توکار برقی مایرباخ MBO 6524XS فر توکار برقی مایرباخ MBO 6524XS، یکی دیگر از فرهای مایرباخ است که دارای ظاهری زیبا بوده و به دلیل داشتن برنامه بخار کیفیت مواد غذایی را نگه می دارد.   فر توکار برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک بوده و دارای تایمر می باشد. فرهای توکار م..
0 تومان
Brand: MAYERBACH مدل: MBO6523W
فر توکار برقی مایرباخ MBO 6523W فر توکار برقی مایرباخ MBO 6523W، محصولی مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند، می باشد. این محصول دارای برنامه بخار بوده و ارزش غذایی مواد را حفظ می کند.    فر کابینتی برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)