منو
Your Cart

خرید فر توکار سینجر (تخفیف ویژه در نمایندگی) با گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصلی

فر سینجر

Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SES1
فر توکار سینجر مدل SES1 فر توکار سینجر مدل SES1، مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد. این فر توکار گاز و برق برای تامین حرارت داخل فر ، هم به گاز و هم به برق متصل می شود.   می توان گفت که این فر یکی از فرهای نسبتا ساده در میان محصولات سینجر می باشد و شما می توانید آن را با ق..
2,853,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SES13
فر توکار سینجر مدل SES13 فر توکار سینجر مدل SES13، دارای نمای شیشه مشکی و استیل بوده و ظاهری زیبا به دکوراسیون شما می بخشد. این فر توکار گاز و برق برای تامین حرارت داخل فر، هم به گاز و هم به برق متصل می شود. پس برای داشتن آن به این نکته دقت کنید که وجود انشعاب جداگانه برای فر گاز و برق خود ا..
2,855,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SES2
فر توکار سینجر مدل SES2 فر توکار سینجر مدل SES2، مدلی پرطرفدار و زیبا در میان فرهای سینجر می باشد.   این فر توکار گاز و برق برای تامین حرارت داخل فر ، هم به گاز و هم به برق متصل می شود و نمای پنل آن شیشه سفید می باشد. این فر را می توانید با دکوراسیون خود هماهنگ کنید.   ..
3,042,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SES3
فر توکار سینجر مدل SES3 فر توکار سینجر مدل SES3، مدلی زیبا و قیمت مناسب در میان فرهای سینجر می باشد. این فر توکار گاز و برق برای تامین حرارت داخل فر ، هم به گاز و هم به برق متصل می شود. این فر دارای نمای شیشه مشکی و استیل است و ظاهری جذاب به آشپزخانه شما می بخشد.   یکی از قابلیت ه..
2,903,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SES9
فر توکار سینجر مدل SES9 فر توکار سینجر مدل SES9، مدلی ساده و نسبتا ارزان قیمت در میان فرهای سینجر می باشد.   این فر توکار گاز و برق برای تامین حرارت داخل فر ، هم به گاز و هم به برق متصل می شود. در صورتی که قصد خریداری آن را دارید باید انشعابی مجزا برای آن در آشپزخانه خود در نظر بگ..
2,855,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS1
فر توکار سینجر مدل SLS1 فر توکار سینجر مدل SLS1، یکی از فرهای برقی سینجر بوده و مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد.   این فر توکار برقی برای تامین حرارت داخل فر ، تنها به انرژی برق متصل می شود و برای منازلی که امکان داشتن انشعاب گاز جداگانه برای فر خود ندارند بسیار مناسب می..
4,114,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS2
فر توکار سینجر مدل SLS2 فر توکار سینجر مدل SLS2، مدلی پرطرفدار در میان فرهای سینجر می باشد. نمای این فر مشکی بوده و با بسیاری از دکوراسیون ها هماهنگ می شود.   این فر توکار برقی برای تامین حرارت داخل فر ، تنها به انرژی برق متصل می شود. در صورتی که شما نیز نمی توانید برای فر خود انش..
3,717,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS5
فر توکار سینجر مدل SLS5 فر توکار سینجر مدل SLS5، یکی از مدل های با کیفیت و زیبا در میان فرهای سینجر می باشد.   این فر توکار برقی برای تامین حرارت داخل فر ، تنها به انرژی برق متصل می شود. در نتیجه می توان گفت که اگر تنها یک انشعاب گاز در منزل خود دارید و از آن برای اجاق گاز اس..
4,064,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS8
فر توکار سینجر مدل SLS8 فر توکار سینجر مدل SLS8، یکی از فرهای برقی سینجر بوده که به دلیل قیمت مناسبی که دارد، مشتریان خاص خود را دارا می باشد.   این فر توکار برقی برای تامین حرارت داخل فر ، تنها به انرژی برق متصل می شود و اگر شما نیز جزء مشتریانی هستید که نمی توانید انشعاب جداگانه..
2,652,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SLS9
فر توکار سینجر مدل SLS9 فر توکار سینجر مدل SLS9، یکی از فرهای با کیفیت و زیبا در میان فرهای سینجر می باشد. این فر توکار، برقی بوده و نیازی به وصل شدن به گاز شهری ندارد.   فر برقی سینجر مدل SLS9 دارای لعاب خود تمیز کننده می باشد، این ویژگی سبب می شود که شما بتوانید به راح..
4,142,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SMS1
فر توکار سینجر مدل SMS1 فر توکار سینجر مدل SMS1، مدلی زیبا و با کیفیت در میان فرهای سینجر می باشد.   این فر توکار گاز و برق برای تامین حرارت داخل فر ، هم به گاز و هم به برق متصل می شود. قبل از خرید این فر باید دقت کنید که برای استفاده از آن بایستی حتما دو انشعاب گاز در آشپزخانه خو..
3,335,000 تومان
Brand: سینجر مدل: فر توکار سینجر مدل SMS19
فر توکار سینجر مدل SMS19 فر توکار سینجر مدل SMS19، یکی از مدل های زیبا و پرطرفدار سینجر بوده و با نمای شیشه مشکی و استیل می تواند با بسیاری از دکوراسیون ها هماهنگ شود.   این فر توکار گاز و برق دارای المنت برقی و شعله پخش کن گازی می باشد. خوب است بدانید که برای برخورداری از خدمات گ..
3,375,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)