منو
Your Cart

خرید اینترنتی فر توکار لتو - فروش ویژه با تضمین بهترین قیمت در نمایندگی

فر توکار لتو 

گروه صنعتی Leto+ با 27 سال تجربه در تولید فرهای توکار و لوازم آشپزخانه برندی معتبر محسوب می شود.

 

معرفی شرکت لتو

لتو شرکتی است که فرهای خود را از چین وارد می کند. فرهای وارد شده توسط این شرکت از فرها و محصولات بسیار خوب چینی می باشد. 

در این میان شرکت لتو با به کار بردن قطعات با کیفیت و تولید شده توسط E.G.O آلمان، اسپانیا و فرانسه پاسخگوی تقاضای بالای مشتریان است.

 

فر های توکار که با نامهای فر توکابینتی و فر کابینتی نیز شناخته می شوند بدلیل تغییرات و پیشرفت هایی که در طراحی فضای آشپزخانه ایجاد شده است ، بیش از گذشته مورد اقبال عمومی قرار گرفته اند.


از مزایای قابل ذکر فرهای لتو حجم بالای آنهاست که در برخی مدلها ظرفیت فر تا 100 لیتر می باشد. همچنین این شرکت علاوه بر تولید ابعاد متداول (60 * 60) ، ابعاد متفاوتی مانند 90*50 سانتی متر را نیز تولید می کند که ابعاد مشابه مایکرو ویوهای متداول بازار است.

 

فرهای توکار لتو اغلب مجهز به صفحه کنترل تمام لمسی هستند . با این وجود باقی مدلها که صفحه کنترل لمسی ندارند، بخاطر استفاده از کلیدهای مکانیکی E.G.O ساخت آلمان ، هچمنان از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردارند.

 

انواع فرهای لتو

فرهای توکار لتو دارای سه نوع گاز و برق، گازی و برقی می باشد. اما فرهای گازی و گاز و برق جدیدا تولید نمی شوند و تنها فرهای توکار برقی لتو در دست تولید می باشند.

 فرهای برقی لتو

از نظر فنی فرهای بسیار خوبی هستند. فن کانوکشن، 2 المنت در بالا و پایین، گریل کامل، جوجه گردان، برنامه یخ‌زدایی، ریل تلسکوپی و حسگر دمای پخت را دارند.

این فرها دارای قابلیت Easy Clean و محفظه درونی کاملا صاف و یکدست هستند. با استفاده از این قابلیت دمای بالا حدود 450 درجه اعمال شده و باعث می شود که چربی ها به خاکستر تبدیل شوند. 

پنل های سرامیکی در دیواره این فرها نصب شده است که چربی را جذب می کند و بوی محفظه به این طریق کاهش می یابد.

فر برقی لتو مدل O29S دارای دو محفظه جداگانه برای دو نوع پخت می باشد. صفحه کنترل برای هر محفظه مجزا می باشد.

 

فرهای گازی لتو

همان طور که گفته شد این فرها اخیرا توسط شرکت لتو تولید نمی شوند.

 

فرهای برق و گاز لتو

فرهای برق و گاز لتو نیز از خط تولید این شرکت خارج شده اند.

 

طراحی فرهای آشپزخانه لتو

از نظر ظاهر دارای انواع مشکی، مشکی استیل و شیشه سفید می باشند. درب این فرها استیل ضد لک می باشد که اثر انگشت بر آن باقی نمی ماند. باز و بسته شدن درب این فرها بسیار آرام و نرم صورت می گیرد.

فر توکار لتو مدل O3
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O3
فر توکار لتو مدل O3 فر توکار لتو مدل O3 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.    فر توکار لتو مدل O3 ، دارای گريل متوسط ، یخ زدايي با فن ، گريل کامل با جوجه گردان ، المنت پايين با فن ، 2 ال..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O4
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O4
فر توکار لتو مدل O4 فر توکار لتو مدل O4 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.    فر توکابینتی O4 ، دارای فن خنک کننده ، برنامه یخ زدایی و  8 برنامه پخت مختلف می باشد که با در اختی..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O5
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O5
فر توکار لتو مدل O5 فر توکار لتو مدل O5 ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد و امکان باز شدن درب آن از چپ یا راست وجود دارد. این فر توکار برقی برای محیط هایی مناسب است که امکان اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارند.    فر توکابینتی O5 ، دارای فن خنک کننده ، ..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O6
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O6
فر توکار لتو مدل O6 فر توکار لتو مدل O6 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.    فر توکابینتی O6 ، دارای فن خنک کننده ، 5 برنامه پخت مختلف و برنامه یخ زدایی می باشد که با در اختیار داش..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O7
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O7
فر توکار لتو مدل O7 فر توکار لتو مدل O7 ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار گازی با  اتصال به شبکه گاز رسانی شهری تولید حرارت می کند ولی بخاطر فندک برقی و سیستم کنترل باید به برق نیز متصل باشد.   فر توکابینتی O7 ، دارای فن خنک کننده ، تایمر قابل ..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O8
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O8
فر توکار لتو مدل O8 فر توکار لتو مدل O8 ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار گاز و برق به شبکه گاز رسانی شهری و برق وصل می شود.   فر توکابینتی O8 ، دارای فن خنک کننده ، یک سینی لعابی ، دو صفحه توری استیل و 4 برنامه پخت مختلف می باشد که ب..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O9
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O9
فر توکار لتو مدل O9 فر توکار لتو مدل O9 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.    فر توکابینتی O9 ، دارای 9 برنامه پخت مختلف ، فن خنک کننده و برنامه یخ زدایی می باشد که با در اختیار داشتن در..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O10
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O10
فر توکار لتو مدل O10 فر توکار لتو مدل O10 ، بخاطر تمام لمسی بودن ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد و تمام حرارت داخل فر توسط المنتهای برقی ایجاد شده و سپس به وسیله کانوکشن فن به گردش در می آید.   فر توکابی..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O11
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O11
فر توکار لتو مدل O11   فر توکار لتو مدل O11 ، یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی بدون اتصال به شبکه گاز رسانی شهری و بوسیله المنت و فن برقی حرارت مورد نیاز پخت و پز را تامین می کند.   فر توکابینتی O11 ، دارای 8 برنامه پخت مختلف ، فن..
0 تومان
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O12
فر توکار لتو مدل O12 فر توکار لتو مدل O12 ، یکی از مدلهای پرطرفدار بین فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی برای تامین حرارت نیازی به اتصال به شبکه گاز رسانی شهری ندارد.    فر توکابینتی O12 ، دارای 8 برنامه پخت مختلف ، فن خنک کننده و حسگر دمای داخل گوشت و مرغ (meat ..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O13
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O13
فر توکار لتو مدل O13 فر توکار لتو مدل O13 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی گازی با اتصال به شبکه گاز رسانی و برق شهری بطور همزمان کار می کند. شما می توانید انتخاب کنید که حرارت لازم جهت پخت از اشتعال گاز یا داغ شدن المنت برقی ویا هر دو بطور همزمان باشد..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O14
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: فر توکار لتو مدل O14
فر توکار لتو مدل O14 فر توکار لتو مدل O14 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو است که بدلیل مناسب بودن این فر توکار برقی برای آشپزخانه هایی بدون دسترسی به شبکه گاز رسانی شهری می باشد.   فر کابینتی O14 ، دارای 7 حالت حرارت دهی به غذا ، سینی لعابی ، تو..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)