فر اخوان چی بخرم که با نمای آشپزخانه من هماهنگ باشد؟

در این مقاله به همراه یک فیلم قصد معرفی انواع پنل های جلوی فر توکار اخوان را داریم. این موضوع به دلیل هماهنگ شدن رنگ فر با کابینت آشپزخانه برای مشتریان عزیز بسیار مهم است. داشتن یک فر توکار که از لحاظ طرح و نمای پنل با کابینت شما همخوانی داشته باشد، زیبایی ویژه ای به آشپزخانه خواهد داد.

 

کارخانه فر اخوان یکی از معتبرترین برندهای فر توکار می باشد که فرهای متنوعی از نظر امکانات و نمای ظاهری به مشتریان خود عرضه کرده است.

 

نمایش فیلم نماهای مختلف فر توکار اخوان

شما در این بخش می توانید فیلم پنل های جلویی فر توکار اخوان را مشاهده نمایید. در ادامه نیز، مدل های مختلف فر توکار اخوان از لحاظ نمای جلویی، به صورت کامل نام برده شده است. حتما قبل از خرید فرهای توکار اخوان، این فیلم را مشاهده کنید:

 

 

انواع پنل جلویی در فر توکار اخوان

اولین سوالی که برای انتخاب نمای فر اخوان از خود می پرسیم این است که فر اخوان از لحاظ ظاهری در چند مدل تولید می شود؟

اگر بخواهیم فرهای اخوان را از نظر رنگ و ترکیب متریال پنل جلویی فر دسته بندی کنیم، 6 دسته بندی برای آن خواهیم داشت:

 

فر توکار شیشه ساده اخوان

تنها فر اخوان که شیشه ساده است، فر گاز و برق اخوان مدل F7 است. این فر جز فرهای بدون کانوکشن اخوان بوده و قیمت مناسبی نسبت به سایر فرهای دارای کانوکشن دارد.

 

فر توکار شیشه مشکی اخوان

از میان فرهای متنوع و زیبای اخوان چندین مدل فر وجود دارند که دارای پنل شیشه مشکی می باشند. از این مدل ها می توانیم به فر گازی اخوان مدل F28 اشاره کنیم. این فر تنها فر تمام گازی اخوان بوده و پنل شیشه مشکی دارد. 

 

دو مدل از فرهای گاز و برق اخوان که بدون کانوکشن بوده و نمای شیشه مشکی دارند مدل F5 و مدل F16 می باشند. مدل F21 و مدل F34 فرهای گاز و برق اخوان هستند که دارای کانوکشن بوده و نمای شیشه ای تمام مشکی دارند.

 

در مورد فرهای تمام برق شیشه مشکی، می توانیم فر اخوان مدل F19، فر اخوان مدل F20، فر اخوان مدل F25، فر اخوان مدل F27، فر اخوان مدل F29، فر اخوان مدل F30، فر اخوان مدل F31 و فر اخوان مدل F36 را نام ببریم. تمامی این فرها بجز فر اخوان مدل F19 دارای کانوکشن هستند.

 

فر توکار ترکیب شیشه مشکی و استیل اخوان

ترکیب بعد برا پنل جلویی فرها، ترکیب شیشه و استیل می باشد. تعداد زیادی از مدل های فر اخوان دارای پنل شیشه مشکی و استیل می باشند. این مدل ها را در ادامه مشاهده می فرمایید:

از مدل F3 تا مدل F17، فرهای بدون کانوکشن و دارای پنل شیشه مشکی و استیل هستند. فر اخوان مدل F22، مدل F24 و مدل F38 فرهای دارای کانوکشن و پنل شیشه استیل می باشند.

 

فر توکار شیشه آینه ای اخوان

دسته بندی بعدی فرهای اخوان از نظر نمای جلوی فر، فرهای اخوان با نمای شیشه آینه ای هستند. دو مدل از فرهای اخوان که مدل F8 و مدل F39 هستند، این نما را دارند. فر اخوان مدل F8 دارای نمای شیشه آینه ای و فر اخوان مدل F39 دارای نمای شیشه و پنل مشکی با چاپ آینه ای می باشد.

 

فر توکار شیشه سفید اخوان

گروه دیگری از فرهای اخوان دارای پنل شیشه سفید می باشند. بسیاری از مشتریان عزیز تمایل به خرید فر اخوان با نمای شیشه سفید دارند. سه مدل فر اخوان دارای پنل شیشه سفید هستند که عبارتند از:

 

از میان این مدل ها، مدل F18 فر گاز و برق اخوان با نمای تمام شیشه سفید می باشد و بدون کانوکشن است، مدل F33 نیز فر گاز و برق بوده و مدل F32 فر تمام برق اخوان می باشد، این دو مدل دارای فن کانوکشن هستند و پخت مطبوعی را به شما خواهند داد. 

 

فر توکار شیشه رفلکتیو اخوان

دسته بندی آخر فر توکار اخوان از نظر نمای جلویی فر، فر توکار شیشه رفلکتیو می باشد. دو مدل فر اخوان به نام های فر اخوان مدل F26 و فر اخوان مدل F35 دارای نمای شیشه رفلکتیو هستند. در مدل F35 شیشه رفلکتیو با کمی استیل به کار گرفته شده است.

پاسخ به سوالات پر تکرار مشتریان

فر اخوان با قیمت ارزان از کجا بخرم؟

فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به دلیل حذف واسطه و فروش مستقیم کالا دارای ارزان ترین قیمت در بین فروشندگان لوازم خانه و آشپزخانه می باشد. برای مقایسه قیمت ها به سایت ما سر بزنید.

فر اخوان خوبه؟

برای پاسخ به این سوال لازم است امکانات این کالا را مورد بررسی قرار دهیم. در مقاله راهنمای خرید فر توکار اخوان، در یک فیلم به طور جامع به بررسی این محصول پرداخته ایم.

به روز ترین قیمت فر توکار اخوان را از کجا بپرسم؟

با توجه به تغییرات مداوم قیمتها اکثر سایت ها و فرشکاههای اینترنتی قیمت های قدیم را نمایش می دهند. لذار برای دانستن جدید ترین قیمت کالای مورد نیاز خود با شماره های  02122337753 - 02122337754 تماس بگیرید.

 

ارزان ترین فر توکار کدام مدل است؟

با هر بودجه ای که دارید می توانید یک فر خوب بخرید. در اینجا فیلم معرفی ارزان ترین مدل های فر توکار را برای شما قرار داده ایم. همچنین می توانید برای خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

نتیجه گیری برای انتخاب مناسب ترین مدل فر اخوان از نظر نمای جلویی

در این مقاله سعی کردیم که نماهای مختلف فر توکار اخوان را به شما معرفی کنیم. همچنین نماهای محصولات فر توکار اخوان را در فیلم تهیه شده قرار داده ایم. 

 

در صورتی که هنوز نمی دانید که برای خرید فر توکار اخوان کدام محصول را انتخاب کنید، می توانید همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید تا پیش از خرید، مناسب ترین فر توکار اخوان که با کابینت شما هماهنگ باشد را به شما معرفی نمایند.