منو
Your Cart

فر توکار داتیس (تضمین بهترین قیمت) با تخفیف ویژه در نمایندگی

فر توکار داتیس

فر داتیس محصول تولیدی کارخانه صنعتی داتیس می باشد. این شرکت از سال 1385 فعالیت خود را شروع کرده است. محصولات این شرکت دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی می باشند و توانسته اند رضایت مشتریان را به دست آورند. این شرکت استانداردهای مختلف ایزو 9001، 2008 و ... را دریافت نموده است.

این شرکت اولین شرکتی است که فرهایی با حجم 78 لیتر را تولید نموده است.

شرکت داتیس در حال حاضر تنها فرهای توکار برقی و فرهای گاز و برق را تولید می کند.

 

فر توکار برقی داتیس

داتیس دارای 18 مدل فر برقی می باشد. حجم این فرها 78 لیتر بوده و از المنت های برق برای تولید حرارت استفاده می کنند. این المنت ها، المنت دور و المنت گریل و المنت پایین می باشند. فرهای برقی داتیس دارای موتور جوجه گردان بوده و برخی از آن ها 2 عدد موتور جوجه گردان دارند. برخی از آن ها دارای ریل تلسکوپی بوده و درب آن ها در برخی 2 جداره و در برخی دیگر 3 جداره می باشد. تعداد برنامه های پخت متغیر بوده و از 6 تا 11 برنامه می باشند. اکثر آن ها دارای قابلیت یخ زدایی می باشند.

 

فر توکار گاز و برق داتیس

برند داتیس دارای ۷ مدل فرق گاز و برق اعم از DF 672 ،DF 670 ،DF 665 ،DF 663 ،DF 660 ،DF 622 مشکی و سفید می باشد. بهترین مدل فر گاز و برق داتیس، مدل DF 672 می باشد. این فر ترکیبی از فرهای DF 622 گاز و برق و DF 642 تمام برق می باشد. این فر دارای المنت بالای وسط، المنت بالای دور، المنت پشت و کانوکشن می باشد. این فر دارای قابلیت یخ زدایی می باشد. 

فر گاز و برق دیگر داتیس که قابلیت ها و امکانات خوبی دارد، فر گاز و برق مدل DF 602 می باشد. این فر دارای ولوم تاشو می باشد.

 

قیمت فر توکار داتیس

اگر می خواهید فر توکار  را با مناسب ترین قیمت بازار تهیه کنید می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

همکاران ما در بخش فروش فروشگاه نقشینه آماده پاسخگویی به سوالات شما برای خرید فر توکار  مناسب با هر بودجه ای که مد نظر دارید هستند.

می توانید برای مشاوره  با شماره تلفن نمایندگی فر توکار داتیس تماس بگیرید :

02122337953

02122337945

پاسخ به سوالات پرتکرار شما درباره خرید فر توکار داتیس

فرتوکار داتیس خوبه؟

ما در یک مقاله جامع به همراه یک فیلم به توضیح امکانات و کیفیت فر توکار داتیس پرداخته ایم. می توانید در راهنمای خرید فر توکار داتیس با این فر بیشتر آشنا شوید.

 

فر داتیس با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

فروشگاه نقشینه به عنوان مرکز پخش فر داتیس، این محصول را به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست مشتریان در سراسر ایران می رساند. برای خرید فر داتیس با تخفیف ویژه در نمایندگی با گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصلی از نقشینه تهیه کنید. حذف واسطه باعث قیمت بسیار خوب فر داتیس شده است.

 

 

فر داتیس چی بخرم؟

برای راهنمایی و مشاوره رایگان درباره خرید فر داتیس و سایر لوازم آشپزخانه می توانید با ما تماس بگیرید.

02122337753

02122337754

 

فر برقی داتیس خوبه یا گاز و برق؟

در راهنمای خرید فر توکار به طور جامع به همراه یک فیلم به معرفی مدل های مختلف فر توکار و طرز کار آنها پرداخته ایم. شما می توانید به مشاهده فیلم و مطالعه مقاله، مناسب ترین فر توکار را انتخاب کنید.
 

بررسی DF-690: فر برقی توکار داتیس مدل DF-690 دارای 28 برنامه پخت اتومات و  16 برنامه پخت نیمه اتومات می باشد . رنگ در نظر گرفته شده در این فر ، شیشه مشکی به همراه دسته آلمینیومی نقره ای می باشد  . صفحه نمایش این محصول دارای نمایشگر لمسی TFT (کیفیت بالای تصویر + مص..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 622 محصول فر توکار داتیس مدل DF 622 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب ارائه می شود. شما می توانید این فر را به صورت آنلاین خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر ت..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 642 محصول فر توکار داتیس مدل DF 642 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. شما می توانید این کالا را به صورت آنلاین خریداری کنید. داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 642 کرده است، فر داتیس با ت..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 644 محصول فر توکار داتیس مدل DF 644 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 644 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 645 محصول فر توکار داتیس مدل DF 645 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 645 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 646 محصول فر توکار داتیس مدل DF 646 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 646 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 648 محصول فر توکار داتیس مدل DF 648 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 648 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 655  محصول فر توکار داتیس مدل DF 655 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 655 کرده است که با توجه به ام..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 655 Ultra محصول فر توکار داتیس مدل DF 655 Ultra از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 655 Ultra کرده است که ب..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 660 محصول فر توکار داتیس مدل DF 660 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 660 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 665 محصول فر توکار داتیس مدل DF 665 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 665 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 675 محصول فر توکار داتیس مدل DF 675 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 675 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 680  محصول فر توکار داتیس مدل DF 680 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 680 کرده است که با ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 682  محصول فر توکار داتیس مدل DF 682 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 682 کرده است که با ..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 683 محصول فر توکار داتیس مدل DF 683 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 683  کرده است که با توجه به ام..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 683 Ultra محصول فر توکار داتیس مدل DF 683 Ultra از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 683 Ultr..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 684 محصول فر توکار داتیس مدل DF 684 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 684 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 684 Ultra محصول فر توکار داتیس مدل DF 684 Ultra از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 684 Ultra کرده است که ب..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 685 محصول فر توکار داتیس مدل DF 685 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 685 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 686 محصول فر توکار داتیس مدل DF 686 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 686 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 689 محصول فر توکار داتیس مدل DF 689 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 689 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 691 محصول فر توکار داتیس مدل DF 691 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 691 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 692 محصول فر توکار داتیس مدل DF 692 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 692 کرده است که با توجه به امکاناتی..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار داتیس مدل DF 693 محصول فر توکار داتیس مدل DF 693 از شرکت داتیس است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. شما می توانید آن ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار داتیس مدل DF 693 کرده است که با توجه به امکاناتی..
7,800,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 37 (2 صفحه)