منو
Your Cart

فر توکار داتیس ☀️ بهترین قیمت ✔️ با تخفیف ویژه در نمایندگی

فر توکار داتیس

فر داتیس محصول تولیدی کارخانه صنعتی داتیس می باشد. این شرکت از سال 1385 فعالیت خود را شروع کرده است. محصولات این شرکت دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشند و توانسته اند رضایت مشتریان را به دست آورند. این شرکت استانداردهای مختلف ایزو 9001، 2008 و ... را دریافت نموده است.

این شرکت اولین شرکتی است که فرهایی با حجم 78 لیتر را تولید نموده است.

شرکت داتیس در حال حاضر تنها فرهای توکار برقی و فرهای گاز و برق را تولید می کند.

 

فر توکار برقی داتیس

داتیس دارای 18 مدل فر برقی می باشد. حجم این فرها 78 لیتر بوده و از المنت های برق برای تولید حرارت استفاده می کنند. این المنت ها، المنت دور و المنت گریل و المنت پایین می باشند. فرهای برقی داتیس دارای موتور جوجه گردان بوده و برخی از آن ها 2 عدد موتور جوجه گردان دارند. برخی از آن ها دارای ریل تلسکوپی بوده و درب آن ها در برخی 2 جداره و در برخی دیگر 3 جداره می باشد. تعداد برنامه های پخت متغیر بوده و از 6 تا 11 برنامه می باشند. اکثر آن ها دارای قابلیت یخ زدایی می باشند.

 

فر توکار گاز و برق داتیس

برند داتیس دارای ۷ مدل فرق گاز و برق اعم از DF 672 ،DF 670 ،DF 665 ،DF 663 ،DF 660 ،DF 622 مشکی و سفید می باشد. بهترین مدل فر گاز و برق داتیس، مدل DF 672 می باشد. این فر ترکیبی از فرهای DF 622 گاز و برق و DF 642 تمام برق می باشد. این فر دارای المنت بالای وسط، المنت بالای دور، المنت پشت و کانوکشن می باشد. این فر دارای قابلیت یخ زدایی می باشد. 

فر گاز و برق دیگر داتیس که قابلیت ها و امکانات خوبی دارد، فر گاز و برق مدل DF 602 می باشد. این فر دارای ولوم تاشو می باشد.

 

قیمت فر توکار داتیس

اگر می خواهید فر توکار  را با مناسب ترین قیمت بازار تهیه کنید می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

همکاران ما در بخش فروش فروشگاه نقشینه آماده پاسخگویی به سوالات شما برای خرید فر توکار  مناسب با هر بودجه ای که مد نظر دارید هستند.

می توانید برای مشاوره  با شماره تلفن نمایندگی فر توکار داتیس تماس بگیرید :

02122337953

02122337945

پاسخ به سوالات پرتکرار شما درباره خرید فر توکار داتیس

فرتوکار داتیس خوبه؟

ما در یک مقاله جامع به همراه یک فیلم به توضیح امکانات و کیفیت فر توکار داتیس پرداخته ایم. می توانید در راهنمای خرید فر توکار داتیس با این فر بیشتر آشنا شوید.

 

فر داتیس با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

فروشگاه نقشینه به عنوان مرکز پخش فر داتیس، این محصول را به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست مشتریان در سراسر ایران می رساند. برای خرید فر داتیس با تخفیف ویژه در نمایندگی با گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصلی از نقشینه تهیه کنید. حذف واسطه باعث قیمت بسیار خوب فر داتیس شده است.

 

 

فر داتیس چی بخرم؟

برای راهنمایی و مشاوره رایگان درباره خرید فر داتیس و سایر لوازم آشپزخانه می توانید با ما تماس بگیرید.

02122337753

02122337754

 

فر برقی داتیس خوبه یا گاز و برق؟

در راهنمای خرید فر توکار به طور جامع به همراه یک فیلم به معرفی مدل های مختلف فر توکار و طرز کار آنها پرداخته ایم. شما می توانید به مشاهده فیلم و مطالعه مقاله، مناسب ترین فر توکار را انتخاب کنید.
 

فر توکار داتیس مدل DF 690فر توکار داتیس مدل DF 690 یکی از جدیدترین محصولات شرکت داتیس است که در فروشگاه  اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به فروش می رسد. شما می توانید برای خرید اینترنتی این فر با ما تماس بگیرید. شرکت داتیس تولید کننده انواع فر و لوازم آشپزخانه است و مدل ..
15,550,000 تومان
فر توکار داتیس مدل DF 622محصول فر توکار داتیس مدل DF 622 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب ارائه می شود. شما می توانید این فر را به صورت آنلاین خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر ت..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 642محصول فر توکار داتیس مدل DF 642 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. شما می توانید این کالا را به صورت آنلاین خریداری کنید. داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 642 کرده است، فر داتیس با ت..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 644محصول فر توکار داتیس مدل DF 644 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر برقی مدل DF 644 کرده است که با توجه به امکاناتی که این..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 645محصول فر توکار داتیس مدل DF 645 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به فروش می رسد. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین خریداری کنید. داتیس تولید کننده انواع لوازم آشپزخانه اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 645 ک..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 646محصول فر توکار داتیس مدل DF 646 توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با بهترین قیمت بازار به فروش می رسد. شما می توانید این فر را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر برقی مدل DF 646 کرده است که با توجه به..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 648محصول فر توکار داتیس مدل DF 648 در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب و تخفیف ویژه به فروش می رسد. شما می توانید کلیه لوازم آشپزخانه را از ما به صورت آنلاین خریداری کنید.شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس م..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 655فر توکار داتیس مدل DF 655 محصولی متفاوت و زیبا از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه ارائه می شود. شما می توانید این فر را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده لوازم آشپزخانه با کیفیت اقدام به تولید  مدل..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 655 Ultraمحصول فر توکار داتیس مدل DF 655 Ultra یکی از مدل های جذاب فر از شرکت داتیس است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. شما می توانید این فر را به صورت آنلاین خریداری کنید.با توجه به امکانات این محصول و قیمت مناسبی که دارد میتواند ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 660یکی دیگر از مدل های فر توکار ایرانی، فر توکار داتیس مدل DF 660 است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود و می توانید آن  را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مدل DF 660 کرده است ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 665یکی از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر توکار داتیس مدل DF 665  است که شما می توانید آن را به صورت آنلاین با قیمتی مناسب خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل DF 665 کرده است که با توجه به امکا..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 675فر توکار داتیس مدل DF 675 محصول تولید شده در شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب ارائه می شود. شما می توانید انواع فر را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل DF 67..
13,690,000 تومان
فر توکار داتیس مدل DF 680 فر توکار داتیس مدل DF 680 یکی از محصولات شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل DF 680 کرده ا..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 682 یکی از محصولات شرکت داتیس، فر توکار داتیس مدل DF 682 است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر برقی م..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 683محصولی دیگر از شرکت داتیس، فر توکار داتیس مدل DF 683 است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. شما می توانید این فر را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر برقی مدل DF 68..
9,580,000 تومان
فر توکار داتیس مدل DF 683 Ultraمحصول فر توکار داتیس مدل DF 683 Ultra از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر برقی مدل DF 683&n..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 684فر توکار داتیس مدل DF 684 یکی از محصولات شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید این فر را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو مدل DF 684 را به صورت تمام برق تولید کرد..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 684 Ultraمحصولی دیگر از شرکت داتیس، فر توکار داتیس مدل DF 684 Ultra است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با مناسب ترین قیمت بازار به شما ارائه می شود. می توانید این فر و سایر محصولات را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 685محصول فر توکار داتیس مدل DF 685 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید.شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مدل DF 685 کرده است که با توجه به امکانا..
7,160,000 تومان
فر توکار داتیس مدل DF 686فر توکار داتیس مدل DF 686 یکی از محصولات تولید شده در شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مدل DF 686 کرده است که ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 689محصول فر توکار داتیس مدل DF 689 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه  اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن  را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده انواع فر و لوازم آشپزخانه می باشد و مدل DF 689 فر برقی این شرکت..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 691 فر توکار داتیس مدل DF 691 یکی از محصولات باکیفیت و پرفروش شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب ارائه می شود. شما می توانید آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر ..
11,160,000 تومان
فر توکار داتیس مدل DF 692یکی از محصولات شرکت داتیس، فر توکار داتیس مدل DF 692 است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  ارائه می شود. شما می توانید این فر را به صورت آنلاین خریداری کنید.شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مدل DF 692 کرده است که با تو..
9,980,000 تومان
فر توکار داتیس مدل DF 693محصول فر توکار داتیس مدل DF 693 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن  را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر مدل DF 693 کرده است که با توجه به ام..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 24 از 37 (2 صفحه)