منو
Your Cart

فر توکار مایرباخ ☀️ بهترین قیمت ✔️ با تخفیف ویژه در نمایندگی

فر مایرباخ:

فر برقی مایرباخ MBO 6522Bفر برقی مایرباخ MBO 6522B، محصولی مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند، می باشد. این محصول دارای برنامه بخار بوده و ارزش غذایی مواد را حفظ می کند.  فر توکار برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک بوده و دارای تایمر می باشد. ..
0 تومان
محصول ماکروویو MAYERBACH مدل MBM2601 از شرکت MAYERBACH - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت MAYERBACH تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید ماکروویو MAYERBACH مدل MBM2601 کرده است که با توجه به امکاناتی که این..
0 تومان
فر برقی مایرباخ MBM 4001Xفر برقی مایرباخ MBM 4001X، محصولی مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند، می باشد. این محصول دارای برنامه بخار بوده و ارزش غذایی مواد را حفظ می کند.  فر برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک بوده و دارای تایمر می باشد. ف..
0 تومان
فر توکار برقی مایرباخ MBO 6511Xفر توکار برقی مایرباخ MBO 6511X، محصولی است مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند. برنامه بخار این فر باعث حفظ کیفیت و ارزش غذایی مواد می شود. فر توکار برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک بوده و دارای تایمر می باشد. فرهای..
0 تومان
فر توکار برقی مایرباخ MBO 6521Xفر توکار برقی مایرباخ MBO 6521X، محصولی مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند، می باشد. این محصول دارای برنامه بخار بوده و ارزش غذایی مواد را حفظ می کند.  فر توکار برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک ب..
0 تومان
فر توکار برقی مایرباخ MBO 6524XSفر توکار برقی مایرباخ MBO 6524XS، یکی دیگر از فرهای مایرباخ است که دارای ظاهری زیبا بوده و به دلیل داشتن برنامه بخار کیفیت مواد غذایی را نگه می دارد. فر توکار برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک بوده و دارای تایمر می باشد. فرهای توکار م..
0 تومان
فر توکار برقی مایرباخ MBO 6523Wفر توکار برقی مایرباخ MBO 6523W، محصولی مناسب برای افرادی که زندگی و سلامتی خود را دوست دارند، می باشد. این محصول دارای برنامه بخار بوده و ارزش غذایی مواد را حفظ می کند.  فر کابینتی برقی مایرباخ مجهز به صفحه نمایش لمسی پیشرفته و شیک..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)